Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Myslíte si o sobě, že jste závislí ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 49

Jo jenže my víme, že se tito lidé mýlí díky svým předsudkům.

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 02-10-2001 v 12:19 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

jak to vezmeš Příspěvek č. 50

zamyslet nad závislostí mě napadlo dneska, uplně náhodou

sedim si takhle odpoledne doma a mam chuť na jointa, připravil sem si to na stole a najedou nemůžu najít papírky, hledal sem v bordelu na stole ale nic, asi sem je o vejkendu někde potratil a tak sem si prostě toho špeka nedal a dám si ho zejtra až pudu do města a cestou si ty papíry koupím

a výsledek, myslim že závislost se dá posoudit i podle toho, že bych se sebral a šel si ty papírky za každou cenu sehnat, ale prostě sem nešel

a moh sem to klidně zhulit ve fajvce nebo vodnici ale měl sem chuť na jointa a tak si ho dám zejtra


další obyčejnej případ je tenhle: příde ke mě kámoš, kterýho sem pár dní neviděl a místo aby sme se začali bavit o tom co dělá nebo co je novýho, tak jeho první slova jsou "nemáš na jointa" !!!???
před nějakou dobou by se o tom jointu bavil až pozdějc náhodou nebo vůbec ne

z těhle nepatrnejch úseků se dá závislost lehce odhadnout, to je asi vše co mě napadlo

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-10-2001 v 19:04 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Hive Příspěvek č. 51

srovnával sem alkohol a hero, ne ganju, jestli si to tak pochopil tak sorry, nešlo mi ani tak o nějakou závislost, kdo jí má toho lituju

furt mi vrtá hlavou ten alkohol, někdo psal že viděl člověka v deliriu, a že je to horší než hero, tomu bych i věřil ale na to aby si někdo přivodil delíčko z chlastu to už musí bejt fakt brutalita, i když se jednou nebo dvakrát tejdně střískáš jak prase, pivo + panáky tak žádný delíčko nemáš, možná bolehlav + kocku

ale když si budeš dvakrát tejdně pouštět buchnu do žíly tak za chvíli zkončíš!

říkám to jen pro to, že nesnášim huliče co ortodoksně zavrhujou chlast a všem to cpou, bavim se o rovině normálního chlastání jednou dvakrát za tejden s kámošema na pivko, ne denně láhev vodky!

ať si každej vybere co chce a necpe lidem, že chlast je špatnej, to by sem taky mohli zachvíli chodit ortodoxní alkáči a velkýma písmenama psát "hulení je špatný, jenom chlastejte" a to snad tady nikdo neche, nebo se mejlim?

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-10-2001 v 19:18 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xixao
Stálý Člen

Karma uživatele Xixao - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 25 

Obecné Psychicka zavislost Příspěvek č. 52

Pánové jak tak čtu vaše přízpěvky tak je to jendou ANO a jendou NE. Dovolte mi, abych taky přispěl svoji troškou do mlýna.

1. Psychická závislost - To je hodně diskutabilní. Já osobně jistou závislost pociťuji. Tzn. když nehulím tak 10 dní, tak mám chuť na jointa (to by nebylo nic zvláštního), ale stalo se mě, že sem obvolával všechny co znám jestli nemají na jointa. A to už tak úplně v pohodě není. Když vynecháte na jeden den, tak máte ještě dojezd a žádnou závislost samozřejme nepoznáte. Zkuste ale po několika letech denního hulení na 1 měsíc přestat (zaručeně se vám to nepovede). Já uz to zkoušel a vydržel sem to asi tak 14 dní. Na druhou stranu myslím, že takováto forma závislosti se dá tolerovat. Frekvence hulení je na každým a podle mě jde pouze o to jak človek zvládá nároky každodenního života (práce, škola, osobní život). Když někdo mysí JEN na tu pohodu po jointu, tak je na dobré cestě k citové sterilitě.

2. Alkohol - ten pokládám za zhoubu lidstva (doslova), ale zase kdo chce ať si chlastá. Ja na alkoholu nevidím NIC co by tráva nepřebyla (ať je to výsledný stav nebo ranní probuzeni nebo vliv na tělo).

Tohle všechno je pouze můj osobní názor a nechci tím nikoho urazit. Takze reagujte at je o cem se bavit .

[Edited by Xixao on 24-01-2002 at 02:21 PM]

Xixao

Old Post 23-01-2002 v 20:42 PM
Xixao je offline   Profil uživatele Xixao   Find more posts by Xixao   Foto galerie člena Xixao   Click here to Send Xixao a Private Message   Add Xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Dotaz Trafka X Chlast Příspěvek č. 53

Myslím že trafka a chlast se nesrovná nejen kvuli tomu, že sou to "jako-že stejně tvrdý" drogy (nebo tak něco). Spíš mám z toho pocit, že hlavním důvodem takovýho srovnávání je protest - protest proti "starší generaci = těm ostatním", kerý vám sice puritánsky vytrhujou jointa z huby, ale nezdráhají se si na zdar uspěšného tažení proti fšem feťákům připít velkou vodkou ...


... asi tak nějak

just i_oNe

Old Post 23-01-2002 v 21:42 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Zdraví a ještě... Příspěvek č. 54

kdysi sem kdesi četl, že k tvrdým drogám se jde přes chlast NE přes ganju!!!

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 29-01-2002 v 19:36 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to ALL: Příspěvek č. 55

To co tady vy resite v tomhle threadu ja resil ve sve hlave asi pul roku v kuse.
Hulim uz 5 roku. Prvni rok to bylo jenom takove otukavani, potom jsem zacal pestovat a hulit kazdy den.
Ted posledni rok kourim jenom obcas. Temer kazdy vikend a nekdy taky pres tyden.
Co me vedlo k tomu omezit koureni? Huleni mi opravdu zevsednelo , vysledky ve skole nebyly takove jak bych si predstavoval a roste prubeh tech dnu uz nebyl ono.

Huleni je strasne individualni a je dulezite jake ma clovek priority. Pri kazdodennim koureni travy se ty priority meni (je jedno jestli k lepsimu nebo k horsimu).
Strucne a jasne, travu se skolou jde skloubit tezko, bohuzel napln uciva ve skole je takova, ze zkoureny clovek odmita takovy tip vyuky spolu s materialem vtloukanym do hlavy.
Cele skolstvi je zalozene na nesmyslnem biflovani. Kdyby radsi ucili studenty myslet a logicky uvazovat (napr. nad smyslem zivota).
Takze jeden z hlav. duvodu byla skola, je jasne ze clovek pracujici skloubi huleni s praci lepe, proste bude hulit po praci. Jakmile mu prace skonci tak uz nema !!!!temer!!!! zadne ukoly jako ve skole (samozrejme ze ma porad nejake povinnosti).

Pro me je koureni travy ritual. Clovek musi drogy uzivat, ne je konzumovat. A myslim, ze kazdodenni koureni se muze zvrhnout v konzumaci.

Jeste bych se vratil k tomu srovnavani s alkoholem:

Kazda kultura mela svou drogu.
V Cine meli opium. Koureni opia byl ritual, lide ho kourili pri svych fylozfickych debtach atd. Opium bylo pro takovou spolecnost neskodne.
V mexiku zvikaji listy cocy (kokain) pred tezkou fyzickou praci (taky ritual). Ta droga do te kultury proste patri.
Vychodni kultury zase kouri Hasis, Maihuanu (odsuzuji alkohol). Je to opet pro ne ritual. Marihuana je v takove spolecnosti uplne neskodna.
Jine kultury uzivaji psychedelika pro sve (opet) ritualy atd. atd. atd.........

NASE zapadni kultura ma jako svou drogu ALKOHOL. Uzivani alkohol je pro vetsinu znas ritual. Alkohol pijeme prevazne o vikendu s prateli, pri ruznych slavnostnich prilezitostech. Proste po narocnem tydnu prijde odreagovani.
Malokdo z "normalnich" lidi se bude OZIRAT kazdy den. Lide proste umi s alkoholem zachazet. Alkohol je droga nasi zapadni spolecnosti.
Samozrejme je hrozne moc lidi co se oziraji kazdy den a taky to tak vypada.

Postupem casu jak se zacali tyto kultury prolinat (globalizace), lide zacali poznavat jine drogy nez ty sve. Uzivani drog stratilo svuj ritual pro ktery byly tyto drogy "stvoreny" a zacaly se objevovat lidi typu: TROSKA, SMAZKA, VYHULENEC atd...

Takze podle me by melo mit uzivani kazde drogy nejaky smysl (ucel, duvod).
Kdyz jsem zacal tu travu kourit denne tak mi te smysl zacal unikat. Uz to nebylo jenom takove odreagovani, ale kazdodenni navrat do zhulenosti.
V tomto stadiu v jake jsem nejsem velkym privrzencem kazdodenniho koureni, ale casem az dostuduji, zacnu mit na ruzne veci opet jiny nahled a treba zacnu zase kourit denne.


SHRNUTI:

Vsechno je strasne individualni. Ze vsech kazdodennich hulicu co znam bych doporucil prestat kourit tak 80%.
Lide proste upadaji... neamji zajem. Zbylych 20% jsou uzasni lide, pro ktere se stala trava soucasti zivota a hlavne sni SPLYNULI!!!!!! Coz je strasne dulezite.

Doufam ze to co jsem naspsal nekdo precte a nekdo to pochopi.
Tezko se to takhle (pisemne) vysvetluje, nejlepsi by bylo dat speqa a poradne pokecat ;-)))))))

jeste neHOWGH

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 29-01-2002 v 21:49 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Palec dolů Zavislosť !!!! Příspěvek č. 56

Taká psychická závislosť je Vám vážna vec. Pred takými 5 rokmi som bol psychicky
závislý na počítači. Môj deň vyzeral asi tak, že po škole som povedal kamarátom
(asi by som ich ani nenazýval kamarátmi ale spolužiakmi), že idem domov, sadol som
si k počítaču a hral sa až kým neprišly rodičia. Mal som už len kamaratov ktori tiež
hrávali PC. Po 1,5 roku mi moj spolužiak povedal, že sa už neviem baviť o ničom inom
ako o hrách. Tak som skúsil nebaviť sa o hrách a doúpadlo to tak, že som naozaj nemal čo
povedať a len tak som stál a počuval. To je však už dávno za mňou a viem, že je tozdial
medzi chuťou a závislosťou. Ak nevydržíš nehuliť toľko koľko si povieš, ak maš len velmi
malo priateľov, ktory nehulia, a ak sa nedokažeš rozprávať o ničom inom iba o hulení
tak si závislý. A ak si to nepriznáš tak si úplný idiot. Oton si papieriky kúpiť nešiel
a ani si nepohulil cez fajku ten na Ganji nie je závislý ten má na Ganju chuť (isteže
sa to z takhoto výroku nedá objektívne posúdiť, ale to je iba príklad). Takže je úplna
blbosť hladať nejakú hranicu (frekvenciu) hulennia kedy si závislý a kedy nie je to
individuálne. Niekto sa opije z 10 poldecakov, niekto z velkého piva (aj takú poznám),
niekto sa hostane z Heráku, niekto sa nedostane z alkoholu.

Neviem či je to tak dobré aj pre Vás, ale ja keby som sa bavíl iba o Ganji, rozprával sa iba
z huličmi a nedokázal odmietnúť ponuku na jointa aj keď mám veľa času, tak by som mal pocit
že to už nie je vpoho!!!!!

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 30-01-2002 v 20:49 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Upozornění předskudky/individualita Příspěvek č. 57

Myslim, že kolem trávy je rozšířeno spousta předsudků a to trochu omezuje kritiku alkoholu. (tím nenarážím na nikoho v tomto threadu) Tak třeba nedávno jsem poznal novou holku a jedna z prvních věcí, co chtěla vědět, co chlastám. Když jsem řekl, že nepiju ale hulim, okamžitě jsem u ní smažka atd. Naštěstí to ale toleruje, asi jí nejsem úplně fuk :-))). Jo a mimochodem nepiju protože můj děda umřel na ulici v deliriu, když se vracel z hospody.
Další věc je to, že absolutně nemá hledat nějakou normu v množství hulení. Myslim, že záleží na tom, jak má člověk silnou vůli, kámoš, co denně hulí je na tom výrazně líp, než ten, co dává jednoho tejdně. Stejně jako se někdo dostane z perníkový závislosti sám od sebe a třeba workoholik musí do léčebny.

Old Post 30-01-2002 v 21:26 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

****** Příspěvek č. 58

Ja hulim 7 let.
Byla doba kdy jsem zahulil jednou tydne mozna i mene casteji.Byla ovsem take doba kdy jsem hulil dva roky v kuse 4 i vice jointu denne.Nebylo to spatne,nicmene to proste dal neslo.V soucasne dobe hulim proste jak se me zachce.Jsou tydny kdy hulim denne a jsou take tydny i mesice kdy nehulim vubec.
Neni to zavisle na tom zda mam, ci nemam huleni nebo papirky :o)) Proste si bud jointa dam nebo nedam. Neresim to. Jedine co dodrzuji je, ze nehulim v zamestnani a kdyz vim ze me ceka v praci nejaka dulezitejsi vec davam si pozor abych den predem nebyl uplne na hadry :o)))
Nicmene pokud se zamyslim nad tim zda jsem nebo nejsem zavislej, tak psychicky zavislej zrejme jsem.Predstava ze uz si nikdy nedam jointa, je pro mne neprijatelnou, ale s tim se da zit.!!!
Nekdo tu psal ze jen 20% lidi kteri denne huli jsou relativne v pohode a nejsou z nich vypatlany hovadka.....
Tak s tim musim nesouhlasit.Netvrdim ze na me nenechalo huleni zadne stopy, ale posuzuji z okruhu lidi "Hulicu" ktere znam a vesmes jsou to pomerne inteligentni lide kteri huli denne nebo hulili denne a zivotem proplouvaji v pohode.I me se prozatim docela dari. Mam dobre zamestnani kde musim myslet hlavou a huleni me v nem proste neomezuje "neco jineho by bylo kdybych v praci hulil,to omezi skoro kazdeho" :o))).
Porovnavat alkohol a huleni me nepripada uplne rozumne.Alkohol je jiste svinstvo, ale ono odsuzovat nekoho kdo si da pravidelne denne treba 2 panaky, protoze mu to chutna nebo je zvyklej po obede na pivo je v podstate stejna blbost jako kdyz takovejhle clovek zacne odsuzovat kuraka mariuhany, jen proto ze zahuli s kamaradama jointa.Zijeme v netolerantni zemi, ale my ji netolarantni take delame, ono zit ve svem "ganja" svete a vse ostatni kritizovat a odsuzovat je prilis snadne. Me je uplne jedno kdyz nekdo par let chlasta a umre na delirium tremens,stejne tak je me jedno pokud nekdo bude par let denne hulit hash a bude vypatlanej jako hovadko.Je to kazdeho vec a asi plati to,ze nic se nema prehanet.....
Doufam ze se nikoho nedotknu a jestli jo tak se omlouvam :o))

End

Old Post 30-01-2002 v 21:57 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Zdraví Tenata zavislosti Příspěvek č. 59

K zalozeni tohoto theadu me evokovala cast dubnovyho prispevku od Rikkiho na
http://grower.cz/forum/showthread.p...1&pagenumber=19

Moc rad bych se vas vsech, co hulite uz dlouho a hodne a casto(ale i tech co malo, ale maji nazor) zeptal jak si myslite, ze je to se zavislosti (mozna spise psychickou) na travce a hlavne jak je to se zavislosti u vas. Pocity, domenky, fakta. Ukazte se...

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:51 AM

Old Post 18-07-2002 v 10:09 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Obecné ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 60

Jo, kdyz jsem zacal fakt poradne hulit, mel jsem obdobi, kdy jsem byl zavislej docela dost... Nedokazal jsem myslet na nic jinyho nez na to, jak balim speka a zhuluju se, kdyz to slo, hulil jsem i ve skole (mimochodem, tema na thread...) a kdyz to neslo, tak jsem se klepal na to az prijdu domu a zahulim... Kdyz jsem sehnal ganju (
tehdy jsem jeste nepestoval), vyrazil jsem sam nekam ven a tam se zhulil... No proste docela drsny, ale casem to preslo. Ted hulim taky docela casto, ale obejdu se bez toho, a hlavne nehulim pri kazdy prilezitosti, ale jen kdyz mi to muze neco dat...

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:51 AM

Old Post 18-07-2002 v 11:48 AM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 61

No psychicka zavislost tam bude to zase jo.Samozrejme jak u koho.Ale je to dost podobny koureni cigaret.Kazdej vetsi kurak vi,ze den bez cigarety je "utrpeni".No a s travou je to podobny.Akorat ze tam je to spis ze kazdej smoker vi,ze tyden bez sluka je "utrpeni".
Ale fyzicka zavislost to zase ne.Tak zly to neni.

Piškot @ like @ high

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:52 AM

Old Post 18-07-2002 v 12:01 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 62

Já taky nehulim při každý příležitosti, jenom při některý. Ale ono se jich teď za den naskytne tolik (mám ještě furt dovču), že jedna, dvě (tři ) fajfky padnou.
Zrovna teď mám před sebou jeden celkem náročnej úkol zabalení dárku a říkám si, že zhulenej to zvládnu určitě líp. Člověk je takovej kreativnější . Ale možná poslechnu radu starších a zabalím to za střízliva hehe.

Jinak mám trošku pocit, že se nám témata trošku opakujou, ale nechce se mi to hledat, abych to dokázal .

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:52 AM

Old Post 18-07-2002 v 12:25 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 63

Je to zvláštní, ale většina lidí, co znám (včetně mě ) nějakou dobu v nadšení hulila brutálně a furt, a pak to všechny přešlo. Přitom nemají nějaký vyloženě špatný zkušenosti, travka jim chutná, ale už prostě není potřeba hulit za každou cenu. To je docela good - zkuste třeba rok od rána do večera chlastat a potom to třeba "jenom" radikálně omezit...

Znám samozřejmě i výjimky, co hulí den co den už několik let. Nemám ale dojem, že takováhle taktika někam vede.

Milujte se a množte se!

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:54 AM

Old Post 18-07-2002 v 12:26 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

ad Tenata zavislosti Příspěvek č. 64

Závislý samozřejmě jsem , a to na všem , co mi umožní intenzivněji žít .
Co ce travky týká , no , tam bych to řekl asi takto : Když je , je to fajn , když není , tak se člověk aspoň může těšit až bude . Rozhodně absence THC v krvi není na sebevraždu .

to kylik : Že zrovinka ty se budeš hádat o písmenka .....

dWARf

Naposledy upravil 02-05-2006 v 09:54 AM

Old Post 18-07-2002 v 15:20 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7599410 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív