Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak vypočítat výkon ventilatoru v m3/h?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Dotaz Jak vypočítat výkon ventilatoru v m3/h? Příspěvek č. 1

Zdarec všichni milovníci zeleňe, a prosím o radu, mám ventilátor co se běžně používá do koupelen pruměr 10 cm a výkon 25 w.
Chtěl bych spočítat kolik takový ventilátor udělá m3 za hodinu, poněvač to na něm není napsáno.
Předem dík chytrým hlavám co vědí jak to spočítat.

indoorjohn

Old Post 13-02-2013 v 17:18 PM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

100m3/hod , má to jsi popsal.

Old Post 13-02-2013 v 17:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 3

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20569

Old Post 14-02-2013 v 00:54 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Mám podobný problém, byl jsem na skládce a z kontejneru se železem jsem vyhrabal starý digestoř. Ten uplně první typ, co má i moje babička, šnekovitý tvar , když není přišrubován k podložce tak nefunguje (nevytvoří se podtlak) a ventilátor nemá lopatky nýbrž takový kruh s lamelami (nevím jak se tomu říká). Nevíte kolik to zhruba může mít v výkon?

Old Post 14-02-2013 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

...no tak na to se zeptej tý babičky . To už je dobrý scifi a přeči si trýd v tom odkazu , tady ten trýd zavíram,Hlava

Old Post 14-02-2013 v 20:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6591720 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív