Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 145



ripped bubba patří ještě k těm darovaním ovšem galactic jack je podle mě jeden z the best modelů od tga subcool zde si hodně slibuji

Naposledy upravil hary 07-10-2013 v 22:44 PM

Old Post 07-10-2013 v 22:25 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 146


no a ted zlatý grál Marion Berry kush model který je u tga často vyprodán a ohlasy v zahraničí na něj jsou velice dobré


další info za pár dní zítra dám první skupinu na klíčit

Naposledy upravil hary 07-10-2013 v 22:56 PM

Old Post 07-10-2013 v 22:45 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 147



tak tu máme naklíčené semínka chernobylu u ktrého jsem trochu znepokojn hodně tenkými klíčky u ripped bubba je vš ok jinka klíčovost po 2 dnech 1OO% žlutá podložka ripped buba oranžová chernobyl

Old Post 12-10-2013 v 13:24 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 148



další várka byla marion berry kus a jack the ripped tady vše v naprostém pořádku 100%

Old Post 12-10-2013 v 13:30 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 149



no tak nadčení z té to selekce lehce opadlo po 100% klíční přišla velká umrtnos v rustu a velká stagnace hodím fota

Old Post 29-10-2013 v 20:59 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 150



obrovská stagnace u chernobylu kde snad jen 2 rostlinky jsou v pořádku a rust je v normě neskutečná umrtnost u galactic jacka přežili 3 rostlinky

Old Post 29-10-2013 v 21:04 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 151



jen marionberry kus jede v pořádku a umrtost dvou rostlinek považuji v tom to případě za stadartní jinak už zvažuji řešení této situace s danou seedbankou poněvač nějaké ty zkušenosti mám a tohle na mojí hlavu nejde

Old Post 29-10-2013 v 21:09 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 152

Zdar, zradu tuším v kokose.. Neviem čo konkrétne za tým stojí, ale mal som podobné nezdary práve v kokose. V momente keď som prešiel na hlinu pre výsev tak semenáče fičia jedna radosť= nulová úmrtnosť.
Možno pH,ec, pliesne... bohvie... ale jedno je isté, v hline to funguje.
Skús dalšiu várku hodit do klasického substrátu a po pár týždnoch to môže ísť do kokosu.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 30-10-2013 v 21:40 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 153

dobrý postřeh prvně klíčím do kokosu ale zase proč marionberry kus to ve stejných podmínkách dal dobře ale taky mě to napadlo díky

Old Post 31-10-2013 v 12:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 154

Zdravím kolego,tak jak pokračuje tvoje selekce od TGA,rád bych viděl nějaká další fota tvé práce,sám jsem tedka rozjel selekci dvou modelů od TGA tak sem zvědav jak to dopadne,klíčivost zatím sto procent jedna kytka jak druhá.U tebe už je to nějaký pátek takže počítam,že už máš i odkveteno tak sem stím.

Old Post 13-03-2014 v 10:27 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 155

Zdraví v první řade bych chtěl podotknout ze jsem velice rád ze to tu mohu dokončit a že veškerý me počínání nezůstalo na věky pohřbeno a ted k me selekci na fotky je ještě brzo cca měsíc a bude vykveteno par samic tuším že jich mám po kamaradech na květu 6až8ks celkem jich mam 21 mohlo jich byt možná o pár vice kdybych já vul neklíčil do kokosu

Old Post 13-03-2014 v 21:17 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 156

A sakra mysliš že to je tím kokosem? Dal jsem nakličit semena na selekci do kokosových jiffu a zatim v pohodě tak uvidíme. Ať se daří

Old Post 18-03-2014 v 10:49 AM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 157

S kokosem muze byt problem, byva vysoky EC. Asi je to problem jen nekterych znacek, ale ja radsi daval naklicena seminka do hliny (staci 1x1x1cm sadbovace) a az jsou rostlinky par dni stare, tak jsem presadil do kokosu. Uspesnost 100%. V kokosu ani omylem.
Taky je dobry predklicovat seminka ve tme a to samy plati ve fazi, nez vykouknou z media, protoze se uvolni strasne moc energie, kterou se snazi honem spotrebovat, aby se dostaly na svetlo. Jakmile dopadne paprsek svetla, tak zacne fotosynteza a zacnou ziskavat energii premenou svetla a z zivin v pude, efekt je mensi.
Ja mel letos spatnou zkusenost s raselinovyma tabletama. Nektery strasne smrdi, takze to raselina asi nebude, spis nejakej kompost, kterejj obsahuje buh vi co, protoze i struktura je dost jemna a uspesnost tak 30%. Nasranej jsem si namichal hlinu sam a 90%. Doted jsem ale s jiffy tabletama z raseliny nemel problem. Tuhle sracku prodava nohel garden.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Naposledy upravil benjichaouat 18-03-2014 v 18:29 PM

Old Post 18-03-2014 v 17:48 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 158

cus,chtel sem se zeptat na ten marion berry kush,nemel bys nejakou fotku z kvetu phena ktery si nechavas?nebo aspon nekterych kytek?dival sem se na tga a tohle mi pripadlo jako dost dobrej gen...

Old Post 07-11-2014 v 18:51 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 159

Kolegovia, osobne s klíčením v kokose mám dobré skúsenosti, horšie v jiffy tabletách a najlepšiú skúsenosť mám s klíčením v hlinených sadbovačkách z growshopu.

Hary - ako pokračuje šľachtenie?

Marihuana je dar.

Old Post 13-01-2015 v 20:17 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0886490 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív