Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50
Autor
Téma 
Johny Cashflow
Nový Člen

Karma uživatele Johny Cashflow - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 769

Loni Vanilla kush barneys farm a blue widow dinafem, obě půlka října, vdovičky moc hezky, dvě fena solidní výnos cca 750 kytka, vanilla chuťofka, paldy hrozný šutry....

Old Post 08-09-2019 v 20:41 PM
Johny Cashflow je offline   Profil uživatele Johny Cashflow   Find more posts by Johny Cashflow   Foto galerie člena Johny Cashflow   Click here to Send Johny Cashflow a Private Message   Add Johny Cashflow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lachim111
Nový Člen

Karma uživatele lachim111 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 770

2 roky dozadu critical kush (barneys farm) zber 2 tyzden rijen rastlina 2.3 metra nieco cez700g

Old Post 08-09-2019 v 21:28 PM
lachim111 je offline   Profil uživatele lachim111   Find more posts by lachim111   Foto galerie člena lachim111   Click here to Send lachim111 a Private Message   Add lachim111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Cashflow
Nový Člen

Karma uživatele Johny Cashflow - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 771

Jj, díky, měl bys nějaký postřeh ohledně chuti a kompaktnosti palic?

Old Post 09-09-2019 v 17:53 PM
Johny Cashflow je offline   Profil uživatele Johny Cashflow   Find more posts by Johny Cashflow   Foto galerie člena Johny Cashflow   Click here to Send Johny Cashflow a Private Message   Add Johny Cashflow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Bubba's Gift - HSO Příspěvek č. 772


25l kýbl
8 týdnu květu, cca 170 dní od zasazení, kolem 15. září sklizeno


Hnojky:
BioBizz
- Root Juice
- Fish Mix
- Bio Haven
- Bio Bloom
- Top Max
Advanced Nutrients
- Rhino Skin
- Bud Candy
Guanakalong
- Extract
Plagron
- Green Sensation
Atami
- ATA CalMag

Substrát:
klasický z Mountfieldu, perlit, slepičince a oslí trus

Výnos +/- 70g !pečlivě! ostříhaného materiálu
cca 1-2g plísně

Ideální indica na den. Dá se po ní fungovat, krásně tvrdé palice. Na chutě nejsem expert, ale mě to připomíná zeminu s nádechem dřeva.

Naposledy upravil Yaakub 03-01-2020 v 14:07 PM

Old Post 03-01-2020 v 02:15 AM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Gorilla Zkittlez - BF Příspěvek č. 773


25l kýbl
8 týdnu květu, cca 200 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno

Hnojky:

BioBizz
- Root Juice
- Fish Mix
- Bio Haven
- Bio Bloom
- Top Max
Advanced Nutrients
- Rhino Skin
- Bud Candy
Guanakalong
- Extract
Plagron
- Green Sensation
Atami
- ATA CalMag

Substrát:
klasický z Mountfieldu, perlit, slepičince a oslí trus

Výnos +/- 65g !pečlivě! ostříhaného materiálu
cca 5g plísně

Chuťovka. Hybrid, žádná extra uspávačka, krásně tvrdé černé palice. Nejlépe voněla, po ananasu a jahodách. Tak jak voněla i chutnala. Podle mě tato fialová obluda je nějaké jiné feno, další Gorilla byla zelená, ale vůni měla také takovou nasládlou.

Naposledy upravil Yaakub 03-01-2020 v 14:08 PM

Old Post 03-01-2020 v 13:23 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Master Kush - HSO Příspěvek č. 774


25l kýbl
8 týdnu květu, cca 200 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno
Hnojky:

BioBizz
- Root Juice
- Fish Mix
- Bio Haven
- Bio Bloom
- Top Max
Advanced Nutrients
- Rhino Skin
- Bud Candy
Guanakalong
- Extract
Plagron
- Green Sensation
Atami
- ATA CalMag

Substrát:
klasický z Mountfieldu, perlit, slepičince a oslí trus

Výnos +/- 65g !pečlivě! ostříhaného materiálu
bez plísně

Vynikající indica, mnoho malých tvrdých palic. Stačí 0,25g a měl jsem gaučlock. Mě osobně voněla hrozně po obyčejný trávě, jak kdybych cítil chlorofyl. Kámošovi voněla jak klasický Skunk (odrůda samozřejmě). Stejně i chutnala. Měl jsem 2 rostliny, obě byly totožný! Buď náhoda nebo dobře ustálena genetika.

Naposledy upravil Yaakub 03-01-2020 v 14:08 PM

Old Post 03-01-2020 v 13:35 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Sapphire OG - HSO Příspěvek č. 775


25l kýbl
8 týdnu květu, cca 200 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno
Hnojky:

BioBizz
- Root Juice
- Fish Mix
- Bio Haven
- Bio Bloom
- Top Max
Advanced Nutrients
- Rhino Skin
- Bud Candy
Guanakalong
- Extract
Plagron
- Green Sensation
Atami
- ATA CalMag

Substrát:
klasický z Mountfieldu, perlit, slepičince a oslí trus

Výnos +/- 65g !pečlivě! ostříhaného materiálu
cca 2 - 3 g plísně

Extrémně orošená indica. Palice nebyly tak prorostlé. Na druhou stranu listy byly hodně pokryté pryskyřicí. Asi má nejorosenější odrůda za sezónu 2k19. Ideální na výrobu hašíše, olejů atp. Stav byl též celkem gaučlock. Vůně byla taková nasládlá. Též jsem měl 2 rostliny a také byly obě totožný! Hoši z HSO asi umí ustálit genetiku. :-)

Naposledy upravil Yaakub 03-01-2020 v 14:08 PM

Old Post 03-01-2020 v 13:43 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Black Dog - HSO Příspěvek č. 776


25l kýbl
8 týdnu květu, cca 200 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno
Hnojky:

BioBizz
- Root Juice
- Fish Mix
- Bio Haven
- Bio Bloom
- Top Max
Advanced Nutrients
- Rhino Skin
- Bud Candy
Guanakalong
- Extract
Plagron
- Green Sensation
Atami
- ATA CalMag

Substrát:
klasický z Mountfieldu, perlit, slepičince a oslí trus

Výnos +/- 40g !pečlivě! ostříhaného materiálu
bez plísně

Též krásná indica. Palice byly tvrdé, prorostlé. Rostlina byla krásně černá, ale palicím zůstala zelená barva. Dobrý kouření, po kterém se dá fungovat, když se to nepřežene. Vůně i chuť byla také nasládlá. Přijde mi, že většina rostlin měla nasládlou chuť, možná díky hnojivům.

Old Post 03-01-2020 v 14:02 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Ewe - HSO Příspěvek č. 777


25l kýbl
8 týdnu květu, cca 200 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno
Hnojky:

BioBizz
- Root Juice
- Fish Mix
- Bio Haven
- Bio Bloom
- Top Max
Advanced Nutrients
- Rhino Skin
- Bud Candy
Guanakalong
- Extract
Plagron
- Green Sensation
Atami
- ATA CalMag

Substrát:
klasický z Mountfieldu, perlit, slepičince a oslí trus

Výnos +/- 25g !pečlivě! ostříhaného materiálu
bez plísně

Malá indica. Palice byly tvrdé, prorostlé, ale obsahují lístečky. Dobrý kouření, takový slabší indica efekt. Výnos celkem mizerný, na to, že rostlina byla cca 200 dní stará. Celkem přeceněná na stránkách HSO. Trošku zklamání, ale pro lidi, kterým nejde o výnos, ale jde jim spíše o "tajné" pěstování např. na balkóně ideální.

Old Post 03-01-2020 v 14:14 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Royal Gorilla - RQS Příspěvek č. 778


25l kýbl
8 týdnu květu, cca 170 dní od zasazení, kolem 10. října sklizeno
Hnojky:

BioBizz
- Root Juice
- Fish Mix
- Bio Haven
- Bio Bloom
- Top Max
Advanced Nutrients
- Rhino Skin
- Bud Candy
Guanakalong
- Extract
Plagron
- Green Sensation
Atami
- ATA CalMag

Substrát:
klasický z Mountfieldu, perlit, slepičince a oslí trus

Výnos +/- 25g !pečlivě! ostříhaného materiálu
bez plísně

Nádherný hybrid. Tvrdé, orosené a parádně prorostlé palice. U kytky jsem jel na kvalitu, než na výnos. Též jsem jí musel ohýbat, aby nepřerostla balkón a mohl jsem jí udržet celou ve fóliovníku. To se mi nakonec nepovedlo a větve se začaly dotýkat fólie, tak jsem jí sundal - bál jsem se hlavně plísně. Ohýbal jsem pomocí mříže, co dělila patra fóliovníku + provázky. Stav uzemňující. Spíše než hybrid mi přijde více na indicu. Z 3 rostlin byly 2 rostliny "mrzáci", nerostly jim souměrně patra atp. Takže jestli RQS ustálí genetiku, šel bych do ní znova.

Old Post 03-01-2020 v 14:25 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 779

Prosím mody o smazání mých příspěvků, měl jsem otevřených moc záložek a spletl jsem si téma... už jsem je přepsal do správnýho, ale tady mi nejdou smazat... ještě jednou sorry a díky

Old Post 03-01-2020 v 22:35 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bedrich64
Nový Člen

Karma uživatele bedrich64 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 780

Ahoj, zkoušel někdo vanila kush od barnyho. Měl sem z řezů a bylo to super větve všede tak že dost vršků.

Old Post 21-01-2020 v 22:15 PM
bedrich64 je offline   Profil uživatele bedrich64   Find more posts by bedrich64   Foto galerie člena bedrich64   Click here to Send bedrich64 a Private Message   Add bedrich64 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon3574337
Stálý Člen

Karma uživatele anon3574337 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 781

Royal queen seeds white whidow .sensi seeds early skunk

Old Post 03-02-2020 v 19:23 PM
anon3574337 je offline   Profil uživatele anon3574337   Find more posts by anon3574337   Foto galerie člena anon3574337   Click here to Send anon3574337 a Private Message   Add anon3574337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 782

citace:
Původní příspěvek od centurion
na šamana se vybodni, to je hrozný seno bez vůně, bez chuti, bez účinku.

tady je to samej odborník

Old Post 19-02-2020 v 12:26 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 783

Má někdo zkušenosti s Early top tao?že to dozraje včas bych nepochyboval,ale jak je na tom THC lvl?
http://www.toptaoseeds.com/classic-...l#early-top-tao

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 19-02-2020 v 13:16 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 784

Zdarec, letos bych chtel zkusit banku mr. nice a vybral jsem si 3 modely, chtel bych jet jet jen jeden ale nevim kterej, co myslite, mate s nimi nejake zkusenosti?

jedna se o:
NL5 X AFGHAN Odkaz zde
DEVIL Odkaz zde
EARLY SKUNK (nechci znat sensi seed, ale jen od mr. nice) Odkaz zde

Uvitam jakoukolik radu/pripominku/nazor,
diky a pestu zdar!
Gl in 2k20.

Naposledy upravil Alpinestars 21-02-2020 v 15:08 PM

Old Post 21-02-2020 v 14:06 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2729600 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív