Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 17

Ahoj, posilam K+.
Moc si mi libi, jak sis vychytal a vymazlil pestovani na strome. Letos jsem jel sklenik, ale po zhoubne zkusenosti s plisni, ktera seztrala 70% bilyho rusa jsem se rozhodl pristi rok vyrazit na strom. :-) Na jare zalozim vlastni forko a zkonzultuju napady. :-)

Myslis, ze byly 30 L kyble dostatecne velky, akorat velky, nebo bys priste radsi sel do mensich?

Zdarec palec Pepas :-))

Old Post 21-10-2009 v 19:54 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 18

Pepas: psal jsem už někde nazačátku, že příště zmenším na 20l (možná i méně)...
nejspíš využiju stávající kýbel, který zevnitř "obložím" polystyrenem (tím pružným nedrolivým, teda pokud to vůbec je polystyren) což bude zároveň sloužit jako izolace.

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 21-10-2009 v 20:49 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 19

Včera jsem odpojil zavlažování a prolil kýbel 10 litry vody s rašelinovým výluhem (okyselení) a Final Solutionem. Podle počasí kytce nechám 1-2 týdny, tak snad se bude snažit...

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 23-10-2009 v 09:17 AM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 20





ve středu 28.10. jsem byl stromovou Sakra Frézu sklízet - v tomhle počasí (s výhledem na další deště a mrazy) už se mi ji nechtělo nechávat...

Větve jsem nařezal na délku výšky baťohu a nacpal do 60l pytle na odpadky, stáhl provazem a strčil do baťohu.

Stonek s kusem kořenu jsem vyřezal, oklepal a vzal si domů na vysušení a na památku

poslední video před sklizní









Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Naposledy upravil Aahz 31-10-2009 v 08:28 AM

Old Post 31-10-2009 v 08:15 AM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 21




Po (nekonečném, naštěstí mi přítulkyně pomohla) otříhání větších listů toho moc nezbylo...

paličky dle očekávání řídké a listnaté...

Příště musím zvolit nějaký rychlější model, nejspíš Purpureu Ticinensis, na kterou se chystám už dlouho.

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 31-10-2009 v 08:27 AM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 22

Když už jsem psal do PM, co jsem při pěstování používal za pomůcky, tak to zkusím rozepsat, i tady, třeba se to někomu bude hodit....

Základ je horolezecké lano s kotvičkou- původně 10m, ale 3m jsem věnoval kamarádovi, takže 7m, což je na tenhle strom úplně tak akorát - nejnižší větve totiž začínají cca v téhle výšce.
Dále tenké 15m lanko se závažím (300-400g), které přehodím přes druhou nejnižší větev a přetáhnu přes ni pomocí něj lano s kotvičkou, kterou zaháknu za tu nejnižší větev.

Potom dobré neklouzající boty - v mém případě staré roztrhané Salomony s ošoupanou (ale stále dobře držící) měkkou podrážkou a oblečení, u kterého mi nevadí případně zašpinění od smůly (ideálně nenápadné barvy - zelené kapsáče a triko z armyshopu .
Nenápadnou barvu bohužel většinou kazí batoh, který mám v potřebné velikosti jen v černo-červené či šedo-bílo-červené barvě
Velikost batohu podle množství vody - zezačátku jsem bral 5x2l flašky, pak 2x5l kanystry... Na pověšení batohu je dobrý nějaký hák nebo lano s karabinou apod...

K podložení kýble stačí 1-2 desky, k jeho přivázání ke stromu kobercovka nebo popruh, případně tlusté lano (a totéž k upevnění kanystru).

Hojně využívám černou netkanou textílii - na omotání některých větví smrku (+ tenký vázací drát a štípačky), a na obalení kanystru (ten jsem nejprve obalil bílo-černou neprůhlednou fólií).
Kvůli maskování (zespod bylo něco příliš zeleného vidět) jsme mezi větve pod kytkama natáhli maskovací síť (z armyshopu), k upevnění provázky či vázací drát.

Co nemám, ale už několikrát jsem si říkal, že by se hodilo, je Polohovací pás (popř nějaký jiný úvazek/postroj/sedák), pomocí kterého se dá kusem lana s karabinou připnout ke kmeni a moct pak bez obav používat obě ruce k práci...

No a to je asi snad vše...pokud mě něco napadne, tak to sem připíšu...

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 06-11-2009 v 16:54 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 23

Ahoj, prosim tě AAHZ nevís jakej tlak vydrzí ty kolíky Tropf Blumat? Jestli jsou stavěný jenom na samospad nebo to mužu honit čerpadlem? Dikas

Old Post 08-09-2010 v 12:15 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa30
Nový Člen

Karma uživatele pospa30 - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 24

Jedinečnej nápad .. K+

Old Post 21-09-2010 v 11:33 AM
pospa30 je offline   Profil uživatele pospa30   Find more posts by pospa30   Foto galerie člena pospa30   Click here to Send pospa30 a Private Message   Add pospa30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IgorGrinder
Stálý Člen

Karma uživatele IgorGrinder - 87% PěstitelskáKarma uživatele IgorGrinder - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 25

Ked som to dočítal povedal som si že to skusim aj ja podobným štýlom to zavlažovanie je super nápad! Moc sa mi to páči skusim to hned tuto sezonu podla mňa je to super a hlavne ako vidim osvedčený spôsob
PEACE!

KARMA - What goes around comes around. Keep your circle positive

&

believe in yourself.

Old Post 02-02-2011 v 16:54 PM
IgorGrinder je offline   Profil uživatele IgorGrinder   Find more posts by IgorGrinder   Foto galerie člena IgorGrinder   Click here to Send IgorGrinder a Private Message   Add IgorGrinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantlik
Stálý Člen

Karma uživatele Pantlik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 26

parádní fota...ještě jsem pěst na stromě neviděl! Diky za upload

Old Post 19-02-2011 v 23:46 PM
Pantlik je offline   Profil uživatele Pantlik   Find more posts by Pantlik   Foto galerie člena Pantlik   Click here to Send Pantlik a Private Message   Add Pantlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3724210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív