Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 44 45 46 47 48 »
Autor
Téma 
dawed
Stálý Člen

Karma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 721

Jel jsem to loni na vysočině...cca 650m.n.m. a sklizel jsem koncem září.Palice tvrdý jak šutr.Mel jsem to z klonu od mistniho člena.Chuťově to nebylo špatný , ale znam i lepší..co se týče sily tak ji davam 6/10.
I pres ne úplně idealni pocasi na konci kvetu byla sklizena bez plísně.Letos ji zkusim ze semene primo od sweet seeds.



citace:
Původní příspěvek od Pupiset
Má někdo zkušenost z Cream mandarine fast version od Sweet Seeds?
Doba sklizně,náchylnost na plísně,síla/chut'?

balkón 08

Bio Jungle outdoor "Murthau and RiX"

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51986[/url]

Old Post 25-03-2018 v 15:53 PM
dawed je offline   Profil uživatele dawed   Find more posts by dawed   Foto galerie člena dawed   Click here to Send dawed a Private Message   Add dawed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 722

Zdar, můžu doporučit Northern light od místního člena. Vloni ve skleníku paldy jak ruka od loktu ke konci prstů 😉 a žádná plíseň 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-03-2018 v 17:34 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 723

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdar, můžu doporučit Northern light od místního člena. Vloni ve skleníku paldy jak ruka od loktu ke konci prstů 😉 a žádná plíseň 😉


indoor mam odzkoušený, ale zajímá mě kdy Ti to dozrálo v tom skleníku?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-03-2018 v 21:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 724

nad tím přemýšlím že bych zkusil samonakvétačku Northern light, nemůžu se rozhodnout mezi těmito dvěma co zkusit https://www.semena-marihuany.cz/cs/...ueen-seeds.html ........... https://www.semena-marihuany.cz/cs/...weet-seeds.html Ten Big Devil nevypadá vůůůbec špatně co jsem hledal na netu tak všichni co to měli venku tak to bylo monstrum, a co se týče THC tak je to silnější než Northern light

Old Post 26-03-2018 v 05:44 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 725

Měl to ode mne ve skleníku kamarád, kdy to dozrálo přesně n nevím, ale někdy v půlce října cca. Pálky parádní, opravdu velký, tuhý. Chutná celkem dobře, přesně to nepopíšu, už je to nějakou chvíli, co jsem to kouřil naposled

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-03-2018 v 06:21 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 726

Ahoj doporučuju stálé klasiky od paradise jako Belladona ,Durga matha a Sensi star.

Old Post 26-03-2018 v 20:03 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 727

Co si myslíte o critical + 2.0 ?? Nějaké zkušenosti ?

čest

Old Post 27-03-2018 v 22:28 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 728

Moji favoriti za ty leta co jedu outdoor jsou Frisian dew, Bohemian gold a durban poison. Zarucene u nas dokvetou a je to dobry hulenicko.

Old Post 28-03-2018 v 09:49 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 729

citace:
Původní příspěvek od centurion
Kámo tak tobě hodně závidím. Na jižní Moravě dojede v pohodě všechno. Klidně si vyber nějakej hezkej indoor model.


Tak nakonec jsem vybral na výrobu extraktu Royal Medical od Royal Queen Seeds na chatu

a na relax automat Mazara od Dutch Passion na zahrádku

Ještě uvažuju o Killer Kush od Sweet Seeds na nějakou guerillu

Tak co si o tom myslíte? Tak snad to klapne, dám info, díkec za rady.

Old Post 28-03-2018 v 12:26 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 730

Co říkáte na auto ww od dutch passion? Voní hodně ? A co výnos a kvalita? Jinak mazar od nich je boží

:-)

Old Post 28-03-2018 v 16:55 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 731

nestaci ti samostatne vlakno??
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=80367

Old Post 28-03-2018 v 17:28 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LamkaQ
Nový Člen

Karma uživatele LamkaQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 732

ahojte mam tiež otazku ohladom tych odrôd vaše nazory na

Hollands Hope fem.-Dutch Passion
Pamir Gold fem.-Dutch Passion
Kalashnikova fem.-Green House Seeds
Big Bud fem.-Sensi Seeds

za kazdu odpoved vopred dakujem

Old Post 28-03-2018 v 17:54 PM
LamkaQ je offline   Profil uživatele LamkaQ   Find more posts by LamkaQ   Foto galerie člena LamkaQ   Click here to Send LamkaQ a Private Message   Add LamkaQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 733

Kalasnikova 100% zplesnivý kvůli náchylnosti a tvrdosti šišek.Nutno velmi hlídat,ale plíseň postupuje od středu šišky/stonku/ tak je to dost složité.

Take it easy :->

Old Post 29-03-2018 v 12:03 PM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 734

Pamír super ale místo Hollans hope bych dalmShamana nebo frisiana dew.

Take it easy :->

Old Post 29-03-2018 v 12:04 PM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LamkaQ
Nový Člen

Karma uživatele LamkaQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 735

Piskor1 a keby som tu kalashnikovu dal do neakych večšich kvetinacov ? hollands hope preco neni dobra po večšine čo som pozeral tu na G tak s nou problem nemali..a keby som este miesto hollands posadil dalsi pamir?

Old Post 01-04-2018 v 12:30 PM
LamkaQ je offline   Profil uživatele LamkaQ   Find more posts by LamkaQ   Foto galerie člena LamkaQ   Click here to Send LamkaQ a Private Message   Add LamkaQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raizer
Stálý Člen

Karma uživatele Raizer - 93% PěstitelskáKarma uživatele Raizer - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 736

Čau, má někdo zkušenosti s S.A.G.E od TH seeds? Stihne dozrát na Jižní Moravě? Konkrétně až na hranicích s rakouskem. Ještě by mě zajímal Super silver haze od jaké seedbanky je nejlepší. Jinak v plánu mám tento rok ještě osvědčený durban poison od DP. Díky

Old Post 03-04-2018 v 11:24 AM
Raizer je offline   Profil uživatele Raizer   Find more posts by Raizer   Foto galerie člena Raizer   Click here to Send Raizer a Private Message   Add Raizer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 44 45 46 47 48 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9234320 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív