Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Pěstitel roku 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Prosím, prosím, pište mi tam i ty nicky ke každému linku, ať mi to zbytečně nekomplikujete. Díky

Druhá věc: přišla mi PM, zda můžu být nominován i já. Jako tvůrce tohoto trýdu (dalo by se říct pořadatel ) bych se soutěže asi účastnit neměl, ale na druhou stranu, taky jsem se tím mím fóliákem nemálo nadřel, takže nevím no. Jak chcete, nechám to na vás

Naposledy upravil 15-10-2009 v 06:09 AM

Old Post 15-10-2009 v 05:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Palec nahoru Příspěvek č. 18

[účet odstraněn]

Old Post 15-10-2009 v 09:46 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

in: vagabund http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

outec: stromová víla (Aahz) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45028

Old Post 15-10-2009 v 19:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Mmoo out ... dlouho jsem premyslel mezi Marokancem a Grizllym s jeho strechovym outem, ale nakonec vyhral kolega Marokanec.
Takze OUT : Jen tak pro radost a z hecu od kolegy Marokance http://grower.cz/forum/showthread....6409#post786409

A IN .. toz to se musim festovne rozhodnout, to ma jeste cas...

Old Post 18-10-2009 v 19:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 21

ja sem taky pro Marokance- konkurenci nemas


in- 36 Chambers


Naposledy upravil Thespis 29-10-2009 v 21:36 PM

Old Post 20-10-2009 v 11:48 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 22

OUT: Aahz http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45028 Co dodat? Videa a celkovej přístup bezvadnej.

IN: Zatim u mě vítězí GrowManiac http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44954 ale chce to počkat na výsledek.

Old Post 21-10-2009 v 21:15 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 23

Marokanec: souhlas, však je to tvoje soutěž, tvoje pravidla...klidně to připiš do prvního příspěvku a přidej seznam postupujících, ať pro ně už nikdo nehlasuje..

a můj hlas pro OUT: grizlyho Střecha - 2009

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 22-10-2009 v 18:48 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Změna pravidel Příspěvek č. 24

Sorry všem, co už se účastnili, ale můj názor je ten, že to bude ku prospěchu.


Po dosažení pěti nominací automaticky postup do TOP10(možná to bude top15, uvidíme jak to bude s účastí) a to pro In i Out, tím pádem i konec s nominováním člena, který už postoupil.


Budu se snažit výsledky průběžně doplňovat a proto, kdo provede nějakou změnu v nominaci, prosím napsat mi PM s odkazem na změnu, ať o ní vím. Díky

No ať jsme v obraze, tak malej update

OUT

Aahz 5 nominací- automaticky postup do TOP10
Marokanec 4
Grizly 3
Date1 2
TheGreenwave 1
MedvedBrtnik 1
SID 1
spor 1
Lukyn 1
[CZ]Neon 1


IN


vagabund 3
36CHAMBERS 1
GrowManiac 1
Mr.MEN 1
MANHUNTT 1
Pozitron 1
pan.smakovicka 1

Naposledy upravil 03-12-2009 v 16:15 PM

Old Post 22-10-2009 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Nominace Příspěvek č. 25

Indoor

hmm teda AErOPoNiC URBAN GrOW with 1600 Watts HPS (20x JF,20x WR,6x EU) - WAMParjan

Outdoor

Jen tak pro radost a z hecu - Marokanec

Naposledy upravil 26-10-2009 v 23:17 PM

Old Post 22-10-2009 v 23:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Re: Nominace Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od TheGreenwave
Indoor

AErOPoNiC URBAN GrOWiNG under 1200 Watts HPS - WAMParjan

Outdoor

Jen tak pro radost a z hecu - Marokanec



čau díky za nominačku ale to je bohužel grow z roku 2008 takže to asik neklapne . . .

je to odemně drzé ale zde nabízím náhradu AErOPoNiC URBAN GrOW with 1600 Watts HPS (20x JF,20x WR,6x EU)


jinak rozhodnout tohroční OUT nic jednoduchého furt jsem se nemohl rozhodnout ale nakonec jsem se přiklonil ke členovy "DATE1" je to borec . . .


IN když nemuž dát sebe tak volím 36chambers e na jeho trýdu jsem se zasekl asy nejvíc . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Naposledy upravil WAMParjan 26-10-2009 v 20:52 PM

Old Post 26-10-2009 v 17:27 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spaiky69
Stálý Člen

Karma uživatele Spaiky69 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Spaiky69 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Spaiky69 - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 27

Outdoor: Grizlyho strěcha 2009 --- nice

pokročilý amatér

Old Post 29-10-2009 v 14:29 PM
Spaiky69 je offline   Profil uživatele Spaiky69   Find more posts by Spaiky69   Foto galerie člena Spaiky69   Click here to Send Spaiky69 a Private Message   Add Spaiky69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mery-jane
Nový Člen

Karma uživatele mery-jane - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 28

čau...sem tu sice nova ale rada bych prilozila ruku k dilu:-) me se z indoor nejvic libi Wamparjan - http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

a z out ta střecha od medveda:-) - http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 02-11-2009 v 11:06 AM
mery-jane je offline   Profil uživatele mery-jane   Find more posts by mery-jane   Foto galerie člena mery-jane   Click here to Send mery-jane a Private Message   Add mery-jane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 29

Indoor: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=44321 netradiční fem. geny + zajimavej system.

Out: Tayemuv rakosnickej flek http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=45818

Old Post 02-11-2009 v 11:22 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Nazdárek Machoman
Říkám to velmi nerad, ale tvoji out nominaci nemůžu přijmout. Tayem má moc krásné kytky, sám jsem mu je už párkrát pochválil, avšak nejde tu o pěkné kytky, ale o něco úplně jiného (viz níže). Navíc bych pak musel přijmout (a to s radostí )i out od Thespise a mnohých dalších, ale mně nešlo o výsledek pěstování, ale................

citace:
Původní příspěvek od Thespis
no rekl bych ze hodne lidi jeste ani nema out tready zalozeny,takze bych zacal nominovat az tak na konci rijna do toho listopadu jak pises.... co ty na to?

edit: a taky sezona jeste ani nekonci ja treba budu cast prvni sklizet zitra pokud to prezije dnesni noc



citace:
Původní příspěvek od Marokanec
Ale pro některé členy už sezóna skončila a na ty by se pak třeba zapomnělo, navíc sem pak po sklizni už tolik nechodí, proto tomu dávám toliko času.


Záleží na každém, kdy usoudí, že nastal čas nominovat. Jak jsem psal výše, nejde až tak o sklizeň, ale o prezentaci celé sezóny, to znamená ne kolik toho vypěstoval, ale spíš popis toho, jak se mu toho úspěchu podařilo dosáhnout. Pro příklad: Grizly, Simor, Medvěd Brtník(ten mě těžce dostal fóliákem v lese), xpapoušek (indoor pod zářivkama v síni slávy), čepra, Date1, Mopslik, Smoker&Joker, AEROMAN, Machoman, Disaster:-), WAMParjan, Lukyn,ABSURDUS a další. Do jejich trýdu když kouknu, vím, že umí a že je od nich do dalšího pěstu určitě co pochytit





Naposledy upravil 02-11-2009 v 22:00 PM

Old Post 02-11-2009 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 31

o.k beru na vedomí a můj hlas má teda datel http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=2 ale kytky pekny v každym threadu-good work at chutná

Old Post 02-11-2009 v 22:09 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

5 nominací- automaticky postup do TOP10


OUT

Aahz 5 TOP10
Marokanec 5 TOP10
Grizly 5 TOP10
Date1 4 TOP10 pokud mu ten hlas chcete dát, klidně můžete, ale zdá se mi to zbytečné
TheGreenwave 1
MedvedBrtnik 1
SID 1
spor 1
Lukyn 1
[CZ]Neon 1


IN


vagabund 3
36CHAMBERS 3
GrowManiac 1
Mr.MEN 1
MANHUNTT 1
Pozitron 1
pan.smakovicka 1
The Worst 1
WAMParjan 2

Naposledy upravil 03-12-2009 v 16:16 PM

Old Post 04-11-2009 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1405410 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív