Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » last round out 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Obecné last round out 09 Příspěvek č. 1





Caute, tento rok se pokusim zase neco vypestovat, ale uz to bude o poznani tezsi:-(U dedy na zahradce to mit nemuzu ale to zase tak nevadi.Naskytla se mi prilezitost mit 2 rostlinky u kamaradky:-)+ neco v kukurici a venku.Zatim nemam zadne mistecko ale v nejblizsi dobe se pujdu projit a snad neco objevim:-)

Jedu doma matkarnu sice je zatim ve vystavbe, ale uz je plne vyuzivana:-P

Matkarna setup:

CFL vybojka(usporka) 200W blue

Udaje o ventilaci a rozmerch skrine dodam..

Osazenstvo v matkarne:


2x Belladonna F2 pheno I (vic do ind.)

1x Belladonna F2 pheno II (vic do sat.)

3x Sensi Skunk x Thai*Haze*Skunk

2x Afghan *Early Misty x NN

1x Booglegum x Egypt

1x Widow Skunk

1x Aurora Borelaris Northen Lights X THS

Vsechno pujde pozdej ven a necham si jenom ty nejlepsi matky.Z kazde matky si udelam 2-3 kony ktere pujdou nekde na mistecko...

Naposledy upravil Dwarf Vingette 13-04-2009 v 12:00 PM

Old Post 30-03-2009 v 19:02 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 2

Zatim to vipadá pěkně ale tý poslední kiti nejak sesychaj listy od spodu ale uz sou asi stary ne ? jinak hodne zdaru at to roste

Old Post 31-03-2009 v 12:07 PM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

Zdravim, zajímá mě vzdálenost lampy od kytek? mám taky a zdá se mi, že např. oproti MHčku se pod ní ty kytky táhnou letos hodlám publikovat tak pak kdyžtak pošlu odkaz pro srovnání..

Old Post 31-03-2009 v 19:33 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

Ted to mam tak 10 cm nad vrcholky ale klidne bych to mohl dat na 3cm mam dobrou ventilaci a CFL nehreje az tak moc..:-) Jinak ty 3cm se nedaji moc uhlidat roste to jako z Biobizz:-D

PS: zezacatku to mej trochu niz tak 5 cm nad vrcholky a cca po 15 dnech to dej tak na 25cm aby se kytiz trochu vytahli a mohls je lip tvarovat..:-P a potom to zase sniz podle potreby . CIm niz tim hustsi patra :-)

Old Post 31-03-2009 v 20:32 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5

Rostlinky jsem pred 2 dny zastrihnul,chvilku se spomalil rust ale uz se zacinaji rozjizdet..foto bude zitra

Old Post 04-04-2009 v 21:48 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 6

Zdravim, koukam ze uz se zelena, tak se budu tesit a sledovat jak to vse dopadne a drzim palce at to neskonci jak loni...

Muzu se zeptat cim hodlas hnojit a jake mas zkusenosti s dobou kvetu odrud ktery jsi zvolil ? Ptam se hlavne kvuli tomu, ze tam vidim krizence Afghna, ktery nam sice dozral, ale nic pouzitelneho... dale vidim ze Belladonu sis oblibil, tak at jsou z nich keriska jako posledne... peace

Old Post 07-04-2009 v 14:56 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 7

Zdravím

Takže rostlinkám se daří vcelku dobre. Zatím je ničím nehnojím není potřeba, ale v nejbližší době něco objednám.

To Bulb:Hnojit budu úplně stejně jak minulý rok.
- růst - BioBizz Grow
- květ - BioBizz Bloom a ATAMI PK 13-14
- jako final použiju RIPEN

Ohledně odrůdy Afghnan*Early Misty X NN (Matka Afghan od Sweed Seeds Female - doba květu asi 55 dní a dozrává tady v půlce října, kvalitní pokouření s ovocnou chutí. Otec byl Early Misty od Nirvany.
To je ten model co jsem jel v loni. Našel jsem pár semínek v paličkách, tak je zkusím. Snad to bude dobrota.

Belladonna je F2 - mám dvě phena, jedno tak ze 70% indika a druhé úplně stejně jako loňská F1.
Semínka jsou moje vlastní, tak snad to nezačne hermit a bude jestě lepší než ta loňská F1.
Ještš jsem měl pár semínek co jsem našel v palicích, tak jsem nechal jedno naklíčit, ale už teď vím, že to je samec a šel do kompostu.

Sensi Skunk x Thai*Haze*Skunk - od něj si slibuji nejvíc

Je to kros mého samce Thai*Haze x Skunk a papajovi samičky Sensi Skunk

Booglegum x Egypt - semínka jsem měl od papaje moc dík


Aurora B. Northen Lights x Thai*Haze*Skunk - kros mého samce THS a papajovi samičky NL. Nevím jak to bude s dokvétáním asi to nestihne, ale pod lampou to může být dobrota.
Určitě bude mít HIGH jak se patří.

Old Post 07-04-2009 v 18:37 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

FOTO Příspěvek č. 8






Ahojte...

Prvni foto:co k to mu dodat pestuji pod lampou prvne.-)

Na druhe fotce je Booglegum x Egypt-velice vytalni rostlinka a ma krasnou barvu.

treti foto jsou Belladonny F2 ,ta nalevo je uplne stejna jak F1 (mel jsem 2 samce belladonny,jeden vic do sativy a druhy indyka)Ty ostatni 2 maji nejaky deficit sak mrknete a kdyztak poradte.

dalsi foto jsou Sensi Skunky x Thai*Haze*Skunk-vkladam do nich veskerou nadeji,rostou jako z vody a maji peknou stavbu..

na pate fotce jsou moji oblibeni krizenci Afghan*Early Misty x No name :-)

Snad to bude stejny odpal jak loni

Naposledy upravil Dwarf Vingette 12-04-2009 v 17:20 PM

Old Post 12-04-2009 v 17:09 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Help Příspěvek č. 9




Mam mensi problem s belladonnou F2-asi jim neco chybi, zatim nicim nehnojim ikdyz bych uz mohl...rostlinkam uz chybi dusik:-( a hnojivo prijde az ve stredu..musi vydrzet..Mozna to bude nedostatek siry nebo boru ja fakt nevim...HELP:-)

Prvni fotka jiz zminovana bella

Na druhe je Widow Skunk z origos seminek...

treti je celek..

PS: Aurora B. NL x THS byl samec , vyhodil jsem ho a dalsi 2 belladony taky, samci jedni usati:-D

Naposledy upravil Dwarf Vingette 12-04-2009 v 17:39 PM

Old Post 12-04-2009 v 17:23 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 10

Dnes vyhozen male Widow Skunku a Afghanu*EM x No name

ve skrini ted rostou:

2x samice Belladonna F2(dva pheno typy)

1x Afghan*EM x No name

1x Booglegum x egypt -naprosto dokonala rostlinka mooc diik pajo:-)

3x Thai Skunk (Sensi SkunkxTHS)-parada, luxus vune jak prase...uz se tesim na palice..


Jednu Belladonnu F2 uz mam na zahradce tu zmutovanou:-D treba to rozchodi..

Old Post 17-04-2009 v 12:54 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 11

Zdravim, hodne se toho zmenilo ...o vikendu to zacnu aktualizovat..

Old Post 05-06-2009 v 13:40 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 12



Ahojte..

Zmenilo se toho fakt dost...letos se to moc nepovedlo, ale kazde zlo je k necemu dobre...


Udelal jsem velkou chybu kdyz jsem prestehoval kytky z pestirny ven.Mel jsem je na balkone a zrovna bylo spatne pocasi a pomerne se prudce ochladilo takze kytky dostali sok a nerozdychali to,byly venku tak 3-5 dni.Nektere zmrzly jine zacali kvest a potom uz nebyli schopne prepnout na rust.Nastesti nez jsem je daval ven, tak jsem si smiknul nejake klony...konktretne Belladonu F2, SSxTHS...klony diky bohu prezily a ted uz pekne rostou v zemi na mistecku:-P....

Jedna rostlinka me kvete ostosest..:-D...konkretne Egypt x Booglegum od Papaje. Uz od mala nakvitala...

20. den uz ji zatemnuji, ale nezda se me ze by to melo nejakej ucinek....

Po neuspesnem 1. kole predpestu jsem dal vyklicit 4 seminka od Marokance , Belladonnu F2 , dve vyklicily a mam dve krasne samicky....moc dik.

Foto:

1,2-Egypt x Booglegum

Naposledy upravil Dwarf Vingette 23-06-2009 v 19:18 PM

Old Post 23-06-2009 v 18:56 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 13


Sensi Skunk x Thai*Haze/Skunk-Pyl z meho samce THS, samice Sensi Skunk


Naposledy upravil Dwarf Vingette 23-06-2009 v 19:26 PM

Old Post 23-06-2009 v 19:19 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 14


Dnes uz to vypada zase jinak....neco nafotim a vecer sem hodim aktualni fotky jak to vypada...:-D

Foto asi pred tydnem...

SSxTHS :-)



Naposledy upravil Dwarf Vingette 27-06-2009 v 11:00 AM

Old Post 24-06-2009 v 11:15 AM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 15



Bella F2 muj kros -rizek











Bella F2 od marokance ze seminka

Naposledy upravil Dwarf Vingette 27-06-2009 v 11:01 AM

Old Post 27-06-2009 v 10:43 AM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Nápad FOTO Příspěvek č. 16






Dnesni fotky 27.6.2009

3x - SSxTHS

Belladonna F2 marokanec

SSxTHS -pls nevite cim to muze byt z niceho nic se zacali tvorit trojlistky ,mozna je to u Haze rostlin normalni, nevim..doufam, ze to nebude nejaka mutace:-(...viz. posledni foto.

Dik za rady...

Old Post 27-06-2009 v 12:58 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
24-10-2010 - Skromný OUT 2010 - 26 odpovědí
11-01-2010 - Skromný SVK out 09 - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1214760 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív