Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Old school VS. New school - aneb mučírna 2 x 250W (Chronik 20Ks)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Bude rozdíl ve výnosu a kvlitě pod novým a starým equipem?
Ne, výsledný produkt bude srovnatelný
Ano, pravá new school strana hodí víc
Ano, ale větší výnos bude pod Oldschoolem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Old school VS. New school - aneb mučírna 2 x 250W (Chronik 20Ks) Příspěvek č. 1

Zdravím všechny příznivce indoor pěstování.

Jsem z5 s dalším undergroundovým projektem a jak už název sám napovídá, bude se jednat o 20 ks Chroniku pod dvěma 250W výbojkama...

Určitě Vás bude zajímat proč je tread pojmenovaný Old school Vs. New school a v přídomku je slovo Mučírna
Jde o to, že jsem původně chtěl vyskoušet silnější vatáž, ale nakonec jsem, nesehnal dost peněz na zakoupení potřebnejch serepetiček a doma se mi válel jeden opravdu starý nepoužívaný 250 w komplet.
Takže se stalo, že jsem z původní skříně (viz minulé In tready) vykopnul přepážku a zabydlel jsem tam druhou výbojku.

Old school - naleznete na levé straně pěstírny a skládá se z home made winga, stoleté výbojky maďarské výroby a ještě staršího předřadníku tesla, všechno prostě Hi- tech
New school - je pravá strana a je tam výbojka GIB jetá jednu sklizeň, medium wing (není to origo Adjust), a o5 předřadník Tesla, kterej tady trochu zvedá věkový průměr Equipu.

Jsem opravdu zvědavý, jestli bude mít stáří equipmentu nějaký vliv na výnos na levé a pravé půlce skříně a proto vyhlašuju anketu . Bude rozdíl v kvalitě, popřípadě kvantitě pod starým a "novým" vybavením ?

No a mučírna proto, že jsem skříň musel přestěhovat do nového prostředí, kde se netopí, takže je celkem značný rozdíl mezi deními(za světla) a nočními (za tmy) teplotami, tudíš to bude trochu punk ...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 16-11-2009 v 13:08 PM

Old Post 16-11-2009 v 12:51 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

3 dny 12/12 Příspěvek č. 2






No a tady už něco technických dat :

Posádka - 20 x Chronik
Klima - SPS 808
Odtah - původně TT 100( naprosto nedostačující), nahrazeno VK 125 (cca 400m3/h)přez regulátor otáček napojeným na pacháč Primaklima home edition 160
Světlo -2 x 250W HPS (i na růst), jedna je GIB,druhá tuším Tungsram
Ofuk - původně velký stojanový ventilátor, který bohužel zesnul, takže v současnosti nějaká malá klipsna
Médium - pure kokos
Hnojky - B´Cuzz, konkrétně Ata Soil A+B(zbytek z minulého kola),PK 13-14, Atazym, Ata XL, Phytamin, Kořeňák

Prcky jsem dostal kolem 21.10.(nepamatuju si to přesně) Zezačátku nevypadali moc vábně a hlavně jsem je celkem trýznil již zmiňovanýma teplotama za světla 28-38 supňů (to TT 100 si to fakt nedávalo) za tmy 8-16 stupňů, dle venkovního počasí...
Vlhkost sem držel na 60-100% , ale momentálně už je zvlhčovačka týden vypnutá, holky už si vystačej sami a držej si vlhkost kolem 90%.
Po nainstalování silnějšího odtahu se srovnali denní teploty na pěknejch 18-24 stupňů, přez noc je tejrám dál
Až udeří třeskuté mrazy, mám v záloze el. přímotop...

jinak je od soboty je přepnuto na qvět, s tím že poslední fotky jsou z pátku, tedy z posledního dne na 18/6.
Případné dotazy rád zodpovím,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 17-11-2009 v 16:43 PM

Old Post 16-11-2009 v 14:16 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 3

ahoj
mno pěkné..(mučirnička )
myslim si že budeš mít problem udržet nákou rozumnou teplotu u kořenu ten studenej vzduch neni moc fajn možná by to chtělo nákou tepelnou podložku.... nemysliš? ten přímotop taky fajn ale dost watu (těch 8 stupnu je moc málo) , pěstu zdar

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Naposledy upravil volver 16-11-2009 v 15:38 PM

Old Post 16-11-2009 v 15:32 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 4

to Volver :
myslím, že teplota u kořenů nebude tak nízká jako teplota vzduchu, která mě dost trápí... O tepelné podložce jsem neuvažoval, pač na můj rozměr by jednak byla pěkně drahá a hlavně by špatně "protopila" ty dřevěný bedny...
To že el. přímotop není zrovna energeticky šetrný je mi jasné a je to hlavní důvod, proč ho ještě nepoužívám...

Mám od kamaráda pjčené takové plynové topítko, co se přidělá na propanbutanovou bombu, tak možná použiju to, pač to bude asi levnější, než přímotop, ale irituje mě, žeže bych tam musel pořád lítat, pokud bych nechtěl, aby to jelo nonstop.
A můj odhat je že při nepřetržitém topení tímto topeníčkem by ta klasická malá bomba moihla vydržet 2-5 dnů (dle výkonu) a tuším že stojí 70 kč. Což je ve finále možná i litr za měsíc

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 17-11-2009 v 16:52 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 5

mno je jasny že to budeš muset náko pořešit, napadlo mě tam narvat od výbojek nákou flexu s malím ventilátorem a tu flexu někam pohonit dolu ,páč si myslim že ty výbojky ti neprohřejou dostatečně celej prostor myslim práve ten spodek kde jsou ty bedny(vzhledem k tomu že tam máš určitě komínovej efekt s ventilací co?) tak by si mohl možná udělat za toho světla.(a ten ventas zapojit na časovač k světlu to jre jasny že ) Dvěpade sice neudělá moc teploty ale za světla by to mělo stačit
Za tmy bych to vyřešil asi tím přímotopem a to bud přes časovač nebo lépe přes termostat.. pak už to chce jenom, spočítat elektřinu...

PS: a lítat k tomu plynáku? to chápu to by se mě taky kua nechtělo...

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Naposledy upravil volver 18-11-2009 v 08:39 AM

Old Post 18-11-2009 v 08:32 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

new fotozzz Příspěvek č. 6






Takže po krátké odmlce tu máme up..

V mučírně to vypadá, že se kytky zastavili na necelejch 30cm a dou do květu.
Za světla jsou teploty cajk, mezi 20-25 stupni, v noci je mučím dál, ale vzhledem k celkem příznivému počasí teploty neklesají pod 12 stupňů.
Vím že v takovýchto podmínkách neudělám G/W, ale něco na tom snad vyroste..

Jinak kytky maj hezkkou zelenou barvu, akorát se trochu kroutí konce listů nahoru, vlivem velkých teplotních rozdílů...

Ph 5,9
krmeno : Ata A-B 5ml/l, Ata XL 1ml/l, PK 13-14 0,25 ml/l a naposledy prolito pouze Atazym 2ml/l

PS: docela mě pobavil prozatimní výsledek ankety, kdy si víc lidí myslí, že to bude lepší pod starou výbojkou a home made stínidlem.

Jahman..

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 21-11-2009 v 23:33 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 7

Zdarec, máš to zajímavé Jsem zvědavý jak to dopadne, podle mě to musí vyhrát oldschool

A už k věci. To plynové "topítko", co máš půjčené od kamaráda, se jmenuje plynový teplomet. Já ho používal, a proto se rád podělím se zkušenostmi s tímto krámem ... Vytápěl jsem s ním celou podkrovní místnost, asi 6x4m. Na plný výkon se zvedla teplota po 5 hodinách provozu z 15 na 21°C. To by mělo odpovídat spotřebě asi 500g (100g/h). Cena je různá, ale pohybuje se od 75 do 100kč za 2kg bombu. Pak je lehké si vypočítat spotřebu v kč. Toto topítko má udávaný výkon 1,1 kW, takže cena i výkon je srovnatelný s elektrickým přímotopem, zaleží na tobě, co budeš používat. A pokud nebudeš mít teplomet ve skříni, tak se nemusíš ničeho bát, nic se nestane. Až plyn dojde, tak plamínek zhasne.
Ať to dobře dopadne, budu sledovat

Old Post 22-11-2009 v 08:20 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 8

to Easyrider :
díky za zajímavé info, něco takového jsem potřeboval..
Asi to vyzkouším a pak uvidím

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 22-11-2009 v 13:00 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 9

cauves pasta, jak psal izirajdr tak to je, jakmile plaminek zhasne taxe topitko samovypne, kamos to takypouziva, ale ma tam hozenou velkou lahev, kde se da jeste neco usetrit, narozdil od maly bomby. ja osobne pouzivam primotop, toho plynu bych se asi preci jen trochu bal, no ale kdyz vemem vpotaz ze pri horeni vzduchu vznika oxid uhlicitej kterej kytkam prospiva nemuselo by to ve finale bejt uplne od veci, to ze ted tam mas 12stupnu je fajn, pockej za mesic tak zatim zdarec budu sledovat.

ps.: jinak porovnavat pod kterou pulkou bude vic, asi pod tou co je novejsi lampick, kazdopadne v tom prostoru se ti to stejne prosvetly, tim mam na mysli ze jak z jedny tak z druhy strany ti to svetlo dosviti i vedle, takze to neni uplne objektivni, na presny porovnani by bylo treba mi prostor rozdelenej.

Old Post 22-11-2009 v 13:35 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 10




to saiklon : jj, je mi jasný že 12 stupňů tam nebudu mít při zhaslé výbojce pořád, taky proto řeším to topení.
Jinak taky mi je jesný, že se ty dvě půlky osvětlujou navzájem, tak že nebude nějaký velký rozdíl mezi kytkama, ale přece jen každá ta výbojka má patrně jiné spektrum, což by mohlo udělat své třeba v "pocukrovanosti" atd. No necháme se překvapit. Dík za reakci.


Jinak sem šoupnu i pár fotek za tmy, takže ček dys

PS: asi jsem našel kouzlo pěstování pouze jednoho modelu. Kytky jsou hezky srovnané a je to opravdu uniformní...
Dnas se chystám na prostřih listí a spodních větviček a ohýbání kolínkama, abych zaplnil poslední "hluchá" místa, kterých tam už moc není

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 23-11-2009 v 10:40 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

u kadeřníka Příspěvek č. 11






Tak mám zde pár foteček z prostřihu listí a aspodních větviček...


foto č.1 - velká bedna před prostřihem






Foto č .2 - velká bedna už po prosvětlovacím zákroku







Foto č.3 - detail větvení








Foto č.4 - obě bedno dokupy už po sestřihu







Foto č.5 - odpad

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-11-2009 v 10:59 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

KOKOS Příspěvek č. 12

Čau pane. Zatím to vypadá moc dobře jak v levo tak v pravo. Budu sledovat.

Mám dotaz ohledně kokosu. Podle tvých komentů jedeš čistý kokos. Tohle médium mě hodně zajímá. Návody jsem našel všemožně, ale není nad osobní zkušenost.
Jak často to zalíváš? Jak rychle schne? Hnojíš a upravuješ PH a EC jak pro hydro, nebo to neřešíš?

Taky uvažuju nad kokosem. Předem dík za odpověď.

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 25-11-2009 v 10:08 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 13

Zdarec,
ano jedu úplně čistý kokos ..
Ec neměřím, ale držím se doporučených dávek na obalech od hnojiv, takže by to mělo bejt v pořádku. Ale taky by mě zajímaly hodnoty vstupního i výstupního Ec.
PH měřím pouze na vstupu a držím ho od 5,7 na růstu a pomalu zvyšuju. Teď ho dávám kolem 6 a půjdu asi až na 6,2 v plném qvětu. Na výstupu ho neměřím, protože žádnej výstup není
Zalévám tak jednou za 2-3 dny, podle toho jak mi to vyjde 5 litry vody, takže to vychází cca 0,4l na kytku. Ale asi by to vydrželo i déle, v tomhle je kokos fakt príma, parádně drží vlhkost...
Třeba přeminulé kolo co jsem jel ten Scrog, tak jsem měl substrát Canna profesional mix a ten jednak strašně rychle vysychal a jednak stačilo dát třeba 0,5 litrů vody na qvětník a už vytejkal. Kokos můžeš prolejt klidně litrem a nepočůrá se...
Asi je v něm taky obtížnější kytky přehnojit, než v hlíně.
Já ho můžu jen doporučit.
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 25-11-2009 v 16:47 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

17 den qvětu Příspěvek č. 14






Jsem tady zase s malým upíkem.

Holky byli o5 decánko prostřiženy, aby se dostalo světlo i na vrcholky co jsou trožku "zapuštěné" v žungli. Vzal jsem jim ještě tak cca 10 spodních větví, které byli dost hluboko v žungli a nebyli by pořádně prosvětlené...

Holky tentokrát dostali zálivku pouze Ata Enzymi 2ml/l vody jinak se nic moc nemění. Mučím je dál, protože když už jsem se dokopal k tomu, že jsem si koupil tu bombu na propanbutan, abych mohl začít topit, tak jsem zjistil, že je tryska u teplometu nějaká zacpaná a nefachá to

Kytizz vypadaj hezky zeleně a zdravě, jen je znát, že jim ta kosa nedělá úplně dobře a nakvétají celkem pomalu, ale to se není čemu divit, pač pravděpodobně jedou jen přez den a přez noc stagnujou, kvůli těm teplotám

Tož tak, kdyby ste měli dotazy, rady, připomínky, tak sem s tím...

Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 01-12-2009 v 11:26 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 15

Vypadá to, že sem jim daří.......!
Jestě jedna otázka......Hnojky dáváš s každou zálivkou?
Nebo jen občas?
Podle všeho by se měla do kokosu lít pokaždé zálivka s hnojem ( je to přecejen hydro )..... jen přemýšlím nad tím jestli to jde přesolit a jestli se tam neusadí soli jako v hlíně.

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Naposledy upravil Parapa 01-12-2009 v 13:05 PM

Old Post 01-12-2009 v 12:57 PM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 16

Zdarec, měl bych dotaz, stačí ty hnojky AB od B´cuzzu po celou dobu květu? Resp chci ted do novýho growu koupit tyhle hnojky : B´cuzz A+B soil, PK 13-14, phytamin, Ata XL a na konec bloombastic. Tak by mě zajímalo, zda to je dobrá varianta. ? Díkes

Old Post 01-12-2009 v 13:02 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7666870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív