Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » santa maria
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

santa maria Příspěvek č. 1






GENETIKA :
- No Mercy Supply company
- Santa Maria F3: (Santa Maria # Silver Pearl × Mexican Haze)
- 75% sativa, 25% indica
- Kontakt: Cees@nomercy.nl

- Klíčení a sadba: březen, polovina května přesazeno ven
- Lokalita: Brno, zahrada
- Expozice: jih, jihozápad
- Podloží: vápenec
- Zemina: stávající + zahradnický substrát + kompost, perlit
- Hnojiva: - růst: nehnojeno
- květ: Plagron Alga Bloom
- Sklizeň: konec října –polovina listopadu
- Chuť, vůně a efekt: ovocná, podobná vdově, vůně ale oproti widow nenápadná, efekt - hodně specifická “happy“ sativa

- Negativa: plesniví, a to i na jižní moravě dost, palice jsou mohutný, listnatější a rostlinu napadá stonková plíseň. Dobrý je rozhodně zaštipovat, tenkej stonek by utčitě váhu jedné vrcholové pálky neunesl, obzvlášť při pěstování na zahradě..Ze začátku je rostlina hodně subtilní, takže potřebuje zvýšenou pozornost. Kytky jsou bohužel dost variabilní(F3), sklízel jsem průběžně od října do listopadu, v říjnu 2008 v Brně hodně pršelo, takže nejlepší byl keřík z poloviny listopadu, kdy se výrazně krátí den a palice se nádherně orosily.
- Pozitiva: Nedoceněná rostlina. Tyhle jihoamerický sativy potěší nejen oko. Chutí i efektem nadprůměr outu.
Poznámka: Uvítám pokud se podělíte o zkušenosti se Santou, tušim jsem tu viděl nějaký fota od Otise..Všem venkařům štěstí do letošní sezony..

Naposledy upravil smrk 21-03-2010 v 11:41 AM

Old Post 20-03-2010 v 13:42 PM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 2




..v květu

Naposledy upravil smrk 22-03-2010 v 13:00 PM

Old Post 22-03-2010 v 12:47 PM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 3




...

Old Post 22-03-2010 v 13:03 PM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 4

zdarec. Tyjo kdyz jsem byl poprve v amstru, tak jsme si s kamosema koupili nekolik ges santa marie(nevim ktere pheno to bylo, to ti nereknou v kofaci ). No a vim teda ze mela hodne moc specifickou chut a vuni. Nic podobneho jsem uz pak nikdy nehulil.

Old Post 22-03-2010 v 19:04 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5

zdarec rasto..já měl semena od Ceese z Nomercy.nl, klony santy vlastní snad jeho známej, editor magazinu Highlife, Bernt Gundersen..jinak společně s Chocolope od DNA genet je santa můj oblíbenej venek..slyšel jsem že v kofacich je hodně populární..neměl jsem zatim tu možnost..mejse

Naposledy upravil smrk 24-03-2010 v 14:49 PM

Old Post 23-03-2010 v 15:47 PM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

indoor venku Příspěvek č. 6






..no name sativa indoor (bonus semena od Bluehemp.ch)

- dokvět koncem listopadu

Naposledy upravil smrk 24-03-2010 v 14:50 PM

Old Post 24-03-2010 v 06:13 AM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 7




..ještě "plank"

Old Post 25-03-2010 v 08:26 AM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 8

čus Santu Marii obsahuje taky Loeryder 2 je to kříž Lowryder 1 X Santa Maria a je to velice chutná a voňavá rostlinka takže samotná Santa Maria musí bejt lahůdka

Old Post 25-03-2010 v 09:16 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 9

zdar..jojo
Lowryder #1 - William’s Wonder / Northern Lights No. 2 / Mexican Ruderalis

Lowryder #2 - Santa Maria x Lowryder

..jinak souhlas, taky by mě zajímala čistokrevná santa

Old Post 25-03-2010 v 11:13 AM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

OT: Mužu se zeptat co děláš proti stonkový plísni?

Old Post 10-06-2010 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smrk
Nový Člen

Karma uživatele smrk - 92% PěstitelskáKarma uživatele smrk - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 11

..bohužel nedělám nic, postřiky neaplikuju a u takhle až zbytečně mohutných palic toho moc nezmůžeš..Thready o stonkový plísni tu určitě jsou. Fakt je, že před dvěma lety byl podzim hodně deštivej, ale tendenci k plísni měla i vdova - tedy se santou rostliny z podobnýho "regionu". Letos mi Lemons Haze napadla prozměnu sviluška ))), nikdy jsem ji na zahradě neměl, zato kamoš ano, takže s darovanou rostlinou od něj jsem si ji tam úspěšně zatáhl ))) , skoro celá rostlina uschla..to už jsem se na poslední chvíli rozhodl postřik aplikovat a zdá se pomohl. Moc nehnojím a postřiky nepoužívám, ale někdy holt není zbytí..ať ti to roste..

Old Post 11-06-2010 v 05:39 AM
smrk je offline   Profil uživatele smrk   Find more posts by smrk   Foto galerie člena smrk   Click here to Send smrk a Private Message   Add smrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9569780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív