Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Problem s vykliceni semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
greska
Nový Člen

Karma uživatele greska - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 4 

Problem s vykliceni semen Příspěvek č. 1

Zdravím,

Mam problem s vyklicenim semen, myslím ze postup jsem dodržel správný. Vše nastudování zde na fóru. Všechna semena mi v prvních třech dnech jen praskla a začal vylézat malý bílý klíček tak 1mm a dal se už nic neděje a je to už tak 10dni.

Ptám se co teď? Mam jim pritopit nebo dat do hlíny? A nebo je mužů vyhodit?

Předem děkuji za odpovědi.

Old Post 12-01-2022 v 05:15 AM
greska je offline   Profil uživatele greska   Find more posts by greska   Foto galerie člena greska   Click here to Send greska a Private Message   Add greska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 2

Nahoď foto, a co to je za semínka ?

Old Post 12-01-2022 v 13:31 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 3

Zdar,

občas se mi to stane, ale tak jedno semínko z 20, při stejném zacházení, takže u mě evidentně mizerné semínko. Takové už to nikdy nerozchodí.

Zkus napsat konkrétní podmínky klíčení-v čem to máš, +- tepotu, kde to máš a co to je za sémě.

Old Post 12-01-2022 v 14:52 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 4

Nevíme jak si postupoval takže důvody můžou bejt různý.
Za mě semena namočit na +12. hodin , teplota +25 st. a pak je rovnou hodit do substrátu, stejná teplota. Není dobrý je nechat koupat o moc delší dobu, protože nemaj vzduch a voda se zkazí.
Obecně málo vody hodně vzduchu -zaschnou, hodně vody málo vzduchu - hnijou.
Pokud 10 dní stagnujou nemyslím si že se něco stane i když za pokus nic nedáš.

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Old Post 12-01-2022 v 16:02 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 5

Záleží jestli ti ve vodě plavali na vrchu a nebo klesly dolů a ,,utopili se,, do vody je dávej jen do chvíle než prasknou a očividně uvidíš klíčky ( 3 dny cca ) a pak šup opatrně klíčkem dolů do květináče,Rw apod ...

Old Post 12-01-2022 v 18:01 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greska
Nový Člen

Karma uživatele greska - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 6


HUMBOLDT - MANGO SHERBERT

Old Post 12-01-2022 v 18:50 PM
greska je offline   Profil uživatele greska   Find more posts by greska   Foto galerie člena greska   Click here to Send greska a Private Message   Add greska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greska
Nový Člen

Karma uživatele greska - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 7

Připravil jsem si odstátou kohoutkovou vodu, v te jsem pak namocil odlicovaci tampony, lehce vymackal, dal do misky a pak mezi ne dal semínka.Ještě jsem dolil trochu vody aby dni misky bylo zalite vodou. Misku jsem privrel (nebyla úplně zavřena). Poté jsem to dal do teplejší místnosti. Teplota byla kolem 25 ale dost to kolisalo podle toho jak se zrovna topilo.
Potom už jsem jen kontroloval vodu a snažil se udržovat teplotu.

Old Post 12-01-2022 v 18:58 PM
greska je offline   Profil uživatele greska   Find more posts by greska   Foto galerie člena greska   Click here to Send greska a Private Message   Add greska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8

Tak to jsi mě trochu vyděsil, v tvém postupu nevidím problém, a Humboldt mám už doma taky, byť jiné odrůdy.

Semínka před výsevem uchvávám v ledinci, mám takovou svoji pověru, že to zvyšuje klíčivost. Klíčím ve tmě.

Old Post 12-01-2022 v 20:12 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 9

Zkus možná zajistit stálejší teplotu takhle přes zimu. Pro sichr i měř.
Se nemáš proč děsit Markyzi, normálně mu tu puklo, ale nějakej stres, možná ne jeden je prostě zastavil.
Nevidím problém v tvým postupu, tohle bych si tipnul že je stav tak 6-12 hodin po puknutí

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Old Post 12-01-2022 v 20:37 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stunt
Stálý Člen

Karma uživatele Stunt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 10

dal bych je do země, jiffu, nebo rw, zaleží v čem pěstuješ

Old Post 17-01-2022 v 17:09 PM
Stunt je offline   Profil uživatele Stunt   Find more posts by Stunt   Foto galerie člena Stunt   Click here to Send Stunt a Private Message   Add Stunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 11

Tak to je smutný..! Mám podobný postup jako ty.Jen při tom klíčení jdou v kelímku do terárka(stálá teplota!) a pak když povyleze ocásek tak jdou rovnou do hlíny.Nechám květináče někde v bytě(teplotu už neřešim)
Funguje to,ale taky se mi párkrát stalo,že 1,2 z 8 nevylezlo..
Může se stát,že to byla šparná várka..Třebas jednou se mi stalo,že mi semena ani nepukla. Naštěstí to byli semena od serious seeds a ty se k tomu postavili fajně a s omluvou mi poslali jiný! :-)

Old Post 17-01-2022 v 19:54 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2014 - problem s ph v cocose - 23 odpovědí
04-08-2013 - problem s ventilaci - 3 odpovědí
17-05-2013 - problem s vyskou v skrini - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0915710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív