Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pomoc do začátku,okno
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zyxel
Nový Člen

Karma uživatele Zyxel - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 5  

Pomoc do začátku,okno Příspěvek č. 1

Zdravím,
prosím o rady,je to má první
Mandala,samice,okno jih

Roste strašně moc rychle,a bojím se že se mi za to okno za chvilku nevejde (má už cca 160cm)
Tak mám pár otázek:

*zastavení růstu,nemůžu moc zatemňovat-jen to třebas hodit do sklepa (ale nevím,nevím)
*lepšího košacení (patra jsou docela daleko od sebe)

budu rád za jakékoliv rady,a pomoc....hledal jsem ale ohledně tohohle marně

díky


http://img40.imageshack.us/i/49756739.jpg/ http://img268.imageshack.us/i/83801312.jpg/

Old Post 02-08-2009 v 09:41 AM
Zyxel je offline   Profil uživatele Zyxel   Find more posts by Zyxel   Foto galerie člena Zyxel   Click here to Send Zyxel a Private Message   Add Zyxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree99
Stálý Člen

Karma uživatele andree99 - 81% PěstitelskáKarma uživatele andree99 - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 2

čus dokud to nekvete tak bych to prostě na hoře fikl, až přepne na květ tak to ještě naroste. ještě bych je přesadil do většího květníku to přesazení samotné růst taky na chvilku zbrzdí (ale pak se zas dost rozjede )


prodávám semena

Old Post 02-08-2009 v 09:46 AM
andree99 je offline   Profil uživatele andree99   Find more posts by andree99   Foto galerie člena andree99   Click here to Send andree99 a Private Message   Add andree99 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree99! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PluToNiUm
Stálý Člen

Karma uživatele PluToNiUm - 88% PěstitelskáKarma uživatele PluToNiUm - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 3

:souhlasim s andree99 jedině zastřihnout jinak to asi nepude a když to přesadiš do vetšího tak se ti to pak rozjede uplně nejvic a to bych nedělal když už nechceš aby to rostlo.

Old Post 02-08-2009 v 10:56 AM
PluToNiUm je offline   Profil uživatele PluToNiUm   Find more posts by PluToNiUm   Foto galerie člena PluToNiUm   Click here to Send PluToNiUm a Private Message   Add PluToNiUm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zyxel
Nový Člen

Karma uživatele Zyxel - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

díky za rady,tak jsem to zkusil zašípnout šešulku.uvídme
no přesazoval jsem to do velkýho květináče,cca je tomu 14 dní (na fotce to nevypadá,ale je to květník jak kráva)-možná je to tim

díky za další rady,peace

Old Post 02-08-2009 v 11:16 AM
Zyxel je offline   Profil uživatele Zyxel   Find more posts by Zyxel   Foto galerie člena Zyxel   Click here to Send Zyxel a Private Message   Add Zyxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Re Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Zyxel
.................díky za další rady,peace


http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=34

Jede to hlavně do výšky za světlem v okně na vrchu , já to mám v okně na parapetu a stačí mi to jenom občas pootočit.

mimacka

Old Post 02-08-2009 v 13:34 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3091690 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív