Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Seedsman
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Seedsman Příspěvek č. 1

Zdarec groweři, jelikož nějakou dobu pokukuju po nabídce této seedbanky - http://www.seedsman.com/en , kde nabízejí genetiky známých jmen za relativně nízký peníz, tak by mě zajímaly vaše zkušenosti s pěstováním kytek od týhle seedbanky. Zároveň mě zajímá, za jak dlouho Vám přišli přímo odsud semena, jak zabalený, bonusy atp. Prostě veškerý Vaše zkušenosti sem. Navíc máme jakožto členové grower klubu 10% slevu. Což je cool... Osobně si chci koupit White Whidow a NL. Osobně sem viděl pouze thread Stoned Observera, kde měl Ata Tundra a to se moc nepovedlo - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32828 . Dál myslim má guerilla od nich NL, ale výsledky sem nikde neviděl, jestli jsou, tak jsem to přehlédl. Rád bych se něco dozvědel o týhle seedbance, zahraniční servery nečtu, tak nejsem informovanej, holt sem vidlák...

Old Post 24-09-2008 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 2

Cau, mel sem od nej Skunk1, klicivost 100% 7samcu meli to byt matky, ale nakonec uschly venku, takze sem ti toho moc nerek, seminka dosli brzy, klasika v obalkach s puchejrema v plastovych kulatych krabickach+ origo obaly, bez bonusu.

Old Post 24-09-2008 v 13:24 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3

Hojte Groweri.. prosim vyjadrite sa k tejto teme i viaceri,, lebo tak ako Rappa tak aj ja chcem objednat viacero modelov od seedsman.com a nerad bych premarnil (peniaze, cas a atd..)
Dik Gwar

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 11-01-2009 v 16:38 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirrr
Nový Člen

Karma uživatele jirrr - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4

Ahoj,z této seeds bank jsem již něco objednával (G13xskunk-MrNice,Blueberry-Dutch Passion,Sweet Tooth,Night Shade,Red Diesel-Barney's Farm),všecko bylo OK.Doba dodání cca.týden od odeslání peněz přez banku.Vše originál zabaleno.Doporučuji objednávat jen semena od renomovaných pěstitelů a meněl by být problém.

Old Post 19-01-2009 v 18:20 PM
jirrr je offline   Profil uživatele jirrr   Find more posts by jirrr   Foto galerie člena jirrr   Click here to Send jirrr a Private Message   Add jirrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahu
Nový Člen

Karma uživatele Jahu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

Vše ok také souhlasím, Jednoduché objednání, od potvrzení objednávky za týden přišli semena

Old Post 22-10-2009 v 23:41 PM
Jahu je offline   Profil uživatele Jahu   Find more posts by Jahu   Foto galerie člena Jahu   Click here to Send Jahu a Private Message   Add Jahu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hehe Příspěvek č. 6

taky doporučuju a nejen renomovaný pěstitele měl sem G13Haze přímo vod seedsmana....mlska físt, a taky skunk mix-několik hodně dobrejch modelů, a legenda skunk1 každej kamoši mi říkali že nic lepšího vode mě nehulili..posílal sem money v obálce v úterý, v pátek bylo na objednávce psáno processing, a v pondělí tam už bylo despatched, další pátek došli.. všho všudy 12dní táákže vřele doporučuju!!!

Old Post 23-10-2009 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2020 - seedbank - 1 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí
03-04-2016 - seed-bank.cz - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0695890 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív