Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Homebox xl 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné řízy řézy Příspěvek č. 1


čau všichni groweři mam tu svu 1. zdokumentovaný grow
Skřín : HOMEBOX xl 600w gib flover spektrum 120x120x200
Odtah : Trubkový větrák 305m3+homefiltre 300 m3
Přívod : Pasiv
Stinidlo : Adjust Wing xl 100x65cm +diamantova folie
Hnojiva : AH 1,2,3+Enzimy Hesi+Alga bloom+canna Grow+canna Bloom+canna PK+canna Rhizotonic,bioalgen+a zbytek green sensation,PH+-
PH Metr :Adwa AD100
Květníky:24x6,5l +zemina zahr. substrat +perlit +keramzit+guano
Osazenstvo:2xmaza2xbigbud10xopium10xWhite russian
Jeden z rezů

Naposledy upravil 31-10-2009 v 12:35 PM

Old Post 30-10-2009 v 14:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Na tehle fotce mam matkarnu a rizkarnu uz vse po selekci ochutnano vybrano to nejlepsi selektoval jsem z 10 kytek od kazdeho modelu stesti ze sem mel 100% uspesnost kliceni semen 30 kyte s 30 semen
Svetlo ve skrini 200w nutrelite blue a 2x18w grow zarivky

Naposledy upravil 30-10-2009 v 15:08 PM

Old Post 30-10-2009 v 14:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


foto toto: staří rostlin asi 14 dni od přesazeni z řízkovny do boxu jinak sem uz 1.týden v květu tak že dodam fota a komentáře až do ted'hnojeno alga grow 4ml/l ale nejak se mi ten plagron nezamlova asi se vratim k AH nebo spis dorazim co mi zbylo a prejdu na cannu kterou mam ted na poste

Naposledy upravil 30-10-2009 v 14:47 PM

Old Post 30-10-2009 v 14:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

14.den od presazeni 18/6 Příspěvek č. 4


zvlhcovacku bouzel nemam ale poridim pouzivam mokrej hadr a sem tam si v boxu ususim nejaky obleceni
vlhkost v rustu do 60% pri vetsi vlhkosti jde strasne citit aktivni uhli s filtru po celym baraku

Naposledy upravil 31-10-2009 v 12:34 PM

Old Post 30-10-2009 v 14:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

7.den 12/12 Příspěvek č. 5


Tohle jsou už aktualní fota kytky vyska asi 35 cm 1.tydne12/12 kazdy den vyrostou aspon o 2cm koukam jak blazen a jsem rad doufam ze tech 50cm mit budou

Jeste chci dodat ze kytky byly v rustu presne mesic
Vrcholu by jste se nedopocitaly schvalne skuste tipnout kolik vrsku je ve skrini

Naposledy upravil 03-11-2009 v 08:33 AM

Old Post 30-10-2009 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

7.den 12/12 Příspěvek č. 6


pri prepnuti jsem zahnojil alga bloob+ AH grov 0,5ml/1l kytky nadherne vystrelili jen sem cubren priste proliji vodou + enzimy ph drzim mezi 6-6,3 ec nemerim hnojky pridavam postupne jak rostou kdyz vidim ze jsem prestrelil priliji 2l do kazdeho kvetniku a je hej ale myslim ze se maj fajn posudte sami
vlhkost ted nepresahuje 40% jen kdyz nesviti lampa ta max 45-50%

Naposledy upravil 03-11-2009 v 08:33 AM

Old Post 30-10-2009 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 7

Parádní, musím uznat. Jakou udržuješ teda vlhkost a teplotu? Napiš v růstu i v květu....
To jsem zvědavý, jak budeme srovnávat naše výsledky, když jedeme ty samé kytky

Old Post 30-10-2009 v 17:48 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


citace:
Původní příspěvek od easyrider
Parádní, musím uznat. Jakou udržuješ teda vlhkost a teplotu? Napiš v růstu i v květu....
To jsem zvědavý, jak budeme srovnávat naše výsledky, když jedeme ty samé kytky
vlhkost v rustu do 60% v kvetu 35-45% teplota pres den 24-28 v noci 19-22

Naposledy upravil 31-10-2009 v 12:39 PM

Old Post 30-10-2009 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 9

zda se mi ze tam tech kytek mas hodne co pristup k nim a co az vyrostou nebudou si zavazet a stinit a moc se ti nerozkosatí ne?

Old Post 01-11-2009 v 09:46 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

kytek je tam akorat jedu tenhle systemek uz po nekolikate kytky uz neroustou tohle je jejich konecna velikost,dnes jsem prolil vodou s enzimy a pristi zalivku uz dostanou papathnojky na kvet

Old Post 01-11-2009 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


citace:
Původní příspěvek od Azachyel
zda se mi ze tam tech kytek mas hodne co pristup k nim a co az vyrostou nebudou si zavazet a stinit a moc se ti nerozkosatí ne?
s tim rozkosatenim to nejak nechapu

Naposledy upravil 01-11-2009 v 10:09 AM

Old Post 01-11-2009 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 12

nu rikal si ze mas box vysokej 2m se mi zdaj ty kyti docela malí, ze by si ztoho mohl vyprodukavat vetsí, takyted začínam s homeboxem o velikosti120*120*200 a chci ty kytky aspon metroví možná i víc mam tam deset kvetinacu o objemu 5,7l.
Rozkošatění myslím tak že budes mit jednu hlavn palici ne jen, ja bych chtel keříky a tuším že to budu muset ohýbat

Old Post 01-11-2009 v 10:05 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

hele ja jich tam narval tolik abych je prave nemusel mit tak vysoky pojedu jen koberec palic sice to nebude jedna velika palice ale treba 10 mensich na kytce ale vynos si myslim bude stejnej na kytce positam s 20g coz ve vysledku dela pul kyla kytky mam kolem 30cm,kamarad mel v boxu 100x100x200 36 rostlin a mel 550g stejnej system co mam ja

Naposledy upravil 01-11-2009 v 10:12 AM

Old Post 01-11-2009 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 14


kolik počítáš tak výnos na 1 kytku?? a mas tam pres noční režim docela teplo sem se docetl ze otimalni na noc 13 až 19stupnu. no každopadne me pak zajima kolik toho budes mit celkove taky ti pak napisu jak sem to mel ja aspon posoudime co je lepsi jestli hodne kytek a jen spice bo min ale vetsi.

Naposledy upravil Azachyel 01-11-2009 v 13:54 PM

Old Post 01-11-2009 v 10:10 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

jak sem psal na hore kolem 20g teplota se mi zda uplne v klidu,nedokazu si predstavit ze bych mnel v pokoji 13 stupnu kytky jsou krasny a nevypada ze by nejak trpeli,budu rad kdyz budeme moci porovnat to kazdopadne taky by mne zajimalo co je vynosnejsi

Old Post 01-11-2009 v 10:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 16


jeste cim ze to hnojis?? ja mam vse od plagronu ale nevim jak to mam michat dohromady a jestli vzbec muzu, mam grow, bloom, rybí emulzy, emzym, press a phyt amin. to je fakt nemas moc vysoký, nemáš zbytečně vysokej ten box když ty kytky takový ani nejsou?? par fotek mich rizecku 6 dem pod růstem.

Old Post 01-11-2009 v 10:17 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2021 - Homebox 400w - 3 odpovědí
20-10-2013 - Homebox 400W Wappa - 39 odpovědí
24-02-2012 - Homebox S - Jack Flash, 400W - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2259570 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív