Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Myslíte si o sobě, že jste závislí ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Pohodička ad Tenata zavislosti - Jojo... Příspěvek č. 65

Jojo, CELEJ ZIVOT
Ja se s tou chuti snazim szit chned od zacatku. Mam doma treba neco malo a dykoli bych chtel, tak to muzu spast. Ale vetsi uspokojeni mi je, dyz si to muzu usetrit na nakou malou akcicku ve dvou ve trech (takovym akcim rikame RESETakce, to jako ze si fajou hrabame do pusy , kde je tajnej bod=rest, kerej po usilovnym snazeni, vyvola v mozku skrat )

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:55 AM

Old Post 19-07-2002 v 05:57 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 66

Když tady teda mluvíte o závislosti, tak bych vás rád seznámil s tím jak se na to dívají odborníci ze Světové zdravotnické organizace.

9 kritérií závislosti podle Světové zdravotnické organizace (WHO) JSOU-LI SPLNĚNA ALESPOŇ TŘI Z NICH , JDE O ZÁVISLOST
_ Užívání drogy v častějších intervalech a větších množstvích, než bylo původně zamýšleno
_ Neúspěšné pokusy o zastavení užívání, přetrvávající touha, bažení
_ Extenzivní objem času, věnovaný obstarávání drogy
_ Pocity intoxikace nebo zažívání abstinenčních příznaků v nevhodné době
_ Vzdání se jiných činností, vztahů, předmětů kvůli droze
_ Pokračování v užívání bez ohledu na známé škody, činěné sobě či druhým
_ Patrná tolerance, tedy stav, kdy se postupně zvyšuje množství látky, nutné k dosažení téhož efektu
_ Charakteristický syndrom odnětí drogy
_ Užívání drogy s úmyslem předejít syndromu odnětí drogy

Takže kdo z vás se cítí být podle těchto kriterií závislý na MARIHUANĚ? Chci to vědět.

:bou
nce:

Al-bane dík. Zdá se, že jsem to zvládl. Máš u mě K+ (a myslíš, že mám dispozice stát se na smajlících závislý?).

nemo

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:56 AM

Old Post 23-07-2002 v 22:12 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marihuan
Nový Člen

Karma uživatele marihuan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 2 

Pohodička ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 67

kylík>Hulení je hodně v poho až na tu zmiňovanou psychickou závislost! člověk který to jednou ochutná s 80% procent těžko přestane! když jsem si dal prvního bada tak jsem si řikal co to je za hnus že hulit nebudu co v tom ti druzí vidí ale pak jsem to ochutnal podruhé a ejhle co se nestalo takový divný pocit jiný svět všechno na co šáhnete vás začne bavit dokonce i nechutný úklid celého bytu, s přáteli si rozumíte daleko víc než předtím, hudbu vnímate jak kdybyste byli přímo na koncertě, žádné strarosti, problémy nic prostě největší pohodička a to jídlo jak chutná no prostě vychyt! pak si to tak oblíbíte že už bez toho nejde a počátky jsou nejkrutější(že jo mata?) to musíte hulit skoro pořád ať jste ve škole nebo dokonce i v práci! Ujedete na tom tak že když už nemáte co hulit tak obvolávate všechny známe jestli nemají nějaký ten sáček! to je ta psychická závislost prostě se nechcete vrátit zpět do normálního světa plného starostí a problémů!to to je má vlastní zkušenost a myslím že většina z Vás byla na tom podobně! Já jsem se pak nad sebou zamyslel a zjistil jsem že tráva je dar se kterým se musí naučit zacházet! a tak se učím a ještě dlouho budu grower mi v tom hodně pomoh(viz téma kdo je hulič - výborné téma k+- člověk se pak nad sebou zamyslí) a také koblihostromovi vděčím za to že něco vím! lčlověk by si měl stanovit pravidla které by měl dodržovat a když se bude jimi řidit ta největší psychická závislost je pryč! toto je muj názor možná že se mnou nebudete souhlasit každý má totiž svůj názor!

ma ri hu an

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:56 AM

Old Post 24-07-2002 v 12:25 PM
marihuan je offline   Profil uživatele marihuan   Find more posts by marihuan   Foto galerie člena marihuan   Click here to Send marihuan a Private Message   Add marihuan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

ad Tenata zavislosti - to nemo Příspěvek č. 68

Mám pocit, že ty kritéria jsem už viděl, ale tady to musí být trošku pozměněno, protože si plním už ve čtyřech bodech. Před tím mi to vycházelo ještě tak akorát. Možná je důvod navýšení bodů trochu jinej, ale jako správnej závislák si to samozřejmě nesmím připustit .

A k smajlíkům gratuluju, jde ti to fakt dobře a jak vidíš, dá se to celkem dobře ovládat, v tomto příspěvku jsem například udělal pouze jednoho .
Ehm, chtěl jsem říct dva .
......

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:56 AM

Old Post 24-07-2002 v 15:37 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 69

Ta kriteria jsem tady už jednou uváděl a byla úplně stejná, takže změna spíš bude u tebe Al-Bane. Nakonec co je ale špatnýho být zavislej na dobrý věci?

Díky za radu jak na smajlíky ale vidím, že se mi je někdo pozměnil či co? Původně to byly snad skákající žáby???? Teď neskákaly a už zase skáčou? Že by to bylo u mě?

nemo

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:57 AM

Old Post 30-07-2002 v 01:10 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 70

Co takhle pokecat na téma jak často hulit? Z vlastní zkušenosti vím, že nezahulit je čím dál tím těžší. Vždycky se najde důvod proč to odpálit zrovna teď. Osobně jsem rád za každý den, kdy se mi podaří nezahulit :-) Jít do lesa se psem a nevzít si hulení? Nemožné! Jít na ryby bez hulení? Neexistuje! Nedej bože nějaký koncert nebo návštěva kina...Taky máte takový "problém"? Nemůžu si pomoct. Já už si nepustím ani to blbé cédéčko bez toho aniž bych si nezapálil. Je venku bouřka? Ideální důvod proč to odpálit! Ať si to vychutnám! Vařím si kafe? Zahulím! Mám zítra volno? Zahulím! Skvělá zpráva? Zahulím! Návštěva? Zahulíme! Sám doma? Ideálí příležitost zahulit! Svěřte se.

Old Post 16-08-2002 v 18:45 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 71

no jedno je jasny jakej koliv duvod ti rika zahul!!Tak proc ne!!hulil sem fakt dost-pak nastali potize se skolou a tak sem to omezil.Ne ze by mi to moc chybelo ale kdyz je po ruce naky to hulo hned palim a ted se to zase zacina ale nikdo si nestezuje naopak je radted uz se nedokazu omezit...mozna bych to dokazal ale neni DUVOD proc to delat!!!

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-08-2002 v 19:44 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Pohodička já si zahulim, když Příspěvek č. 72

1. mam na to čas a neodsunuju tim něco důležitějšího
2. mam na to náladu
3. když to dovolí zdraví
4. když něco mam (jako hulení myslim B-)

pozn: pořadí důležitosti jednotlivých bodů zřejmě nebylo dodrřeno...

Old Post 17-08-2002 v 12:48 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 73

...urcite by sis mel par veci ujasnit...

...dokazes si vychutnat film aniz bys zahulil?
...dokazes byt s lidma na nejake kalbe (kteri nehuli) a nemyslet na to jak bys rad zahulil?
...dokazes nehulit a nemyslet na to, ze nehulis?
...atd.
...atd.

...je kazdyho vec jak casto huli, ale rozhodne by se nic nemelo prehanet...

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 17-08-2002 v 13:59 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

to All Příspěvek č. 74

tohleto sem nasel... mno posudte sami - ten clanek(uryvek) je na tema: fyzická závyslost.
to sou fakta:
Většina lidí, kteří kouří marihuanu, tak činí pouze občasně. Jen malá menšina Američanů - méně než 1 procento - kouří marihuanu denně. A ještě méně z nich si vytvoří závislost na marihuaně. Marihuana přitom nevytváří fyzickou závislost.
PROBLÉMY S PŘEKONÁNÍM VYSAZENÍ MARIHUANY MOHOU MÍT JEN D U S E V N E L A B I L N I JEDINCI

A tohle mýtus:
Dlouhodobí uživatelé marihuany si na ní vybudují fyzickou závislost, které se tak těžko zbavují, že často potřebují léčení, aby se svého návyku zbavili.

z tadytoho clanku vyvozuju to ze asi sem dusevne labilní

Prs: vrele doporucuju server http://www.rastaman.cz ;o)

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 18-08-2002 v 01:58 AM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 75

Já si myslím, že závislost je především klasický strašák; taky mám návyk na to denně žrát chleba nebo se bavit s kamarádama, a když to vysadím, tak to sice přežiju, ale bude mě to pěkně štvát a v jistém smyslu to sníží kvalitu mého života. Problém je podle mého v profláknutých případech těžkých fyzických závislosti na alkoholu, heroinu nebo pervitinu, kdy množství nebo kvalita konzumovaných drog učiní z uživatele fyzickou trosku. To se pak paušálně podává jako 'důkaz' toho, že každá závislost je škodlivá, i když mlčky přecházíme fakt, že náš život se skládá z tisíce různých zvyků, návyků a závislostí. Nechci tady propagovat, že by mi zrovna ta konopná přišla nějak zvlášť výjimečná nebo nenahraditelná, ale rozhodně mi nepřijde o nic horší než mnohé běžné jiné .

Old Post 18-08-2002 v 20:46 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jana
Nový Člen

Karma uživatele Jana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 7 

Palec nahoru Příspěvek č. 76

Jsem megaloman. Když hulení je, tak hulim o stošet, když neni tak nehulim.- Ne že bych si neposteskla, že mám chuť na brčko, ale nikterak nešílím. Myslím že všechno, co vychází z přírody, bez chemickejch procesů
( k hnojení rostlinek jsem schopna zaujmout tolerantní postoj, přestože já chemicky nehnojim nic), je pro naše tělíčka OK, nemůžu si pomoct. Proč si nedovolit otevřít jiné obzory každý den, proč si nedopřát vidět věci, které zkrátka jinak vidět nejsou ... ale existujou, jsme tady jen na chvilku, tak si to užívejme a nepřemýšleme o závislostech a nezávislostech, každý máme hranice jinde a jinak vysoko.
Serte na chemku a budete v poho !!!

Old Post 20-08-2002 v 15:30 PM
Jana je offline   Profil uživatele Jana   Find more posts by Jana   Foto galerie člena Jana   Click here to Send Jana a Private Message   Add Jana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

To Jana Příspěvek č. 77

tak to stebou absolutne souhlasim K+ az nato cituju: "Proč si nedovolit otevřít jiné obzory každý den, proč si nedopřát vidět věci, které zkrátka jinak vidět nejsou ... ale existujou, jsme tady jen na chvilku, tak si to užívejme a nepřemýšleme o závislostech a nezávislostech, každý máme hranice jinde a jinak vysoko." myslim ze uzivat- to kazdopadne ale nic se nesmi prehanet! hodne stesti

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 20-08-2002 v 15:57 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 78

Tak jana to vystihla moc hustě já taky když mam doma hulení tak je jenom otázkou času ( a ten čas je hodně malej) kdy si najdu příležitost nebo důvod k tomu abych zahulil . a když to hulení je tak proč to rovnou nespálit celí a pořádně se nevypálit

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 20-08-2002 v 17:52 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 79

nerad se nudim = hulim

keep
balkon 2002

Old Post 23-08-2002 v 08:27 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 80

Hulim ted docela hodne a je to super. Dost si to uzivam . Zavislost? ... presne jak je tu psano, stejne dobra, jako na Aple Pie z mekace.

250w skříň

Old Post 23-08-2002 v 09:30 AM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4706260 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív