Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » zadrzeni v USA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
bflash
Nový Člen

Karma uživatele bflash - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 2  

zadrzeni v USA Příspěvek č. 1

Sestru mi zadrzely s Deelerem marihuany.Jak postupovat?Je na kauci venku.

Flash and Back

Old Post 13-09-2009 v 18:09 PM
bflash je offline   Profil uživatele bflash   Find more posts by bflash   Foto galerie člena bflash   Click here to Send bflash a Private Message   Add bflash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

v jakym státě? kolik toho měla u sebe ona??

Old Post 13-09-2009 v 18:55 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

ptáš se jak postupovat, ale nenapsal jsi nic konkrétního... zkus ten problém trochu víc rozepsat

Old Post 13-09-2009 v 20:17 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bflash
Nový Člen

Karma uživatele bflash - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4

Stalo se to v USA v New Orleans.U sebe snad nic nemela,jen byla u neho doma v dobe zatahu.Je asi 3 dny venku ,na kauci a stale v USA za 14 dni mela letet domu.Jde ji dostat domu driv?nebo az po zkonceni soudu.
Jinak dik moc vsem.

Flash and Back

Old Post 13-09-2009 v 21:32 PM
bflash je offline   Profil uživatele bflash   Find more posts by bflash   Foto galerie člena bflash   Click here to Send bflash a Private Message   Add bflash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

jestli chce jet domu dřív a vyhnout se soudu tak blízko New Orl je kuba nebo druhá varianta mexiko a odtamtad už to nebude problém. ale jestli se vyhne soudu tak je dost možný že na uzemí usa už se nikdy nekoukne. každopádně usa není thajsko, tak bych se o ni až zas tak nebál... v americe jsou jinačí ryby a taky jinačí domy (crackový domy) ...

Old Post 14-09-2009 v 13:31 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

ale ted mě napadá že už jse dávno museli kontaktovat konzulát, kde řeknou jak postupovat

Old Post 14-09-2009 v 13:36 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orbit.cz
Nový Člen

Karma uživatele Orbit.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 7

Nevím ale jestli je venku z vazby a čeká na soud,tak jí možná zabavili pas a nějaké ty doklady aby odcestovat nemohla ne_?

Old Post 14-09-2009 v 14:20 PM
Orbit.cz je offline   Profil uživatele Orbit.cz   Find more posts by Orbit.cz   Foto galerie člena Orbit.cz   Click here to Send Orbit.cz a Private Message   Add Orbit.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

no do USA se na 90% už nepodívá, ale když zdrhne tak (at už by ji u soudu pustili nebo dostala třeba vyhoštění) bude na útěku - co když jí pak budou stíhat mezinárodně? já radim nikam neutíkat, najmout právníka, konzulát poskytne úřední překlady (od toho tam snad ti diplomati jsou) no a čekat.... ale tim že je češka se to asi dost protáhne

Old Post 14-09-2009 v 16:07 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 9

vim na 100pro že když se dostane do čr, tak nebude nazpět vydaná do usa!!

Old Post 14-09-2009 v 22:22 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 10

to já vím taky, že jí nevydaji, ale otázka je co když jí v nepřítomnosti odsoudí (tam) a tady budou chtít aby si vykonala trest...

Old Post 15-09-2009 v 15:24 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11

v nepřítomnosti ji nemůžou odsoudit!

Old Post 15-09-2009 v 15:28 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 12

opravdu?? netvrd mi že v USA nemůžou soudit člověka na "útěku", to schválně budu googlit, ale popravdě tohle jde i u nás...

EDIT: podle mě je důležitý zjistit jestli je vůbec obviněná nebo jí tam chtěji kuli svědectví (eventuelně ani ti amíci ještě nevědí co a jak s ní budou dělat) ale jestli je v tom nevině a ani jí neobvinili, útěk je poslední možnost přeci jen kdyby se to nepovedlo tak má už pak opravdu vážnej problem

Old Post 15-09-2009 v 15:32 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

hele mezinárodně určitěnebude stíhaná, co se týče soudního procesu, tak pro nedostatek dukazů jí přece nemužou vůbec soudit když o ní nic nevědi, zvlášt když je nepřítomná a numůže se hájit, teda v tom případě jestli je to skutečně tak jak říkáš ( že byla jen ve špatnou dobu na špatnym místě) něco jinýho je kdyby se dopustila např. mezinárodního zločinu proti lidskosti, kde většinou se nestává že by nebyl nedostatetk dukazů. ale jak už jsem jednou říkal, museli jste se už přeci skontaktovat s konzulárním úřadem, kde vám tyhle informace musí poskytnout ze zákona... já jsem zatím jen právnické embryo ...a kdybych byl na jejím místě tak bych se asi ani nesnažil utéct... jako vidim to tak že nakonec asi bude muset zaplatit nějakou tu pokutku...

Old Post 15-09-2009 v 16:01 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 14

jsem se musel trochu pousmát: ne rozhodně nemohla spáchat žádnej z mezinárodních trestnejch činů (genocida, agrese, zločiny proti lidskosti a ten poslední mi vypadl), je fakt že by si chtělo nastudovat něco málo kolem mezinárodního práva veřejnýho a smlouvy mezi ČR a USA, ale ja mam dojem, že pokud by jí odsoudili v USA (o žádnej důkazní nouzi jsem nic nečetl, jen že SNAD nic u sebe neměla), tak soud v čr, pokud nenajde nejaký vážný pochybení, by měl verdikt potvrdit a pak by mohla dřepět tady... toť můj názor

Old Post 15-09-2009 v 16:36 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

jeden z právních principů je princip teritoriality a personality, to znamená že nemůže být tady souzená za čin kterej by spáchala v zahraničí! ...a když se nedostaví k procesu, tak jí nemůžou odsoudit, protože se nemůže hájit a tak nevim za co by jí vlastně odsoudili...

Old Post 15-09-2009 v 16:56 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

jinak je duležitý to slovo SNAD protože v americe u seme nesmíš mít ani gram ... ale za to by stejnak do vězení nešla, ale pokutu by asi platila. jen tak pro srovnání, včera jsem mluvil s kamarádem, toho taky chytli policajti jak jel opilej v autě a byl asi dva dny ve vazbě, pak musel zaplatit 10000dolarů ... docela dost drahý

Old Post 15-09-2009 v 17:01 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4280220 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív