Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » díry v květináčích....I/0
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 1

Vážení kolegové - zkušení pěstitelé, obracím se na Vás s dotazem: je jepší když květináč s kytkou má dole dirku na vodu a leží v misce, nebo je lepší když díru nemá a tu vodu si drží v sobě? Díky, pěstuju poprvý a je mi líto zkoušet něco, co už někdo vychytal. díky všem


> compiled with THC++ <

Old Post 09-04-2001 v 16:12 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balty
Stálý Člen

Karma uživatele balty - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

adi dole Příspěvek č. 2

Ja indoor nepěstuju, ale asi bych použil květináč s dírou dole, abych z toho neměl bahno.

smoked

Old Post 09-04-2001 v 18:15 PM
balty je offline   Profil uživatele balty   Find more posts by balty   Foto galerie člena balty   Click here to Send balty a Private Message   Add balty to your buddy list     Navštiv homepage uživatele balty! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Hlína Písek Příspěvek č. 3

Já mám květináče s dírama a ještě jsem na dno dal vrstvu písku. Je to dobrý? Uškodí to něčemu? Myslim, že ne, aspoň nebude dole bahno. Co vy na to?

Old Post 09-04-2001 v 19:05 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

ph Příspěvek č. 4

no četl jsem někde, že když se drží dole voda, tak to okyseluje půdu a když to okyseluje půdu, tak to neroste. spíš by mě zajímalo jestli někdo pěstuje bez děr a jak dávkuje vodu. dík


> compiled with THC++ <

Old Post 09-04-2001 v 20:38 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Kvetniky Příspěvek č. 5

To je jasny ze s dirama a miskou ,kdyz to mas bez der , tak je dole pak spousta vody ,i kdyz je na hore zem sucha (zvlaste u velkejch kvetniku) a hnijou ti koreny ,to neni dobry.

Old Post 09-04-2001 v 21:34 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

Má vlastní skušenost je že je lepší mít takzvané drenážní díry v květináči - voda ti vyteče do misky pod květináčem a ty jí buĎ vyleješ nebo necháš (záleží na teplotě atd.), ale mám i truhlíky kde dirky nejsou a jde to taky - chce to všeho s mírou - až uvidíte bahno nahoře - tak je to teprve v prd..., jednoduchá rada jak vychytak jak moc zalívat je zabořit prst do hlíny - většinou se stává že je nahoře většinou suchá a dóle hodně mokrá.
Řek bych že je to občas hodně individuální záležitost, obecně zalívát tak jednou za 2-3dny..

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 09-04-2001 v 23:05 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Obecné danke Příspěvek č. 7

děkuji nastotisíckrát pánové, myslel jsem si to.
před chvilkou jsem dokončil malou pěstírnu se rtuťovou výbojkou, tak jsem zvědav jak to poroste. díky ještě jednou...


> compiled with THC++ <

Old Post 10-04-2001 v 19:31 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 8

Ahoj, mé postřehy k tomuhle:

a) rtuťovou výbojku vyhoď a sežeň si HPS
b) v každém květináči na pěstování trávy by měly být drenážní díry. Pokud je keramickej tak to stačí, pokud je plastovej a velkej, navrtal bych desítky malých (cca 1mm) děr do spodní poloviny jeho boků pro lepší dýchání a provzdušnění. U svých jsem to tak udělal a všechno funguje perfektně

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 17-04-2001 v 20:25 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Pohodička HPS? Příspěvek č. 9

díky, ale s tou rtuťovkou nevím, svítím týden a rostou jak zběsilý.


> compiled with THC++ <

Old Post 17-04-2001 v 21:42 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Nápad Červené spektrum Příspěvek č. 10

To že rostou jak zběsilý bude spíš tim, že rtuťová výbojka má spektrum posunuté více do červena (= dobre pro rustovou fazi). Má méně modré, což ti asi bude chybět při květu.

Old Post 18-04-2001 v 20:47 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

Nápad spektra Příspěvek č. 11

no myslim že je to přesně obráceně, než jsi napsal, na květ je červená a na růst modrá.


> compiled with THC++ <

Old Post 18-04-2001 v 23:49 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 12

Ja bych doporucil s dirou, ale nevim, jest-li to nejak ovlivni rust rostliny, snad je vlkost pudy.

Spoke

Old Post 24-04-2001 v 09:28 AM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herian
Stálý Člen

Karma uživatele herian - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 56 

díky Příspěvek č. 13

zapoměl jsem to napsat, díky všem, už jsem to vyřešil. zvolil jsem asi tu nejjednodušší cestu a tou jsou díry. je totiž pravda, že když člověku "trochu" ujede ruka při zalívání, tak to prostě vyteče a je po p...


> compiled with THC++ <

Old Post 25-04-2001 v 16:50 PM
herian je offline   Profil uživatele herian   Find more posts by herian   Foto galerie člena herian   Click here to Send herian a Private Message   Add herian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maricka
Stálý Člen

Karma uživatele maricka - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 14

tento tyzden som spravil zalev,samozrejme ze mam v kvetnik s dierami ale jedna rastlina zacina kapat-zvesene spodne listy,da sa s tym este nieco spravit alebo je to v prdelli?Zrovna idu do kvetu.

Old Post 16-03-2003 v 17:10 PM
maricka je offline   Profil uživatele maricka   Find more posts by maricka   Foto galerie člena maricka   Click here to Send maricka a Private Message   Add maricka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ebechou2
Nový Člen

Karma uživatele ebechou2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 15

díry, jasný
good luck

Old Post 17-03-2003 v 09:38 AM
ebechou2 je offline   Profil uživatele ebechou2   Find more posts by ebechou2   Foto galerie člena ebechou2   Click here to Send ebechou2 a Private Message   Add ebechou2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 16

Jsou lepsi diry. Voda nezastava na dne kvetinace a nemuze se tak stat ze kytce hnijou koreny.

vriter@cz

Old Post 23-03-2003 v 08:52 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2386330 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív