Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Úroda-tipovaČka MnoŽstvÍ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
ajatolah
Stálý Člen

Karma uživatele ajatolah - 61% PěstitelskáKarma uživatele ajatolah - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 49

Musím říct, že i přes všechny vaše komentáře, že jsem to sklidil brzo, je to ten nejlepší venkáč co jsem kdy měl. Mazar je dost těžkej, ale hrozně zabíjí. Stačí pár plic a je to max. zhulenost. Ice je mnohem víc svěží a voní po citrusech, nezhuluje tak jako mazar, ale je to prostě krásná ladná dívka, která se nezdá ale taky umí kopat.

OBA DVA MODELY VŘELE DOPORUČUJI!!! Jak outdoor, tak indoor!

Old Post 13-10-2009 v 13:51 PM
ajatolah je offline   Profil uživatele ajatolah   Find more posts by ajatolah   Foto galerie člena ajatolah   Click here to Send ajatolah a Private Message   Add ajatolah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 50

95g hezkýho hulení :-)

Doporučuju pro pěstitele pod LED!

Kokeshuv out 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Old Post 13-10-2009 v 16:09 PM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 51

taky jsem jel mazara letos opět a dosklízel jsem ho včera.stačilo ti 10 dní.mazar má strašně rychlý závěr.pořád to nevypadá,nevypadá a bum,je to hotovo.i když pravdou je,že ten můj by ještě pár dní snesl.ty by mu ale v tom počasí stejně jen uškodily.

můj tip. 41,87 g suchého


cosa nostra

Old Post 13-10-2009 v 16:39 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ajatolah
Stálý Člen

Karma uživatele ajatolah - 61% PěstitelskáKarma uživatele ajatolah - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 52

62 GRAMU, 62 GRAMU, 62 GRAMU TOHO JE!! Jinak chci vědět kterej model podle vás je úplně nejlepší na pěstování venku. Nebo aspoň s kterým máte tu nejlepsí zkušenost?

Old Post 13-10-2009 v 18:45 PM
ajatolah je offline   Profil uživatele ajatolah   Find more posts by ajatolah   Foto galerie člena ajatolah   Click here to Send ajatolah a Private Message   Add ajatolah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PluToNiUm
Stálý Člen

Karma uživatele PluToNiUm - 88% PěstitelskáKarma uživatele PluToNiUm - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 53

sensi star

Old Post 16-10-2009 v 09:03 AM
PluToNiUm je offline   Profil uživatele PluToNiUm   Find more posts by PluToNiUm   Foto galerie člena PluToNiUm   Click here to Send PluToNiUm a Private Message   Add PluToNiUm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 54

Zdravim dyštak se už předem omlouvam, že vám skáču do rozložený debaty o Ajatolahově letošnim úlovku ale jenom by mě zhruba okrem zajmalo, kolik si myslíte, že bude todle ... (mokrýho toho bylo kolem 1.8 kg) povídá se, že suchýho je půlka a eště o něco míň, ale já tomu nevěřim, když aja má 60 g tak já rozhodně 800 mít nebudu .. snad se mi povede přiložit foto dělam to prvně .. Díky moc.

Old Post 06-11-2009 v 20:43 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 55


ok, to se nepovedlo, pokus č.2 (sry za ten spam xD)

Old Post 06-11-2009 v 20:47 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od ajatolah
62 GRAMU, 62 GRAMU, 62 GRAMU TOHO JE!! Jinak chci vědět kterej model podle vás je úplně nejlepší na pěstování venku. Nebo aspoň s kterým máte tu nejlepsí zkušenost?


No name . Me vyrostl i chronic do 3,5 m takze tak . Zaleží na podmínkách pro růst.

Old Post 19-01-2010 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raduzz
Nový Člen

Karma uživatele Raduzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 57

to Zambathan: Můj tip je takových 228g

a jinak sem slyšel že na outdoor je hoodně dobrý modýlek Passion 1
letos ho vyzkouším a pak napíšu jak to ve zkutečnosti vlastně je, už ať je jaro.

Peace

Old Post 20-01-2010 v 22:37 PM
Raduzz je offline   Profil uživatele Raduzz   Find more posts by Raduzz   Foto galerie člena Raduzz   Click here to Send Raduzz a Private Message   Add Raduzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3182510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív