Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 81

taky jsem si myslel že je to padlí taky to vypadá na plísen šedou mě to napdlo všechny ty čerstvě vyklíčené rostlinky takže rušit semi to nechce a vyhazovat nač stejně po postříkání se to už neobjevilo a ty spory tam asi už jsou ted jen počkat jak moc je to agresivní forma jestli moc tak veškeá genetika a práce v hajzlu to je život


PS dlouhán bojoval si stím nebo si vše zlikvidoval

Old Post 16-04-2010 v 20:56 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 82

to je docela prekérka, ale neházel bych flintu do žita. zkus zvážit vysvicování prostoru UVC světlem. ale opatrně

Old Post 16-04-2010 v 22:26 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 83

napadlo mě zkusit koloidní stříbro... mělo by to účinkovat proti většině plísní, virů atd... Aspoň teda u člověka Ještě jsem to nevyzkoušel přímo na kytkách (teda vyzkoušel ale preventivně), každopádně to je netoxický. Někde jsem četl, že se používá i při produkci fem. semen, ale asi ve velkej koncentraci. A taky má trochu fotosenzibilní účinky ale na lidi a nevím jak je to u kytek ?...
Každopádně to chci vyzkoušet na angreštu v létě, protože tam máme každej rok padlí a taky na broskvoň kvůli kadeřavosti. A doufám, že to zafunguje aspoň na něco... Přeju hodně štěstí .-)

Old Post 16-04-2010 v 23:38 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 84

citace:
[i]
PS dlouhán bojoval si stím nebo si vše zlikvidoval [/B]


no já s tím bojoval - měl jsem 9 řízků a asi po 10-12ti dnech růstu jsem ji objevil na jedné kytce. byl napaden stonek i listy. hned jsem koupil previcur a aplikoval postřik a trochu i do zálivky a zmizelo to téměř okamžitě. po dvou nebo třech dnech jsem ji tam našel znovu a napadené už byly 2 kytky. ten postřik se má opakovat nejdřív po týdnu, ale já hned udělal druhej, skoro dvakrát tak silnej a zdálo se žeje klid, ale do týdne to bylo zpátky, tak jsem volal do growshopu o radu a dozvěděl se, že previcur je dobrej aže by měl zabrat. další postřik, ale pár dní nato jsem to vzdal. šířilo se to i na ostatní kytky, nemělo to cenu.

je pravda, že ty řezy byli z druhé ruky a žádné výstavní kusy teda - slabé, vytáhlé, kořínky semtam nahnědlé.. takový klony bývaj dost náchylné a neodolné, ty máš nestreslé kytky od semínka a ty snad vydrží víc než ty moje mrdky od jakési lamy.
určitě s tím zkus něco dělat, ale jen postřik asi stačit nebude. já bych určitě, jestli né setnul každou napadenou kytku, aspon osekal všechny napadené části a hlavně vydesinfikoval celý box včetně komponent. na kytky silný fungicid postřikem i průplach média a doufat

hodně štěstí kolego!

Old Post 16-04-2010 v 23:43 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 85

jestli to bylo padlí, tak previcur nefachá, zkusil bych Karathane.......jednou jsem měl padlí, jeden pořádnej a postřik a hotovo

Old Post 18-04-2010 v 18:46 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
escobar
Stálý Člen

Karma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 86

[účet odstraněn]

Old Post 23-04-2010 v 07:33 AM
escobar je offline   Profil uživatele escobar   Find more posts by escobar   Foto galerie člena escobar   Click here to Send escobar a Private Message   Add escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 87

VICTORY zhruba po měsíci je tu sladké vítězství je po padlím tedy hlavně po padlím na C99 kde to vzniklo ale po tolika lázních chemického a přírodního přípravku je zázrak že to kytky přežili musím říc že vypadaly hrozně možná jsem je smáčel až moc ale když všichni kolem mě strašili tak jsem nic nenechal náhodě co mohu doporučit je DISCUS a co né je přírodní biottol ten dal kytkám nejvíce pokořit ten jar který doporučují je podle mě pěkné svinctvo samozřejmě že jsem stříkal vždy testovací jedince ale po tomhle byly největší škody které se ukázali až po 4dnech kdy jsem si myslel že je to neškodné a na uzdravovací kůru jsem požil věcičky od plagronu bio protec a algan protec velice se to osvěčilo takže po měsíci nic nedělání kdy vše po chemických lázních stálo o5 začínám selektit a vše pomalu spouštím

Old Post 29-04-2010 v 13:43 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 88



tak nějaké nové zpravy u šlajsovi C99 mám 4 samice a jednoho samce u 3phen ještě neznám totožnost

u espritovo c99 jede vše dobře odebráno prvních pár větví na rozlišení pohlavý

také jsem dall vykvést poslední 3 phena somanga tak se snad zadaří je zajímavé jak uchvatnou stavbu ty kytky mají ještě jsem neměl nic s tak silnéma větvema a tak košatě rozvětvené určitě nafotím a i když ta kytka je takhle skvěle narostlá je na ní hovno nebo kvalita je strašná ale musí se nechat že růsta má soma skvělí


ještě přihodím pár fotek jak to vypasdá když se používá hodně chemi a používat se stále musí i když na kytkách už nic není musím stříkat preventivně alespon 3 měsíce aby spory které mohu být všude se nevrátili na rostliny nejvíce to odsrávají řízky 90% umrtnost tady je foto

Old Post 17-05-2010 v 09:36 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 89

Nejsem sice bůhví jaký řízkovatel ale už poprvé když jsem řízkoval bez použití sadbovacího plata na RW kostičky jsem zjistil že to koření hůř a dýl....

Nebo je kořeníš takhle kvuli tomu postřiku aby se dostal vsude??

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 17-05-2010 v 13:41 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 90

kořením tak pořád nikdy nebyl problém tady je to tím postřikem ted už jsem řízky nestříkal a vše raději přstěhoval a jsem si jist že to bude ok

Old Post 19-05-2010 v 10:30 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
escobar
Stálý Člen

Karma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 91

[účet odstraněn]

Old Post 29-05-2010 v 15:16 PM
escobar je offline   Profil uživatele escobar   Find more posts by escobar   Foto galerie člena escobar   Click here to Send escobar a Private Message   Add escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

souhlasim.discus vydrzi dlouho,ja jsem u nej opakopval postrik vzdy po 14 dnech a v pohode.idealni reseni je postrikat kytky v koupelne a room vystrikat savem.pochybuji,ze se ti padli po tomhle jeste vrati.

Old Post 30-05-2010 v 08:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 93

Hary, ako sa darí fešulám?

Marihuana je dar.

Old Post 12-06-2010 v 21:40 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 94

čuc ono kytkám se daří fajně zítra dávám na plnohodnotný květ 3phena šlajsovi popelky tak budou nějaké infa a fota cca za 3týdny

Old Post 16-06-2010 v 09:56 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 95

Ahoj,tak jak to pokračuje ?!
a myslíš že by sis mohl najít čas a vyjádřit se k mím otázkám z dávna ?
citace:
Ahoj,moc zajimavé téma,sleduji K+.Ale měl bych pár trochu jiných dotazů.Nikde jsem to nenašel tak se kdyštak omlouvám jesi to je někde na G a možna to sem nepatří ale jde tu o tyhle metody tak: Chci udělat semena dejme tomu z F1 kytek,sníží se výsledná kvalita semen,když udělám klon F1 samice a F1 samce toho samého modelu a tyto dva klony necham ´´spářit´´ (jestli bude kvalita semen z originálních rostlin vyšší než z jejich klonů)?Třeba když je nedostatek semen tak udělat 1 samice klon a ten nechat opylit F1 samcem nebo jeho klonem.A ještě:Když bych dál semena ve skříni,tak promítne se do kvality semen podmínky ve kterých rostliny vyrůstali?-vim že jo,že se kytka přizpusobuje,ale jestli se dají vypěstovat velmi kvalitní semena třeba pod 50W na 2 malých samičkách (aby byli rozdíly mezi puvodními F1 semeny ze kterých se pěstovalo a získaných F2 malé nebo minimální rozdíly,byli by to crossy stejných modelů).Jestli je to v poho nebo by nemělo cenu semena za takových podmínek vypěstovaná příště zasadit.Tak kdyžtak mnohokrate dekuji za odpovědi!Jaguar


A ještě bych připojil otázku - jaký je rozdíl mezi semeny A a B které vznikly za A : zkřížením matky X se samcem Y
za B : zkřížením matky Y se samcem X ??

A ještě jednu - můžu množit OUT semna ve skříni pod lampou ? na hlasických periodách 18/6,12/12?Bez toho aby až semena dám ven nebyli víc náchylné teplotně,plísnově a neměli nějakou zkreslenou fotoperiodu? Jak to dělají seedbanky ? jedou to nromálně jako INDOOR ? nebo třeba specifickou periodu světla třeba 14/10,11/13??nebo to jedou ve skleníkách pod našim sluncem??

Jsou to otázky který by dost pomohly,do budoucna chci ´´(polo)profesionálně´´ selektivně množit drahá OUT semena ze seedbank,abych měl jistotu,nemusel je znova kupovat a mohl je nabízet.Ale jak na to ??

ohledne pěstování mám docela jasno a na skoro všechno se dá najít na G odpověd,ale šlechtění,genetika,feminizace je bohužel zapovězený téma ... měl bych mnohem víc otázek...doufám že se někdo zasvěcený najde...

Kdyžtak odpovězte kdokoliv na položený otázky,dík

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 28-07-2010 v 19:56 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 96

lidi užívám prázdniny po prázdninách vám to jsem nasypu až budete valit bulvy

Old Post 07-08-2010 v 21:45 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8748560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív