Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » co to je za nemoc?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fantomex
Stálý Člen

Karma uživatele fantomex - 7% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 17

po analyze resicem problemu jsem se dostal sem

http://www.indoor.aktualne.cz/jacker/11.html

Listy jsou světle zelené nebo žloutnou od středu. Kraje zůstávají zelené. Mrtvá místa mezi žilkami. Listy nejsou zkroucené.

jestli muze nedostatek manganu vyvolat i hnede az cerne fleky to nevim - uvidime... asi dodam nejaky mikroprvky =)

Old Post 13-08-2002 v 13:01 PM
fantomex je offline   Profil uživatele fantomex   Find more posts by fantomex   Foto galerie člena fantomex   Click here to Send fantomex a Private Message   Add fantomex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fantomex
Stálý Člen

Karma uživatele fantomex - 7% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 18

tak vam nevim - nedostatkem zivin to asi nebylo - mozna prebytkem - dneska jsem to presadil a zejtra nasazuju kuprikol - pry to neni zrovna chutove super postrik, ale uvidime jak to zabere =)

Old Post 28-08-2002 v 19:59 PM
fantomex je offline   Profil uživatele fantomex   Find more posts by fantomex   Foto galerie člena fantomex   Click here to Send fantomex a Private Message   Add fantomex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mutek
Nový Člen

Karma uživatele mutek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Dotaz fleky/žlutá/mrtvé listy Příspěvek č. 19

Taky se mi objevily podobné fleky - o malinko světlejší, po celé ploše listů; list potom žloutne a usychá. Jsou to malé lístky nahoře na palicích a je toho sakra hodně... To je případ dvou kytek ze čtyř. Listy dalších dvou zase klasicky žloutnou a "uvadají" bez ohledu na velikost a umístění na rostlině. Každý den oštípu kopku listí! Na největší z nich teď navíc zbělely a zkroutily se chlupy úplně na špičce palice.
Jsou to 40l květináče, perlit, u posledních dvou Organoferm (má to stím co dělat, že se ty dvě se liší?), pH při sazení OK, nehnojim už měsíc, předtím OBM, balkon, perioda nic moc, ale dřív to vždycky šlo super - ven sázeno koncem dubna, květ asi měsíc, jednou houseny - je to asi 3 týdny - zničené chemkou - jeden postřik, zdravá barva, vůně, zástřihy :-) ...co bych ještě napsal, abyste mi poradili. Nikde jsem tady nic takového nenašel - PROSÍM, dejte radu/odkaz, nechci o ně přijít!

Old Post 06-09-2002 v 18:33 PM
mutek je offline   Profil uživatele mutek   Find more posts by mutek   Foto galerie člena mutek   Click here to Send mutek a Private Message   Add mutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mutek
Nový Člen

Karma uživatele mutek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Dotaz fleky/žlutá/mrtvé listy 2 Příspěvek č. 20

...zalívám 1,5 litru každý druhý/třetí den (podle počasí), ale ubrat ani přidat se mi neosvědčilo. Jak jsem říkal, je toho 40 litrů hlíny. Dír je dole dost... trocha vody vždycky proteče až dolů, ale je to brzo pryč. Ke stonku se voda taky nedostala.

Old Post 06-09-2002 v 18:39 PM
mutek je offline   Profil uživatele mutek   Find more posts by mutek   Foto galerie člena mutek   Click here to Send mutek a Private Message   Add mutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2003 - Co pak je to za NEMOC????? - 9 odpovědí
24-03-2003 - Co to je? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6055150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív