Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » růst vs květ - velikost kyti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

růst vs květ - velikost kyti Příspěvek č. 1

Zdarec,
Zajimalo by mě jaky je poměr co se růstu velikosti květiny týče v období květu a růstu.

Díky čau

Old Post 01-12-2009 v 10:27 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 2

Ve skleníku mě to roste zhruba takhle:
Zasadím kytky, za pár dnů začnou růst. Rostou pořád rychleji a rychleji, dokud nezačnou kvést. Pak začnou růst pomaleji, ke konci květu už rostou "neznatelně".
Sadím zhruba 10cm kytky (květen, spíše červen), dorůstají kolem 2m (v říjnu nebo listopadu).

Je to ale pouze můj ničím nepotvrzený dojem. Tuším ale, že R-man tady měl uploadnuté video, na kterém byl zaznamenaný růst kytky (samozřejmě zrychleně). Možná se ti ho ještě podaří najít.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 01-12-2009 v 18:20 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

No já mam ipecko a white russian,a když jsem je přepínal měli cca 45 cm a ted maj 75cm a možná ještě trošku rostou.takže oni potom ješte dost vytáhnou

Old Post 20-12-2009 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 4

clovek by mel tohle mit vykoukany z pestitelskejch serialu.Uz od zacatku by mel clovek planovat celkovou vysku rostlin a cas prepnuti pak se nestavj veci typu: prerostle kere az k lampe a nedostatek mista nebo ridce zarostla pestirna to taky neni efektivni

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 18:02 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 5

ja mel cheesexhaze prepinal jsem na 30cm, vyrostl na nejakych 170cm a uz se mi plazil po cool-tube . . . asi sem me daleko lampu a tahli se za ni jinak vse bylo ok !

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 23-12-2009 v 07:35 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hanizek
Tuším ale, že R-man tady měl uploadnuté video, na kterém byl zaznamenaný růst kytky (samozřejmě zrychleně). Možná se ti ho ještě podaří najít.


Nepletes se!

ZDE mužes najit ono video

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 23-12-2009 v 08:15 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4972620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív