Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pokus o první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pokus o první indoor Příspěvek č. 1


Čest groweři....
Tak i na mě došlo s pěstem doma-vše vyprovokovali čorky co pobrali muj outdoor.sice mám ještě pár kytiček na balkoně ale to je spíš na přilepšení proti výnosu co sem počítal letos.
Takže po pročtení ruzných témat co kde a zakolik sem začal stavět skříň...70x80x200 z materialu zbylého po rekonstrukci bytu...tudíž náklady minimální.
Po poradě s kamarádem kamaráda/neznám nikoho v okolí kdo by indoor jel ani jsem skříň v životě neviděl/ a finanční situaci sem si stanovil na start 5000kč plus další výdaje časem/s tím se počítá/.
Po studiu ruzných typů a velikostí boxů sem zvolil výše uvedenej rozměr a začal nákup.

SVĚTLO: old school stínítko 50x50+GIB předřadník 250W a sodík 250W Osram PlantaStar

FOLIE:klasická černo-bílá


na fotkách se pracuje

VĚTRÁNÍ:Odtah-
TT 187m3/hod se projevil jako nedostačující tak sem přidal hajzlíkovej EURO cca 120m3/hod.
Přívod-
pasivní-2x větrací mřížka 19x10cm
Pár metru flexi roury

NÁDOBY:Mám připravené kyblíky průměru 25cm a výšce taktéž

HLÍNA:Plagron Royalty mix 50 L


Zatím chybí zvlhčovačka+větráky dovnitř

Naposledy upravil 03-09-2009 v 08:33 AM

Old Post 03-09-2009 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


ocenil bych nějáké info či radu ohledně skříně resp.její budoucí funkčnosti a vhodnosti.
V pátek snad budou řezy...nyní se tam vyhřívá jedna balkondoor která ještě chvilku potřebuje a k otestování skříně je ideální


Vlhkost nyní neřeším...teplota den 26-28C noc 21C

Naposledy upravil 03-09-2009 v 08:34 AM

Old Post 03-09-2009 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Vypada to velmi dobre mozna lepsi fotky by neuskodily ale jeste ti chybi ofuk

zacinal jsem stejne jako ty jen s info z groweru...tak si poradne nastuduj a vse pofici jak ma

Naposledy upravil 03-09-2009 v 14:47 PM

Old Post 03-09-2009 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


jj...ofuk a zvlhčovačka je ve stavu objednaní.určitě se najdou i jiný detaily...nevím co dělám blbě ale jdou mi poslat jen jedna foto k tématu.foto kvalitnější nebude...mám pouze 3,2mpix mobil

Old Post 03-09-2009 v 10:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Čest...
tak řízky něják nedopadli a rád už bych začal pěstit...ale jak sem psal nikoho neznám kdo by si šlechtil mamku doma....Tudíž scháním nějáký lepší řízky pod lampu nebo i semínka.Používám out osvědčený Noname a pod lampu mě to příjde jako zbytečnost.Ideál řízky trasa Brno-Svitavy-není podmínkou...



případně info do PM...díkec

Naposledy upravil 07-09-2009 v 07:59 AM

Old Post 07-09-2009 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

netušil sem že sehnat řízky v okolí 100km bude problém

Naposledy upravil 08-09-2009 v 09:29 AM

Old Post 07-09-2009 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

čest...
Tááákže řízečky už se smaží od včera.Poděkování patří zdejšímu growerovi s kterým byla fajn domluva.
Takže sem vytáhl balkonovku ze skříně/už se suší/a nastavil 18/6 a valím si řezy.Jelikož sem nemohl delší dobu nic sehnat dal sem si do vody svý osvědčený semínkatak teď se mě tam nachází:
3x Bublle gum
2x ed Rosenthal
6x osvědčený ale No name semínka co používám na out

uvidím co z No name vyroste-max se na nich naučím techniku ohýbaný,kroucení a vlastně poslouží k pokusůmno co s nimi když už byli naklíčený

Old Post 16-09-2009 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


čest...
Tááákže řízečky už se smaží od včera.Poděkování patří zdejšímu growerovi s kterým byla fajn domluva.
Takže sem vytáhl balkonovku ze skříně/už se suší/a nastavil 18/6 a valím si řezy.Jelikož sem nemohl delší dobu nic sehnat dal sem si do vody svý osvědčený semínkatak teď se mě tam nachází:
3x Bublle gum
2x ed Rosenthal
6x osvědčený ale No name semínka co používám na out

uvidím co z No name vyroste-max se na nich naučím techniku ohýbaný,kroucení a vlastně poslouží k pokusůmno co s nimi když už byli naklíčený

Old Post 16-09-2009 v 11:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


Čest..
tak po týdnu docela změnyJeden ed Rosenthal se mě podařilo zlomit tak to asi nerozdejchá.Přibylo 5x Budha z řezů ale v žalostným stavu/zaúkoloval sem známý jestli by se zeptali na řezy když sem nemohl nic sehnat/jenže než se ke mě dostali přes závaznou objednávku byli 3 dny ve "tmě" a podezřele ostříhaný listy...holt už byli zaschlí tak je někdo střihnul.Jinak ještě přibylo 4ks WHITE SKUNK ze semene.
Asi každej pochopí že bych to do skříňky 70*80 nedal tak sem postavil novou 120*100*200(výška)
Teď počkám až se kyti srostou do cca stejné velikosti-první řezy tam jsou od 15ho

EDIT:místo černo-bílé folie sem použil stříbrnou parotěsku.30kč/1,5m.Páč bílá docela dost prosvítá a přes tuto 0,00%

Old Post 24-09-2009 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10


takže jeden pohled do škříňky po 5ti dnech

Old Post 29-09-2009 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 11

Listy na řízcích se často zastřihávají aby malá rostlina nemusela zásobova velké listí živinami. Pomáhá to rostlině soustředit růstový potenciál do kořenového sistému.
Proto vypadají některé řezy opravdu žalostně,ale zdání často klame ( možná si je vyhodil zbytečně ). Jedu cheesy a ty byly taky v divném stavu.....a dneska jsou z nich moc hezké kytky. Mrkni do podpisu.
Hodně štěstí. Budu sledovat.

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 29-09-2009 v 10:25 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 12

Velké listy se stříhají aby nebyla tak velká plocha odparu v době kdy řez nemá kořínky a pokud ti zežloutnou a upadnou ty spodní větší, tak to je přesun živin na stavbu kořenů. Stav rostliny a nových řízků poznáš podle nových lístečků, pokud jsou zdravé, tak není problém, pokud mají fleky úplně nové lístky, tak je to obvykle moc mokrý substrát a nebo velké množsví živin v substrátu, na řízky je nebezpečné dávat předhnojené substráty.

Old Post 29-09-2009 v 10:49 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

No mám hlínu plagron Roayalty mix kterej mě byl doporučen jako jeden z lepších.První řezy byli BG a E který sem už přesadil a kořeny ok...Zatím je stříhat neplánuju páč se maj dobře.Ostatní kytky byli dodávány postupně dle klíčivosti semen nebo nečekanou várkou těch Budhu.Vím že je nepraktický teď čekat až se kytky srostou do stejné velikosti a přepnout na květ ale takhle se na nich učím.Dík kluci za rady.Jak seženu lepší foťák než na mobilu pošlu detainější foto osazenstva...

Old Post 29-09-2009 v 11:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od COMATIK
No mám hlínu plagron Roayalty mix kterej mě byl doporučen jako jeden z lepších.První řezy byli BG a E který sem už přesadil a kořeny ok...Zatím je stříhat neplánuju páč se maj dobře.Ostatní kytky byli dodávány postupně dle klíčivosti semen nebo nečekanou várkou těch Budhu.Vím že je nepraktický teď čekat až se kytky srostou do stejné velikosti a přepnout na květ ale takhle se na nich učím.Dík kluci za rady.Jak seženu lepší foťák než na mobilu pošlu detainější foto osazenstva...

Na sazenice se má používat nepředhnojený substrát jinak nastává k pálení kořínků dusíkem atd. Dochází potom k úhynům klonů a počátečním problémům. Na klony je ideální Light substát a po nějaké době růstu a vytvoření koř. systému začít hnojit. Roayalty mix je sice kvalitní, ale není vhodný na malé na sazenice.

Old Post 29-09-2009 v 11:48 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

to Bárt:
tak něják sem si to myslel.příště budu opatrnější.člověk se má pořád co učit.původně sem chtěl jet svůj mix home edition ale bylo mi doporučeno roayal a tak sem slepě věřil...dík za info či radu do příště

Old Post 29-09-2009 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od COMATIK
to Bárt:
tak něják sem si to myslel.příště budu opatrnější.člověk se má pořád co učit.původně sem chtěl jet svůj mix home edition ale bylo mi doporučeno roayal a tak sem slepě věřil...dík za info či radu do příště

Pokud jses ptal v G S na nejlepší hlínu, tak měli pravdu, ale pokud jsi chtěl hlínu pro klony, tak to je chyba personálu.

Old Post 29-09-2009 v 12:00 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2022 - Pomoc.. první indor ..díky - 2 odpovědí
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0784500 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív