Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Výbojky s paticí E27
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Výbojky s paticí E27 Příspěvek č. 1

Ahoj,
asi se Vám bude zdát, že jsem uplnej dement, že se na to ptám, ale tlačítko hledat jsem použil.Google také.

Z threadu od člena Viridis jsem pochopil, že na zapojení výbojky potřebuji startér,tlumivku apod.

Ve FAQ se píše v odstavci o Fluorescentních zářivkách toto:
citace:
Oproti konvenčním vysokotlakým sodíkovým výbojkám (HPS) přínášejí několikero výhod: speciální ... integrovaný předřadník - patice E40 do standardních stínidel.Díky standardní patici E40 Vám pro zapojení svítidla stačí pouhá objímka E40 a napájecí kabel.


A tak moje otázky zní:
Opravdu stále potřebuji startér atd. i u výbojek s paticí E40, nebo je rozdíl mezi paticí u zářivek a u výbojek?
A co patice E27,(setkal jsem se s ní v e-shopech u Wattáže 50,70),ta taky potřebuje?
Proč se nevyrábí větší W u E27?):

V tomhle směru jsem opravdu laik, nebo ještě míň než to.Při pročítaní theradu od Viridise jsem pořád nechápal na co tam ty bazmechty pořebuju u té E27, nebo jestli vůbec.

A kdyby to šlo, a byli jste tak hodní, tak mne nekamenjte, prosím.Já jsem opravdu hledal, to jo, ale taky ten thread má např.61 stran, což je fakt hodně a mohlo se stát že jsem do hledání dal špatný slovo.

Děkuji

Old Post 03-08-2009 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 2

Těmi fluorescentními zářivkami asi myslíš ty slavné CFL, "úsporky" či jakkoliv je nazveme....

odpověď na Tvou otázku: Ano, u sodíkových a metalhalogenidových výbojek potřebuješ předřadník, tj. minimálně tlumivku a startér, vždy, ikdyž má patici E40, což mají (jak jsi sám našel) všechny nad 70W.

Průměr patice nemá s nutností míti předřadník nic společného. Větší je u vyšších watáží asi z mechanických důvodů, tj. kvůli větší pevnosti a odolnosti

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 03-08-2009 v 16:04 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

No, asi ano, tak je to napsane ve FAQ
Ja jsem totiž z toho procházení threadů byl čím dál víc blbej, než chytřejší.

Jsem totiž u rozhodování, co si koupit,s indoor teprve chci začít a už toho bylo moc.A taky se chci řídit pořekadlem "Dvakrát měř..."

Old Post 03-08-2009 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Pokud chceš jet na velkej výnos kup sodíkovou výbojku nad 250w.
Pokud chceš vypěstit menší množství kup sodíka od 50w do 250w.
Pokud chceš spíš na skoušku nebo malé množství kup grow ůsporku třeba envirolite 125 nebo 200w.
Pokud jen tak 4fun tak zářivky nebo ůsporky do normálních lampiček třeba 25w,30w,9w

Old Post 03-08-2009 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 5


for andruin, on ví

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 19-08-2009 v 17:58 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6

Mno skor ide o to ze vecsia wataz ma aj vecsie rozmery, size keby tam bola pri 400W objimka E27 tak by sa mohlo stat ze to utrhnes (rozdrtis sklo) pri objimke.

Old Post 19-10-2009 v 15:52 PM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2008 - Výbojka s předřadníkem - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8658290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív