Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » SweetSeeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Obecné sweet seeds Příspěvek č. 1

Zdravíčko jsem tu novej...
a ač jsem hledal jak jsem hledal nenašel jsem nic moc o sweet seeds. Koupil jsem od nich Black Jacka a zajímalo by mě máte-li někdo zkušenosti s tímhle modelem nebo s touto seeds bankou.

Old Post 08-11-2009 v 15:40 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

něco malo tady sweet seeds maji zajimave veci a ohlas tez neni spatny http://www.thcfarmer.com/forums/f12...ck-herer-12501/

ale hlavne ta jejich psycodelisia vypada uchvatne.....http://www.thcfarmer.com/forums/f12...odelicia-12502/

Old Post 08-11-2009 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 3

u toho black jacka od sw.seeds kdyz pohledate pheno tak roste pekne jako svicka,tmave voskove listy.zadne zmatene vetve.asi to ma po te black domine.

Old Post 08-11-2009 v 18:03 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked
Stálý Člen

Karma uživatele Smoked - 81% PěstitelskáKarma uživatele Smoked - 81% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 4

Já sem jel minulý rok Black Jacka a musím vyjádřit spokojenost jeho chut je ostřecitrusová(dobrota) a stav z něj byl taky hodně uspokojující a kdyby byl indoor tak to bude pecka jako hrom

Smoked a out BJ

Old Post 08-11-2009 v 18:35 PM
Smoked je offline   Profil uživatele Smoked   Find more posts by Smoked   Foto galerie člena Smoked   Click here to Send Smoked a Private Message   Add Smoked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 5

Tak to bohužel vypadá velmi bledě....jelikož z pěti semen mi čtyři vyklíčily ale jak jsem dneska po návratu domů po několika dnech zjistil ani jedno nemělo sílu vylézt zůstaly úplně stejný jako když jsem je dal do země i klíček stejnej...no a to je to +- 5dní
Ještě mám naštěstí do mé první skříně 400W nějakou tu belladonu a mandalu1 kterou plánuju namnožit na příští out. Náhradníci nebo spíš doplňovači prázdného prostoru budou lowrydeři 2 z mé kytky z venku povedlo se mi na jednej kytce 110 semen a byla to chuťovka Takže asi tak...

Old Post 08-11-2009 v 20:18 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 6

ještě přihodím k dobru fotku z mého letošního noname modelu mohlo to bejt sice lepší, ale lepčejší nežli drátem do oka že ? )
Má to v sobě "spousty" genů... Shaman, Lemon stinky a Lebanese ale už to sázet nebudu jelikož jsem to nějak nevychytal a nemám semínka.
A sklízel jsem to v polovině října napůl splesnivělý...

Old Post 08-11-2009 v 20:24 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 7

ještě přihodím k dobru fotku z mého letošního noname modelu mohlo to bejt sice lepší, ale lepčejší nežli drátem do oka že ? )
Má to v sobě "spousty" genů... Shaman, Lemon stinky a Lebanese ale už to sázet nebudu jelikož jsem to nějak nevychytal a nemám semínka.
A sklízel jsem to v polovině října napůl splesnivělý...

Old Post 08-11-2009 v 20:39 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 8

1)Nediv se, že ti nerostou protože pravděpodobně uhnily, když jsi jim odhrábl zeminu z miniaturního klíčku. Navíc ve fázi, kdy mají zárodky opravdu velmi málo energie a každá její nepatrná ztráta může znamenat jejich smrt. Hold netrpělivost se nevyplácí.
2)Být jen tak "pár dní" pryč při indoor pěstování bez záskoku asi taky nepůjde, jestli mi rozumíš.

Old Post 08-11-2009 v 20:41 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 9

no oni mi nepřijdou ani tak uhnilý jako nějaký zaseklý, jelikož po 5 dnech vypadají naprosto stejně jako když jsem je dával do hlíny, zatímco některý Belladony, Mandaly1 a lowrydeří už mají druhý lístečky...
Jinak doma je mamka, která to zkontrolovala a dle potřeby zalila.
Teplota je okolo 28 C a vlhkost 80 %.
Jediný co mě ještě napadá jestli třeba nejsou náchylnější na některej mě neznámej faktor a ty ostatní přežijou všecko... Těžko říct no

Old Post 08-11-2009 v 21:40 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 10

Čau Black Jacka Ti můžu jen doporučit teď jsem ho dojel v IN a je to šupa.Chuť je bomba a výnos je vyšší.Na pěstování nenáročný.

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 08-11-2009 v 21:44 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 11

věřím, že když se povede tak stojí za to, ale nevím jestli ho ještě někdy zkusím...jelikož má zkušenost je, že za cca 30 ee doufám že to poslední semínko pukne a chytne se. Na druhou stranu jsem se na něj těšil takže třeba někdy v budoucnu...
Ona to bude třeba moje chyba, ale nezdá se mi, protože ostatní rostou hezky.

Old Post 08-11-2009 v 22:46 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 12

parada

Old Post 12-11-2009 v 16:32 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 13

Tak po několika dnech můžu říct, že nebudu mít asi ani jednoho, jelikož poslední semínko sice vylezlo ze země, ale ta kytička se ani nedorozbalila a je už několik dní úplně stejná "zaseklá"...
Asi blbá várka, protože se zaseklo všech 5 semínek, který jsem kupoval každý drobet v jinou dobu, ale je z toho zkrátka prdlajs za 30 E
Nemáte někdo maminku tohohle modelu ? Rád by jsem ho někdy zkusil, ale semínka už asi nekoupím

Old Post 12-11-2009 v 18:42 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Naposledy upravil Šlajs 08-07-2010 v 19:20 PM

Old Post 08-07-2010 v 15:07 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2020 - Exotic Seeds - 2 odpovědí
19-12-2017 - f1 sweet seeds - 10 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7556080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív