Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Fénixovy slzy - konopný výtažek aneb udělej si sám , recept Ricka Simpsona
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
šídlo
Nový Člen

Karma uživatele šídlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 65

dexda ..to máš asi pravdum je fakt , že přestála vše v klidu

Old Post 07-10-2011 v 12:19 PM
šídlo je offline   Profil uživatele šídlo   Find more posts by šídlo   Foto galerie člena šídlo   Click here to Send šídlo a Private Message   Add šídlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 66

Zdravím, chtěl bych se optat z jakého důvodu byl u mě výsledný produkt jakoby suchý( jak hash delanej mokrou metodou). Použival jsem lékařský benzín, přidal par ml propylenglykolu a par kapek des. vody. Při odpaření zustal produkt ktery prostě nebyl mazlavý, vyzkoušel ještě znovu přecedit přes silonku dolit benzín a vařit, ale nic se nezměnilo. Nakonec jsem to vyřešil tak, že přidal propylenglykol aby byl produkt mazavý, naředil aby to zase nebyla tinktura..Ale dle mě to není uplně ono pořád jsou tak videt a cejtit ty znka pliskyřice.. Co pro příště udelat jinák? Material jsem dekarboxyloval, naložil do benzínu na cca 5min,přecedil a nasledně to vařil. Díky za odpovědi. :wave:

Old Post 02-04-2012 v 12:52 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 67

koukni na http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 , tam je popisována přípravy čistého výtažku, v tvém popisu chybí fáze odstraňování vosků a nečistot

Proč? A proč ne?

Old Post 02-04-2012 v 14:49 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od dexda
koukni na http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 , tam je popisována přípravy čistého výtažku, v tvém popisu chybí fáze odstraňování vosků a nečistot



Zdravím, no jelikož jsem FS vyráběl poprvé nechtěl jsem se hnedka pouštět do "čistého výtažku" ale PG jse měl v záloze, takže to dopadlo tak, že jsem vysledný produkt ředil PG aby to bylo poživatelny . Ale nejde mě do hlavy proč to dopadlo takto no... Příště už asi pujdu do čistého výtažku ala pegasovy kapky..

Old Post 02-04-2012 v 15:08 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 69

Konopný výtažek, stručně, jasně, bezpečně s CZ titulky
http://www.youtube.com/watch?v=MI_uR0gmBXo

Phoenixovy slzy_ceska verze 1.dil
http://www.youtube.com/watch?v=bDaNmFUUhHU
Phoenixovy slzy_ceska verze 2.dil
http://www.youtube.com/watch?v=Uhz9GMTy4SE

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 29-04-2012 v 16:36 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duhoš
Nový Člen

Karma uživatele Duhoš - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 70

Pokud je výtažek moc tuhý, tak přidejte pár kapek olivového nebo konopného oleje. Ale opravdu jen pár kapek, ať ho zbytečně moc nenaředíte. Větší množství např 60% výtažku nefunguje tak dobře jako menší množství 95% výtažku.

www.konopijakolek.cz - Web slouží nemocným lidem, kterým konopí může pomoci nebo zachránit život. Zároveň se snaží informovat o vývoji léčby konopím u nás i ve světě. Pomocné hlavy a ruce jsou vítany!

Old Post 02-05-2012 v 16:40 PM
Duhoš je offline   Profil uživatele Duhoš   Find more posts by Duhoš   Foto galerie člena Duhoš   Click here to Send Duhoš a Private Message   Add Duhoš to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Duhoš! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 71

RE. jatro

Oba odkazy ukládám - díky za postupy.

První metoda za použití alkoholu a filtru mně přijde "čistčí".
Snad to tak bude dobře a fungovat.
Možná by stálo za to, zkombinovat to s butanovou metodou či suchým ledem(pokud by se dal někde sehnat :-) )

Naposledy upravil yara 06-06-2012 v 23:33 PM

Old Post 06-06-2012 v 23:21 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 72

Tak jsem dnes dělal podle návodu na tytrubce a nevím zda vše dopadlo dobře.
Jednak nemám PG takže jsem tam kápnul trochu olivového oleje.
Druhak i když se už asi dvě hodiny nic nedělo, rozuměj hladina klidná, nikde po bublince ani památky, přesto mám dojem že ten benzín z toho je pořád cítit.
A třeťak, je možné že bych měl ze cca 150g materiálu 8ml výtažku?

A čtvťak, jak jsem to furt chutnal, jestli už to nebude tak hnusně chutnat, myslel jsem že je to ten benzín, ale ono to asi hnusně chutná normálně, jsem teď zmaštěnej jak motyka.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Naposledy upravil John.Mall 03-11-2012 v 17:48 PM

Old Post 02-11-2012 v 16:26 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 73

Musím pochválit konečně zase jednou správně použitou češtinu - jednak -čtvrťak!!! Aplause
Myslím, že to je normální, hnusný je to díky těm voskům a pryskyřici+příměsím, co se nalepily na ni z proudícího vzduchu v okolí. Takže, jak říkají v Konopný apatyce, nemocnýmu musí být jedno jak to chutná... a komu jde o gurmánský zážitek, musí si vyrobit čištěný výtažek Pegasovy kapky, koncentraci lze upravit množstvím PPG.

S tím množstvím je to běžný. V návodech z apatyky museli použít nějaký kouzlo, že jim toho vyšlo tolik. Z těch 8 ml je ještě +/- 6 ml těch příměsí

Proč? A proč ne?

Old Post 03-11-2012 v 08:24 AM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 74

Čágo bélo tak jsem dneska konečně dodělal svou prní várku a výsledek je zatím uspokojivý, uvidíme pak jak funguje použil jsem 1/2 kila letošního outu, kouří výborně, a lékařský benzín...žádná dekarboxylace, PPL, ...výsledek je krásně mazlavý a než jsem stačil naplnit všechny, tak už poslední dávka tuhla. bylo toho něco přes 50 ml.

Old Post 30-11-2012 v 22:49 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od aresek
...žádná dekarboxylace,


Proč?

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 02-12-2012 v 09:28 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 76

no jak jsem pochopil, tak je to hlavně kvůli chuti a jinak podle ,,základního" postupu to tam taky není...a celkem to už spěchalo a nechtěl jsem to rvát do trouby, aby pak ,,smrděl" celý barák...tak tak

Old Post 02-12-2012 v 19:18 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 77

http://grower.cz/pestovani/navody/m...pty/19.html#148

a

http://grower.cz/pestovani/navody/m...pty/19.html#135

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 02-12-2012 v 19:42 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 78

,,Pokud dekarboxylace v postupu úplně chybí, výsledný produkt je spíš velké zklamání." to s tím totálně nesouhlasím...výsledný produkt už putoval jak ke kuřákům,tak i těm co to konzumují a spokojenost na obou stranách aš aš...sušil jsem to v sušičce na ovoce, tak něco málo možná proběhlo tam, ale nemyslím si že to mělo nějaký vliv na tu přeměnu...

jinak dík za nové info, které jsem clekem zajebal ale jak říkám, všichni jsou spokojeni, takže to nevidím tak černě, nicméně příště to zkusím a uvidíme jestli bude nějaký extra rozdíl

Old Post 03-12-2012 v 16:51 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 79

Příště bude jiný materiál, takže se to dá těžko srovnávat, ale mě je to nakonec u prdele.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 03-12-2012 v 17:00 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 80

....dekarboxylace byt musi....pokud jsi material susil v susicce tak dekarboxylace probehla

Old Post 22-12-2012 v 09:49 AM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0437150 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív