Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Myslíte si o sobě, že jste závislí ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

! Příspěvek č. 33

no myslel sem že to z mojeho příspěvku taky vyplinulo že na všem si můžeš udělat závislost

PS: za šest let hulení znám hodně lidí co hulí i nehulí, aspoň si to myslim, ale pojem "hodně" je asi pro každýho jinej

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-09-2001 v 21:29 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Jen tak kolem... Příspěvek č. 34

A co si myslíte, má se hulení ganji kombinovat s alkoholem???

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 25-09-2001 v 15:20 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Pohodička Příspěvek č. 35

hehe nedoporucuju,pekne se Ti bude motat siska,teda jako ja si u speqa klidne tri piwka dam ,ale s tvrdym chlastem bych to moc nekombinowal ... jednou sem par speku prolil 5 panakama tequily a 6 piwkama a wohodil sem kompletne celou tramway snad i s ridicem takze docela

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 25-09-2001 v 20:46 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Obecné 4 oton Příspěvek č. 36

citace:
už si viděl člověka co si šlehne hero, já teda jo

A už jsi viděl člověka s delirkou? Já tedy viděl obojí, takže lze porovnávat. Chlast z toho vychází jednoznačně hůře .
Ad freqence hulení - to je opravdu INDIVIDUÁLNÍ záležitost. Když např. někdo hulí několik let téměř denně (a to tak, že dost), přitom však pro něj není problém normálně fungovat (což - opět pro srovnání - s pokročilým alkoholismem nelze!) a stále mu to cosi hezkého DÁVÁ(!!!), pak je vše v pořádku. Tyto "limity" si musí nastavit každý sám a za "magořinu" považuji spíše hledání jakékoliv obecně platné normy v této věci.

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 25-09-2001 v 22:59 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 37

oton:

S tvrzením že alkohol je tvrdá droga souhlasit nemusíš, drtivá většina abstinujících i pijících alkoholiků má ovšem na věc jiný názor. Samozřejmě hranice mezi tvrdou a měkou drogou je značně diskutabilní a dalo by se o ní polemizovat dlouhé hodiny.

Co se týče tvého argumentu, -"člověk si většinou myslí že je v pohodě" atd.. tak zcela absurdní mi přijde (snad nechtěné) srovnání s marihuanou a heroinem....
To je myslím trochu velký přestřel, protože mezi těmito drogami je tak značný rozdíl..... mnohem větší než mezi opiáty a alkoholem.
Docela pěkná je frázička "míra společenské nebezpečnosti" vystihující v tuto chvíli problematiku poměrně přesně. Asi není co dodat, když si to spojíš se svým příspěvkem tak to už určitě vidíš i ty.

Nakousl jsi rovněž, že ono vnímání "pohody" je hrozně individuální. Samozřejmě že ano. Ale vnímání celého světa kolem tebe je hrozně suběktivní!
Hloupý člověk myslící si o sobě že je génius JE ve SVÉM světě géniem. Okolím je však vnímán jako hlupák, žijící ve svém světě nemající smysl pro realitu stejně jako feťák jenž může být značně inteligentní člověk, co si vybral svou cestu... proč ne.
Co je ale ta realita když je tak suběktivní? Má snad člověk žít podle představ svého nejbližšího okolí???
Podle mne je to něco podobného jako generační problém. Potomek se vždy liší od představ svých rodičů, protože jde vlastní cestou. Lidi se mění.

Pohodu jakou zažíváš dvakrát za týden já zažívám každý den, protože je to MOJE pohoda, odlišná od té tvojí. Takže absolutně nechápu co kecáš o nějakém smíchu který mě absolutně nezajímá. Doufám že chápeš.
Jistě nelze nesouhlasit, že občasná pauza je pro "kvalitu" rauše velmi přínosná. Každopádně si tolik nezničíš plíce
Tím jsem chtěl v podstatě říct, že každodenní hulení je pro mne něco podobného jako pro tebe hulení občasné, protože ve svých suběktivních pocitech "pohody" je to pro mne výhodnější

PS: Zahul si

PPS: - závislost: Jo a dneska jsem měl pauzu, zvládl jsem to v pohodě

GANJACORE TATTOOs!

Naposledy upravil 02-05-2006 v 10:41 AM

Old Post 25-09-2001 v 23:36 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

frekvence vs. mozek Příspěvek č. 38

Hmm, panove, rad bych taky prispel.
Ja osobne jsem asi z tech intenzivnejsich hulicu, dam si cca speka denne (podle okolnosti i vic, nebo vubec :)) ). Asi pred 3 lety jsem si pripustil, ze urcitou formu lehke zavislosti mam. Fyzicke nikoli. Je to chut na ganju a na ty stavy a kdyz mam matros a cas, tak si dam. Frekvence je individualni. Jediny, na co si davam bacha je, abych se nevyhulil na nejakou dulezitou akci (v praci si davam se spolupracovnikama az pred koncem, stejne se tam pak jenom flakame:)) ). Jo a negativni dopady? Ta pitoma pamet... jde to resit pomuckama typu notysek nebo diar :)), ale rozhodne nebudu tvrdit, ze je to v poho...
A dalsi mozkova zmena diky huleni je muj prechod z negativisty do pozitivisty.
A s tim alkoholem alias tvrdou drogou: Panove, klidek, ja mam stodvacitku a trabantistum nenadavam... Zdravi alkoholika neni moje vec a kdyz dotycny v chlastu vidi unik, at chlasta. Alkohol je nebezpecnejsi, o tom zadna. Ale myslim, ze kontrolovane piti (4 deci dobryho vinka) rozhodne neni na zavadu. Urcite bych to neprirovnaval k heru. To jsou zvyky prudicu. Ja jsem bilej, ty ses cernej, kdo je vic? Ja hulim, ty pijes...pokud se do me nalitej nebudes navazet, kdo je vic?
howgh
PAN:DAN

Old Post 26-09-2001 v 12:21 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
torhorc
Stálý Člen

Karma uživatele torhorc - 7% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 39

Ako tak čítam, raz kývem hlavou na súhlas raz zase opačne. Myslím, že Evergreen to vystihol najsprávnejšie. Veď kto iný ak nie ty sám máš možnosť pozorovať seba aj z vnútra a tak rozhodnúť čo je a čo už nie je OK. Hulím, keď viem že mi to niečo dá. Sám som zažil, keď som sa dokúril len tak... z princípu (nenávidím ten pojem) a vedzte že vám vlastná hlava povie, že ste riaden idiot.

Old Post 26-09-2001 v 12:45 PM
torhorc je offline   Profil uživatele torhorc   Find more posts by torhorc   Foto galerie člena torhorc   Click here to Send torhorc a Private Message   Add torhorc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 40

pan_dan:
Tak pod tenhle příspěvek bych se klidně podepsal, není co dodat. Napsal jsi přesně to, co si myslím i já. No comment...
I s tou proměnou ze spíše pesimistického pohledu na svět v optimističtějšího člobrdu diář nosím vždy sebou ))

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 26-09-2001 v 14:31 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 41

Ještě k té závislosti:
Jak by jste tedy definovali tu psychickou závislost? Trochu jsem nad tím uvažoval, a zdá se mi to jako naprostý nesmysl. Za své řekněme velmi časté frekvence jsem si dal včera pauzu, která ještě v tomto okamžiku stále trvá a jsem úplně v pohodě. Mám chuť na tu nacpanou šlukovku v kapse, to je ovšem vše.
Stejnou chuť mám třeba i na dobré jídlo....

Není termín "psycická závislost" jen výmysl prudičů? Není už ve své podstatě tento termín nesmyslný???

Ještě je třeba podotknout, že jsem nekuřák tabáku, takže tuto chuť ničím nekompenzuji.

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 26-09-2001 v 14:44 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
torhorc
Stálý Člen

Karma uživatele torhorc - 7% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 42

Nezmysel to teda je. Človek je psychicky závislý počas svojho života na množstve vecí a nepripustí si to. Pretože sa mu zdajú prirodzené a okolie ich za prirodzené pokladá tiež. Akákoľvek zmena z tejto "všeobcnej pravdy" je neprípustná alebo nanajvíš podozrivá. Iné správanie treba kdesy zaradiť, najlepšie pod hlavičku "psychickej závislosti". Myslim si že dobrovolné vytváranie si akej koľvek závislosti je jeho právo nech si to nazývajú iný ako chcú.

Old Post 26-09-2001 v 16:53 PM
torhorc je offline   Profil uživatele torhorc   Find more posts by torhorc   Foto galerie člena torhorc   Click here to Send torhorc a Private Message   Add torhorc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

? Příspěvek č. 43

zdravím.já hulím 8let,každej den,a není to taková hrůza.Hulím každej den proto,že mám dorasovanou páteř,a díky tomu nemůžu v noci spát.Prášky na spaní bych do sebe necpal,je to svinstvo,tak si dám večer pár prásků,a vyspím se jako mimino.Většinou mi na celý den stačí tak 2-3 skleněnky,což je asi jeden jointík,z malého papírku, někdy mi to začne připadat běžný,nudný,tak si dám nějaký ten den pausu,a je to.Sice ta chuť na záhul tam je pořád,ale je to jen a jen chuť,rozhodně né závislost,prostě si dám místo hulení,třeba nějakej skvělej tabáček,a dál to neřeším

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 26-09-2001 v 17:56 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

psychicka zavislost Příspěvek č. 44

podle me to dost zavisi na nekolika faktorech:
jak prisnej clovek na sebe je. Muze hulit v kuse a muze mu to bejt jedno, zavislost si zkratka nepripusti. Nebo v druhym extremu si da 2-3 ionty tydne a je z toho nestastnej (neee ze bych nekoho takovyho znal, ale uvazuju v globalu a mezi nehulicema par takovejch nespokojenejch lidi znam)
jak velky ionty bali/huli. Clovek si je schopnej ubalit poradnou mrkev i ziletku. A nerikejte, ze 2 ziletky vydaj za 2 mrkve ;))
jak se ke ganje stavi. Denne hulici skolaky (pred skolou, o prestavce, na obede) nemam v lasce. Takovy lidi spadaj do ty skupiny tech, co si nejaky negatiny zmeny neuvedomi/nechtej pripustit

Takze, at si kazdej huli jak chce, kdyz k tomu ma dobrej pristup a potazmo je i aspon trochu sebekritickej, je vse v pohode

a btw, "psychicka zavislost" je sice drsnej nazev, ale jak byste to nazvali jinak? Neodolatelna chut si dat?

PAN:DAN

Old Post 27-09-2001 v 09:14 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 45

Já si právě myslím, že to je "ODOLATELNÁ" chuť. Proto je to v pohodě. Samozřejmě že pokud máš navýběr, tak vždy volíš lepší alternativu - v tomto případě hulit

Hulím tolik proto, protože prostě negativa nepřevažují pozitiva z toho vyplývající. Mám řekněme takový životní styl, který mi to bezproblému umožňuje

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 27-09-2001 v 22:46 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 46

Dobré ráno, vážení spolučudilové. Dal jsem si vás ke snídani, spolu s horkou kávou a první denní fajfkou, kterou mi mnozí pravověrní puristé dobromyslně vytýkají, ale já jsem jenom líný gargantua a kouřím otýpky, takže balení je trošku nepraktické a ještě navíc zatěžuje plíce. S alkoholem jsme byli důvěrní kamarádi ale teď už jsme jen staří známí. Tudíž alkohol asi neuvidím, dokud se nevytáhnu z rodinného doupěte na nevirtuálni pivo za kámošema. Doma totiž alkohol míváme pouze výjimečně. Snažím se požitky nemíchat, ale výjimky nejsou při takových příležitostech zase tak řídké. Když se po osmi pivech a šesti jointech s kamarády loučím, často se přistihnu, jak moje největší radost z povedeného dejchánku je to, že přes všechno jejich úsilí důstojně odcházím po svých, zatímco totální výpadek by byl na místě mnohem spíš. Dobrého pomálu mi tak dobře radí můj milovaný Budha a já hříšník se přitom držím toho, že když mám, hulím, co to dá a když není, žiju vesele dál. Můj život je sice trávyplný, ale není o trávě a o návyku na ní. Návykový je sám život a když se v něm užívá všeho s mírou, může být krásný i dlouhý zároveň!
Hezké hulení, správné huliče kolem stolu, a vůbec hezký zbytek života.monty

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-09-2001 v 07:25 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné muj názor Příspěvek č. 47

Závislost může být jen psychická- kdo je psychisky labilnější, tak může bejt závislý i na čokoládě
Ja hulím skoro denně, nic na sobě nepoznávám = žádné změny
Jinak můžu přestat kdykoliv, přestal sem s kouřením, alkoholem, protože sem chtěl, ale s hulením nechci, proč?


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 01-10-2001 v 19:16 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Palec nahoru to Oton Příspěvek č. 48

Souhlasim s tebou chlape.Myslim si že by se neměl z alkoholu dělat bubák.Je totiž taky plno lidí,co si myslí,že hulení je pěkný svinstvo.Je to věc názoru.

Old Post 02-10-2001 v 08:59 AM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8707770 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív