Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulené clišé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18
Autor
Téma 
tecetisklivec
Nový Člen

Karma uživatele tecetisklivec - 62% PěstitelskáKarma uživatele tecetisklivec - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 273

Podělím se také se svojí trochou do mlýna… byl to loni v letě, kdy jsem si lebedil na balkoně na domečku. A když je parno jak to tak býva, chodil jsem jen v trenkách a užíval si krás léta… a jediné co mě trochu trápilo byly všudypřítomné vosy… když jsem si tam tak seděl najednou jsem postřehl že malé bestie vylítávají z dřevěné podlahy, tedy jsem nelenil a šel se podívat zda uvidím jak mi za skvotovaly do podlahy. Bylo zajímavé pozorovat jak dvě vosy hlídají vchod a zbytek líta tam i zpět a jak jim komunita pěkně šlape… přes půlcentimetrovou spáru bylo vidět i část jejich domečku… nevědomky jsem tam uvízl a pohrával si s myšlenkami a kochal se… probralo mě až nepříjemné bzučení u hlavy a já se přistihl jak čapím přímo u díry a vosy co se nemohly dostat kvůli mé přítomnosti zpět, jsou za mnou a protivně se ke mně přibližovaly… jelikož jsem zastánce hesla „neotravuj a nebudeš otravován“ pokusil jsem se vycouvat, ale vosy byly asi už dost napružené a tak jsem schytal dvě žihadla… konal se tedy jen zbabělý útěk… Dost mi to rozhodilo karmu a jak to tak bývá má vyhulená hlava vyhodnotila bodnutí jako útok na moji svrchovanost a to jsem si nemohl nechat líbit! Smotal jsem si brčko a rozhodl se pomstít. Došel jsem znovu na balkon ale jelikož jsem měl na sobě jen trenky a papuče, tak jsem nechtěl nic hledat, sundal si papuč a hrubými údery zlikvidoval hlídku u spáry a dalšími ranami jsem pleskal další, co se snažily vylézt ven… rana za ranou.. opět jsem neuváženě ale zato s plným nasazením řešil jen tu jednu spáru, takže m uniklo, že vosy nejsou blbky a začali prchat další spárou mezi fošnami.. schytal jsem další nespočet žihadel… tedy znovu jsem utíkal jako zajíc Trochu na mě dolehla depka, že mam krvelačné vosy a je se jich třeba zbavit a jelikož mi hmyz nevadí neměl jsem doma ani repelent na tož nějaký obstojný hubič… však napadlo mě, že mám někde v garáži sprej na mazaní vrtáku.. tedy, talší skvělý momentální nápad půjdu na ty svině malé s plamenometem. Prvotní úspěchy byly neuvěřitelné. Tedy do té doby než se mi podařilo nějakým zázrakem podpálit jejich dům.. jak všichni víte je to z takové papírové hmoty, takže zážeh a následné hoření jelo docela jelo ráz na ráz… okamžitě jsem tho nechal a utíkal pro hasičák, a´t mi neshoří celý dům… seběhl jsem z patra, popadl hasičák a běžel zpět na balkon. Pojistka jak je známo se dá jednoduše vytrhnout,, ale nějakému kamošovi to nedalo a zkusil si to na nečisto.. a a´t se asi nezlobím dal tam silnější drát. Takže jsem byl v řiti, protože trhnutím jsem ten jistící drat v pojistce jen ohnul a nešel vůbec vytáhnout… tedy znovu jsem utíkal dol, tentokrát pro změnu zase do garáže pro kombinačky… samozřejmě notně zhulený ale pořád rychlosti blesku konečně jsem uvolnil pojistku a mohl začít hasit. Bohužel když jsem začal hasit už jsem viděl jak se oheň mezi deskami pěkně rozrostl… kurva rok starý přístavek mi letělo hlavou… zmáčkl jsem ventil a hadici směřoval do spáry, bohužel efekt to mělo přesně opačný než jsem předpokládal, prášek se tam nechtěl dostat, ..letěl ve spáře a po asi 0,5m vyletěl ven, ale větrný vír který způsobil tlak, oheň ještě přiživil. Zase jsem všeho musel nechat a utíkat pro páčidlo ať tu desku můžu vytáhnout a pak hasit… zase etapa schody, garáž, schody. Ale konečně! se správným nářadím jsem desku vyprostil a prohnal prášek do podlahy… S radostí nad uhašeným požárem, jsem zbytek prášku nastříkal na střechu a vytvořil si Smajlíka… no hrůzostrašný zážitek ale to jsem ještě netušil, že pokaždé když zafouká vítr, tak se prášek z hasičáku na střeše rozvíří a já tobudu mít v krku až do podzimu… tolik zážitek jak mě vosy potrápily… od té doby je nechávám ať si staví hnízdo, kde jen potřebují

Old Post 16-02-2015 v 21:25 PM
tecetisklivec je offline   Profil uživatele tecetisklivec   Find more posts by tecetisklivec   Foto galerie člena tecetisklivec   Click here to Send tecetisklivec a Private Message   Add tecetisklivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaplatil
Nový Člen

Karma uživatele zaplatil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 274

tak som si dal dneska praska a zistil som, ze pocujem svetlo.
... a mozno vas to bude zaujimat, ale stalo sa mi to pri napalovani cd-cka. )))

Old Post 17-02-2015 v 18:47 PM
zaplatil je offline   Profil uživatele zaplatil   Find more posts by zaplatil   Foto galerie člena zaplatil   Click here to Send zaplatil a Private Message   Add zaplatil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2008 - Zhulené Básničky - 10 odpovědí
17-12-2003 - Zhulená celebrita?! - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0263680 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív