Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Konopná ulice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Dotaz 90 kg Heroinu - beztrestně!? Příspěvek č. 1

Vzápětí za touhle zprávou šla jiná. Dva tejpci pašovali z Rumunska 90kg heroinu. (ted na to koukam ze to mozna bylo 9kg, ale na tom nesejde )
Pro nedostatek důkazů zproštěni viny!?

Co to je? Kde to jsme?
1-5 let za jednu kyti, ještě v Konopný ulici?
To bych musel dostat 25 let za mejch 5 kytiček

[Edited by Srooga on 08-08-2002 at 08:11 AM]

Srga!

Old Post 08-08-2002 v 07:06 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Floger
Nový Člen

Karma uživatele Floger - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 2

Tak přesně tohle mě začíná čím dál víc a víc štvát. Jak to za pár let bude v naší republice vypadat, to opravdu netušim, ale každopádně dobrý to nebude určitě.

Tenhle stát už je na tom po právní stránce hodně blbě, ale tohle je fakt už moc!!! A úplně nejhorší je,že se proti tomu nedá moc nic udělat. Jakmile je nějakej zákon schválenej a odsouhlasenej je to v hajzlu a můžeme tak akorát protestovat, napsat prezidentský kanceláři dopis, kterej skončí dřiv nebo později stejně v koši.
Nějak mi to neleze na mozek, ale hlavně to, jak je vůbec možný srovnávat stejně vysoký tresty vrahů a pěstitelů konopí.

No já to taky nemám s pěstěním moc růžový. Náš soused je docela psycho (dost se nesnášíme) a bohužel má okna k nám na zahradu, kde si já pěstuju čtyři krásný rostliny. Takže už se fakt těšim na to, až sklidim a budu mít klidnější spaní, protože začnu s indoorem a sousedi mi můžou ......

Mám životní pointu zabalenou v jointu

Old Post 08-08-2002 v 13:59 PM
Floger je offline   Profil uživatele Floger   Find more posts by Floger   Foto galerie člena Floger   Click here to Send Floger a Private Message   Add Floger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 3

Jak spolecensky nebezpecny je tento clovek? Proc by mel byt vubec souzeny?
...
A clovek, ktery nikoho neotravuje ani neomezuje by mel dostat za to, ze si vypestuje rostlinu, 5 let?
Nemuzu tomu uverit a jsem v soku!!!!
------------------------------------------------------------------------

Přesně jak píšeš, Gannjo! Tohle přeci nemá vůbec žádnou logiku a vytáčí mě to úplně stejně jako vás ostatní. Buď tady máme svobodu a občan, který svým jednáním nikoho neomezuje ani nepoškozuje nemůže být trestně stíhán. A nebo je tu stále totalita a stát nás může trestat ne na základě našich činů, ale dle vlastního uvážení. On rozhoduje co je pro nás dobré a co ne.
Až mi někdo řekne jeden jedinej logickej důvod, proč by mělo být pěstování či výroba a držení drog pro vlastní potřebu trestné, tak ten zákon začnu respektovat, dřív ne (takže nikdy).

Old Post 08-08-2002 v 15:26 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 4

Jó, holt policajti se musej taky něčim živit. To, když mi před rokem ukradli kolo, tak se ani nevobtěžovali sepsat se mnou protokol ! A tak, aby alespoň nějakou činnost vykázali, tak seberou člověka pro jednu kytku v květináči. Svět není a nebude normální !!! Nějak se mi z toho chce blejt.

Old Post 08-08-2002 v 17:36 PM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Palec dolů ... Příspěvek č. 5

Hajzlové - prej anonymní udání. Kurvy sousedi. A poitomci i policajti - to naši na anonymní udání nereagujou (prej) ale fakt. Dokonce jim to roste v baráku Ostatně jak se mu dostali do bytu?!? Na základě anonymního udání že by dostali povolení k prohlídce?
No ale jinak - může dostat až 5 let, ale ve skutečnosti se výše trestu dává právě dle míry společenské nebezpečnosti atd, takže dost možná vyvázne s podmínkou. Taky pokud mu nenašli sušeného, tak dost možná ani to.
Ale svinstvo to je.

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 08-08-2002 v 17:58 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

Pak ta reportaz s tema 90kg hera byla fakt kvalitni hned po jedny kytce, ze prej to na ne naraficila mafie, tak je neodsoudej (zatim), ale at uz to udelali nebo ne, tak to pusobilo fakt hodne trapne 90kg hera vs jedna kytka...

[Edited by THX on 25-10-2002 at 07:00 PM]

Old Post 08-08-2002 v 19:47 PM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

Stotožňuju se s těma, kdo tvrděj, že náš právní řád je naprosto nesmyslnej a nepropracovanej. Stačí se podívat na dva případy z poslední doby:

Za jednu kytku konopí na balkoně vyhrožujou týpkovi 1 - 5 lety vězení ( i když mu pravděpodobně taková pálka nehrozí),

ale kolik tak dostane ten vrah z metra? Za to že klidně naprosto zbytečně ZABIL jednoho člověka úplně a druhýho skoro? Nejsem odborník na právo, ale myslím že nejvyšší možný trest u nás (kromě doživotí) je 25 let? (Když tak mě někdo opravte).

Je sice blbost takhle uvažovat, ale je skoro dvojnásobná vražda jenom 5x horší než jedna kytka na balkóně?

Old Post 08-08-2002 v 21:32 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

Zdraví to je krize Příspěvek č. 8

Čest lidi, jsem z toho taky vyřízená. Nejradši bych kytky vysázela všude, aby to nestačili ty svině likvidovat. Je to prostě bylina a zaslouží si, aby mohla svobodně růst. ( ovšem ty stim hérem mě dostali nejvíc - asi taky začnu něco vozit, když to tak hladce projde. Naložim si, ale jenom kilo, devadesáti bych si asi všimla.)
Jinak tomu týpkovi držim palečky, ale uvidíme jak mu to odborníci změřej.

Old Post 08-08-2002 v 21:35 PM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Obecné [to floger] Příspěvek č. 9

yo sousedi sou vobcas dost velky svine!!!Kor tam u vasmy mame nastesti dobry sousedy ale nikdy nevis!Klidny spani mas urcite i ted

roll,roll,roll a joint...

Old Post 10-08-2002 v 08:41 AM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Organika swinstvo Příspěvek č. 10

našel bych si něgde adresy našim milých zákonodárců, přes noc bych jim tam nanosil kytky v kýblech - ráno bych je všechny udal, zavolal TV, zásahovku a nechal je si vyžrat svojí polífčičku...k soudu s nima a do vězení...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 13-08-2002 v 23:37 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apomajkl
Nový Člen

Karma uživatele apomajkl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 13 

Nápad Příspěvek č. 11

A co se teď ten človíček chystá udělat? Já osobně provokuju skoro záměrně. Loni jsem pěstoval na svojí zahradě. Je dost přehledná, a tak mi to ukradli. Letos to mám na střeše. Šest kytek. Nejsou moc vysoký, asi díky větru, ale jsou to pěkně široký keříky. Kdo zná, pozná. Je to jako vlajka. Čekám, až někdo přijde. A pak? Na úvodní stránce je ta věta o Larry Flintovi. A já si tak nějak věřím, že když půjdou po mně, tak rozpoutám ten správnej kolotoč. Uvidíme, třeba se nic nestane.

P.S. Omlouvám se za zavedení témata Hermafroditi v pěstování outdoor. Hledal jsem v problémech, v indoor, v outdoor, ve FAQ ale do odrůd jsem nečíhnul až později. Ještě jednou sorry.

Old Post 19-08-2002 v 10:59 AM
apomajkl je offline   Profil uživatele apomajkl   Find more posts by apomajkl   Foto galerie člena apomajkl   Click here to Send apomajkl a Private Message   Add apomajkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carverman
Nový Člen

Karma uživatele Carverman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Palec dolů Šmejdi udavačský!! Příspěvek č. 12

Zdarec!

Musim vám říct můj problém:
Takže doma pěstuju jednu kytku na dvoře, kam nikdo jinej než naše rodina nevidí. Jenže sousedům se podělal okap na naší straně toho dvora. Takže to tam byli nějací chlápci opravovat. Dva byli nějaký starý, ale měli tam na pomoc nějakýho mladšího, kterej si mý kiti všimnul (taky aby ne, když má 2,5metru). Jenom se zeptal "a copak to tady pěstujete?" Řek jsem, že nic... :-) Jenže potom přišel ještě s kámošem a prej abych jim to dal, nebo že mě prásknou!! Na to jsem jim řek, že ne... No mám z toho trochu strach... Dneska se tady nějak vochomejtali poldové... snad ty dva nejsou svině...
Jak byste se teď zachovali?
Dík za rady

Old Post 22-08-2002 v 19:41 PM
Carverman je offline   Profil uživatele Carverman   Find more posts by Carverman   Foto galerie člena Carverman   Click here to Send Carverman a Private Message   Add Carverman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Carverman Příspěvek č. 13

Já nevím jestli je to to co chceš slyšet, ale já osobně bych kytku neodstranil a čekal, jak se situace vyvine. Přece jenom se s tím už nějakou dobu pipláš, těšíš se na zaslouženej produkt a teď to kvůli nějakym dvoum kreténům vytrhávat...
Jinak už ti nejspíš kvete a to je docela blbý, protože u policajtů je marihuana už rostoucí kytka s květenstvím a pokud přijdou, tak bude za prvé záležet na tom, jaká s nima vůbec bude řeč (jestli to nebudou vypatlaný blbci, kteří se najdou v každém oboru ) a za druhé na tom, jak to budeš umět vokecat. Já bych to takhle od monitoru obhájil úplně s přehledem, ale jak bych stál bengům tváří v tvář, tak bych asi nevydal ani hlásku .

Old Post 23-08-2002 v 18:20 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 14

Myslím, že ten pekelnej trend se ukázal, když přijal parlament účelovej zákon proti sprejerům. Tam, pokud se nemýlím, za to, že na jednu ochrannou vrstu na fasádě domu nebo na vlaku přidáte ještě další (která sice nemá třeba ty správné vlastnosti ale podle mě naprosto nemůže uškodit), můžete dostat až 8!!!! let. To je přece zrůdnost. To se jim to přijímalo zákon, když nikdo z nich není sprejer. A uvědomte si ten nepoměr trestu: znásilnění až 5 let, sprej na fasádě až 8 let. Hnus.
A když si to přeberete pořádně, tak zjistíte, že to jsou všechno zástupné problémy se kterými nás tady zaslepují politici, aby se nevidělo na ty jejich miliardové čachry.
Jen tak mimochodem, víte jak je možné, že parlament dříve málem odsouhlasil ten nákup Grippenů pro pár nadšenců? Protože na to firma Grippen vyčlenila 2 miliardy! korun na tzv. lobbing v parlamentu. Což je samozřejmě normální uplácení. Tuhle informaci mám od docela informovaného člověka z ČSSD.
Takže co byste chtěli. Doufám, že se to se Špidlou zlepší.

nemo

Old Post 25-08-2002 v 03:19 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

... Příspěvek č. 15

2 Carverman:
To sou ale svině! Vzal bych je tím okapem po hlavě!

2 nemo: Kdyby chtěl někdo přidat ochrannou vrstvu na MOJI stěnu, aniž bych si to u něj objednal, jsem připraven ho odprásknout.


Jsem dnes nějakej agresiví To bude tím, že jsem dnes nehulil

Lobing je neoddělitelnou součástí politiky a není parlamentu na světě, kde by nefungoval
Co takhle udělat sbírku na zlobování poslanců pro legalizaci ?

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 25-08-2002 v 20:21 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plany_jablicko
Nový Člen

Karma uživatele Plany_jablicko - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

Obecné SOUSEDKA Příspěvek č. 16

to Carverman
ja bych ji taky neodstranoval, ale spis vic hlidal. Typci to chteli pro sebe nebo nee? tak aby ti nesklidili..
Ja resim podobnou situacku.. 9 devet kyticek na zahradce a sousedka ktere sem na jare rekl ze to sice nejsou rajcata ale okrasny keriky z holandska, zacala mlet neco o drogovym kartelu
tak uvidim jak se to vyvrbi..snad me varuje ze me de udat driv nez potkam fizli na zahradce...protoze jinak s ni vychazim celkem dobre.

Old Post 26-08-2002 v 10:04 AM
Plany_jablicko je offline   Profil uživatele Plany_jablicko   Find more posts by Plany_jablicko   Foto galerie člena Plany_jablicko   Click here to Send Plany_jablicko a Private Message   Add Plany_jablicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0057500 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív