Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Fénixovy slzy - konopný výtažek aneb udělej si sám , recept Ricka Simpsona
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 113

Protože mě čeká asi operace plic ve Fakultní v Praze (jinde prej to nedělají) čistit a odsávat bordel v plicích po dlouhých cestách na kamionu... hulil sem normálních cigaret i 60 denně a navíc mám silnou cukrovku, tak se svým způsobem bojím. Protože cukrářům se všechno hodně dlouho hojí. Tak bych chtěl ještě zkusit poslední možnost, než podepíšu papír pod kudlu, zkusit Fénixovy slzy. Nějak tuším, že do mé sklizně by mohlo být relativně pozdě abych si je udělal. Našel by se někdo co by prodal slzy tak na dobu než sklidím a usuším? Možná to sem nepatří, tak omluva, ale je to akutní. Takové bolesti na prsách sem ještě neměl. Moc díky za reakce do vzkazů.

Old Post 05-05-2016 v 12:55 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 114

Zdravím. Po užití půl zrnka rýže, bych měl asi problém se řízením auta, že? Po jak dlouhé době bych byl relativně čistý, když budu měsíc užívat FS a pak potřeboval jet autem? Nalízal bych ještě za týden ?? Díky. Jinak info nahoře vyčerpávající, super.

Old Post 07-05-2016 v 20:20 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 115

Zalezi jak to na tebe bude pusobit a jestli nalizas nebo ne, je takova ruleta. Nekdo nenalize 20min po speku,nekdo nalize po 4 dnech. Sou ruzny vychavky ( zvejky,bombony, stavy) ktery to nekdy zamaskujou. Nebo si muzes udelat specialni lekarsky posudek, kdyz ses chronickej hulic, ze nizke davky, ktere nalizes neovlivnuji tvoji schopnost rizeni. FS budu ted delat,ale vetsina je uz zamluvena, nevim kolik toho zbyde. kdyztak pm.

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 09-05-2016 v 16:16 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 116

zkousel nekdo z vas delat slzy z CBD odrud? mam dokonce kytku co ma 0,35 THC a 8 procent CBD. Premyslim co pak s ni, jestli olivovy olej , nebo extrakt...

Old Post 09-05-2016 v 16:59 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od masuro
zkousel nekdo z vas delat slzy z CBD odrud? mam dokonce kytku co ma 0,35 THC a 8 procent CBD. Premyslim co pak s ni, jestli olivovy olej , nebo extrakt...

Dobrá otázka... Budu dělat z CBD Critical Mass na podzim, tak kdyby měl někdo zkušenosti.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 09-05-2016 v 18:44 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 118

Jen malý poznatek k FS. Během 10 dní při užívání FS, jsem ale dost překvapený. Píchal jsem inzulin 5x denně a při měření jsem měl hodnoty od 15 do 25 moll. Včera, dnes, jsem se pro info změřil glukometrem a valil jsem oči. Nejvyšší hodnota byla ve čtvrtek 10,ý moll a dnes 7,4 moll. Jestli to tak půjde dál, budu za nějakou dobu bez píchání se. Opravdu milé překvapení. Jen ze začátku nepřehánět. Nemám žádné problémy po užití. Žádné závratě, bušení srdce, malátnost atd. atd. Co je další pozitivum, že spávám jak malé děcko. Býval jsem i 5x za noc vzhůru. Proč jsem se budil, netuším. Dnes spím nepřerušovaně celou noc. Jsem hodně spokojený. Nehulím, jen užívám FS. Tak s tou operací na podzim ještě počkám. Pokud to bude mít další blahodárné účinky, nakonec se operaci vyhnu.

Old Post 09-07-2016 v 17:58 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 119



Chtěl bych slyšet váš názor na věc která mě vůbec netěší, poslední týden docela dost pršelo a paličky které byly schované pouze v papírové krabici chytli na konci svích pestíků neznámí druh plísně, spíše nepatrný poprašek. Je tento materiál na výrobu fénixovích slz zcela nevhodný nebo se při postupu výrobi eliminují hrozby ze vzniklé plísně?
Osobně bych takové paličky vaporizoval jen velmi nerad ale už jsem vyděl i horší plíseň a vím že vaporizovat nebo jíst ji není moc prospěšné, takže jsem se prvně trochu zděsil a řekl jsem tak tohle už se nedá použít, má někdo zkušenosti nebo jsou snad nějaké vedecky doložené poznatky o použití takových palic?
Zkusil jsem to vyfotit a všiml jsem si že se z toho mírně práší, nejraději bych se zeptal osobně Ricka kdyby jste někdo znali jeho mobil a nebo mi dokázali poradit budu velice rád.

Old Post 17-07-2016 v 12:50 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 120

Tak jsem trochu pohledal na internetu a hned u prvního videa výroby jsem oběvil toto, když si pustíte minutu 4:20 neříká tam že při tomto postupu se zbavíte i plísní?
Co si o tom myslíte?

Old Post 17-07-2016 v 13:24 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matesss
Nový Člen

Karma uživatele Matesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 121

Plesnivý materiál nie je vhodný na výrobu Fénixov, bohužiaľ, taký nie je vhodný na nič. Teda aspoň to tvrdí Lumír Hanuš.

Old Post 15-08-2016 v 20:23 PM
Matesss je offline   Profil uživatele Matesss   Find more posts by Matesss   Foto galerie člena Matesss   Click here to Send Matesss a Private Message   Add Matesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 122

abych pravdu řekl, čekal jsem na názor někoho. než jsem s toho plesnivého materálu začal něco dělat, takže ted mužu směle všechno co mám hodit na komposter,? je to celkem škoda protože moje známá zrovna fenixe potřebuje a jak všichni víme není to dnes jednoduché sehnat vubec nějaky material v takovem množství, natož sehnat fenixe, nemáte pro mě nějaké řešení?zkoušel někdo jestli to dosahuje výsledků když je to mírně chytlé?

Old Post 21-08-2016 v 18:57 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 123

U plísní je problém v tom, že pokud je již viditelná, je mycelium velmi rozrostlé a to co se zdá jako jen lehce chycené, je ve skutečnosti již na nic. Tedy vyrobit se z toho samozřejmě dá všelico, jen je tam ta drobná nevýhoda přítomnosti mykotoxinů.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 21-08-2016 v 19:09 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 124

Tohle je odpověď kterou jsem hledal:-) dík moc, co to jsou ty mykotoxinů? Jsou škodlivého pro lidsky organizmus? A nedají se zničit právě Tim louhování v benzínu?

citace:
Původní příspěvek od John.Mall
U plísní je problém v tom, že pokud je již viditelná, je mycelium velmi rozrostlé a to co se zdá jako jen lehce chycené, je ve skutečnosti již na nic. Tedy vyrobit se z toho samozřejmě dá všelico, jen je tam ta drobná nevýhoda přítomnosti mykotoxinů.

Old Post 23-08-2016 v 10:55 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 125

Mykotoxiny
Jejich zničení, podle toho co jsem vyčetl, je dost záludné.
Vysoká teplota je prej ničí, ale opravdu vysoká a to je problém, protože jsou pak zničeny i ostatní látky, které bychom rádi zachovali. A některé druhy těchto toxinů jsou termostabilní a jaký přesně druh toxinu je v plesnivé trávě se bez laboratorního
Chemikálie také nepomáhají. No je to dost blbý, sám jsem s tím bojoval, protože mám odoperovaný nádor mozku a teď mi narostli pro změnu dva další, takže jsem zkoušel kde co.
Plesnivý materiál raději neberu, neboť proč do sebe cpát i něco rakovinotvorného, tedy právě ty mykotoxiny, že?
Ale třeba taky melu sračky a někdo studovanější mne opraví. Hoj.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 23-08-2016 v 14:17 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 126

Mohu mít otázku ohledně výroby výtažku?RS uvádí,že doba rozpouštění v lékařském benzinu je 3 minuty.Není lepší trochu delší doba,nebo to má naopak nějaký podstatný důvod?

Old Post 23-08-2016 v 17:02 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 127

Cim delsi doba louhovani,tim vice se toho,do urcite hranice vytahne.Jenze to vice znamena vice chlorofylu,vosku...Takze zalezi na co to clovek chce... A jestli to teda potom chce vycistit...

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 23-08-2016 v 17:11 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 128

Osazenstvo Groweru, mám na vás otázku. Pokud se nepletu, v kytkách není THC, ale jeho prekurzor THCa. Nebylo by teda výhodnější paličky dekarboxylovat předtím než je vykoupu v rozpouštědle?

Old Post 06-09-2016 v 21:53 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1762700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív