Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 250 son-t bliká
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Nápad 250 son-t bliká Příspěvek č. 1

zdravím lidi mam takovy dotázek kdyš mám kábl od předřadníku asi 2.5m dlouhý může to zapříčinit to že mi bliká lampa?? vím že se udává tak 1m ale to se mi nehodilo kvuli tomu že ten předřadník topí tak sem dal 2.5 a jelo to, nerad bych jednou přišel a zistil že výbojka je na kusy

dik za případné odpovědi pěstu zdar

Old Post 10-08-2009 v 21:35 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 2

Čau. Či je príčinou dlhý kábel môžeš zistiť jednoducho tak, že na skúšku to zapojíš na 1m kábel.
Inak ja mám Son-T greenpower 600W, kábel mám dlhý asi 4 - 4,5m (2,5 mm priemer) a nebliká, ani žiadne iné nežiaducé efekty neregistrujem.

Pěstu zdar!

Old Post 11-08-2009 v 12:37 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 3

tak sem to skusil a omoc lepší to nebylo no nevím ješte dám kámošovi promněřit tlumivku jinak mně nic jineho nenapada.

Old Post 13-08-2009 v 07:45 AM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 4

Jak blika podle me blika normalne okem se to skoro nepostrehne ale kdyz treba fotis ci natacis tak ti tam behaj pruhy.

Zahradka v koprivach 2009

Old Post 14-08-2009 v 11:37 AM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 5

to: God mars - no přesně to myslim ale nekdy je to docela dost postřehnutelne asi nejake kolisani v syti znamy mi promněřil tlumivku a řikal že je v pohodě tak nevim každopádně na kýtí by vliv mít snad nemělo

zdarec. at rostou.

Old Post 14-08-2009 v 12:00 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 6

pokud je to tak tak bych to neresil me to dela taky a pohoda. Myslim ze z predradniku jde mensi frekvence nez klasickejch 50Hz co je v siti.

Zahradka v koprivach 2009

Old Post 14-08-2009 v 12:29 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara
Nový Člen

Karma uživatele Mara - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od God_mars
Myslim ze z predradniku jde mensi frekvence nez klasickejch 50Hz co je v siti.


Menšíale kde...

Naopak mnohem větší.. v řádech desítkách kHz.

Old Post 14-08-2009 v 20:44 PM
Mara je offline   Profil uživatele Mara   Find more posts by Mara   Foto galerie člena Mara   Click here to Send Mara a Private Message   Add Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 8

Tak to je tim. dik za objasneni.

Zahradka v koprivach 2009

Old Post 15-08-2009 v 08:57 AM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 9

tak že by to žádný negativní vliv mít nemnělo. to sem rááááád diky všem za obohaceni diskuse
pěstu zdar.

Old Post 21-08-2009 v 10:39 AM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 10

Zdarec
chci se jen zeptat jak dlouho tou lampou svítíš? Blikání lampy může být zpusobeno jejím stářím.
záleží na frekvenci blikání když je to lampou tak to většinou uplně zhasne a pak se to zase rožne ale pokud to bliká stroboskopicky tak si myslím že to bude startérem

Old Post 22-08-2009 v 05:01 AM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 11

to shaman 1: no tou lampou pojedu asi 6 kolo používám ji pouze na květ ,ten startér skusím vymněnit mam ještě nahradní tak uvidime.

Old Post 22-08-2009 v 07:02 AM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felen
Stálý Člen

Karma uživatele Felen - 80% PěstitelskáKarma uživatele Felen - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 12

zdarec, mě to náhodou taky bliká, vždy jen tak že to skoro nejde postřehnout a taky když to bliká tak mi celý předřadník vrčí (mám koupený set který má starter,předřadník, atd v jednom takže nic vyměnit nemohu) ,někde jsem cetl že to rapidně snižuje životnost výbojky a taky sem někde četl že se to dá zlepěšit když se tam dá svodič přepětí, je tomu tak nebo jsou to jen keci ??

Old Post 23-08-2009 v 08:35 AM
Felen je offline   Profil uživatele Felen   Find more posts by Felen   Foto galerie člena Felen   Click here to Send Felen a Private Message   Add Felen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 13

Zdarec FELEN

Nevím co je to svodič snad asi uzemění a to ti moc nepomůže na blikání lampy
spíše to ale vidím na výbojku v pytli pokud ti to vrčí když ti to bliká tak to startér se snaží ji znovu zapálit

Old Post 24-08-2009 v 18:58 PM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6105870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív