Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Myslíte si o sobě, že jste závislí ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
guma
Stálý Člen

Karma uživatele guma - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 17

...naprostej souhlas...hulit denně je fakt hustý ... je to vyložený zneužívání tej krásnej rastlinky ... ale i mě se to přihodilo a cesta zpátky nebyla jednoduchá (hulit 1 - 2x týdně)...

Old Post 20-09-2001 v 14:56 PM
guma je offline   Profil uživatele guma   Find more posts by guma   Foto galerie člena guma   Click here to Send guma a Private Message   Add guma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

nevim Příspěvek č. 18

Já denně hulim tak tři jointy, a připadám si docela v pohodě. Co je špatného na psychické závislosti, když je z čeho ji ukojit? A taky si nemyslím, že srovnání s alkoholem je namístě. Alkohol je TVRDÁ droga na kterou vzniká těžká fyzická závislost. Taky účinky jsou v konečném důsledku značně odlišné.

Old Post 20-09-2001 v 16:43 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

guma: Příspěvek č. 19

Proč zneužívání proboha ????????? Snad to nejlepší "využívání" jaké člověk z konopí může mít, ne?
Navíc míra "hulení" je u každého jednotlivce odlišná, takže se nedá posuzovat obecně. Pokud to někdo nezvládá, a stejně to dělá, tak to už snad svědčí něco o jeho intelektu... ne o typu drogy.

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 20-09-2001 v 16:48 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Obecné Zneužívání??? To snad ne... Příspěvek č. 20

Musím souhlasit s Hive - ani při každodenní konzumaci nelze o nějakém "zneužívání" hovořit, jde o jednu z roztomilých odlišností cannabis od ostatních tzv. "drog". Konopí jsme neDOSTALI(!) jen pro vážnou práci se svým nitrem (na rozdíl od "pravých" psychedelik a la houbičky), ale též k užívání čistě "pro radost" - na tom není nic nepatřičného.
Co se týká závislosti, nerad bych se opakoval, něco jsem o tom před časem napsal do tohoto threadu: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=879 . Ať si každý hulí jak chce - a pokud to jakkoliv nezvládá, pak jde spíše o grandiózní blbost konkrétního jedince , než o závislost.

Bohatou a kvalitní sklizeň Vám přeje

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 20-09-2001 v 22:24 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Upozornění to Hive Příspěvek č. 21

Nejsem alkoholik,ale myslim si že alkohol rozhodně neni tvrdá droga.Tvrdá je až když začneš chlastat hodně.Je fakt že alkohol vytváří u alkoholika větší fyzickou a psychickou závislost,ale když jak ty řikáš hulíš tři špeky denně,tak si schvalně zkus měsíc nehulit.Vsadim se s tebou,že to nevyddržíš a jestli jo tak ti to dá zabrat.

Old Post 21-09-2001 v 13:18 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 22

Já myslím, že určitý rozdíl tu je. Můžeme samozřejmě diskutovat o tom, jestli je nebo není 'správné' trávit veškerý čas ve stavu vyhulenosti. Na druhou stranu přinejmenším když se řekněme alkoholik a zhulenec po dvaceti letech rozhodnou toho nechat, že už je to nebaví, tak alkoholik si s sebou do dalšího života odnáší vylitá játra, nakopnuté ledviny, zničený žaludek a pořádně propraný mozek. V tomto směru je myslím tráva ke svým uživatelům mnohem méně náročná, nemohu si pomoci.

Old Post 21-09-2001 v 15:09 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 23

Hmmmmm. Sleduju takhle jednoho konópka u nás co hulí každej den a nic moc. To je asi ten člověk co to nezvládá, protože se vobčas stává, že si připadám že mluvím s magorem. Podle mýho názoru travka není k denní konzumaci. Zahulit si, a nejlépe s přáteli, je svátek, kterej si dopřávám tak jednou za tejden. Je to obřad a podle toho se k tomu chovám. Pokud bych hulil každej den, tak z toho udělám tuctovou záležitost a to nechci. Já osobně neuznávám huliče co denně dají dva tři špeky. Není to pro mě měřítko kvalit huliče. Právě naopak. Travka není si myslím návyková fyzicky (možná kdybych hulil denně říkal bych něco jinýho), ale jak napsal Sunrise a přesně to vystihl (díky Sunrise) i já se těším na to, že si v pátek večer u piva dáme svýho špeka. Ale takovouhle "závislost" mám i na fotbale (a asi nebudu sám). Takže mluvíme tu vůbec o závislosti?

.......get high.......higher than before..........

Old Post 21-09-2001 v 19:22 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Zdraví Re: to Hive Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od adihash
Nejsem alkoholik,ale myslim si že alkohol rozhodně neni tvrdá droga..

Sorry, ale nesouhlas - měl jsem kdysi tu pochybnou čest ověřit si opak na vlastní kůži. Chlast působí - na rozdíl od THC - na nervový systém stejně JAKO TVRDÝ FET! Je to trochu podobné zčásti opiátům, zčásti pak největšímu sajrajtu z hlediska FYZICKÉ závislosti - tedy barbiturátům a "benzos". Pro srovnání - na heroinový absťák se povětšinou neumírá (pověry sice tvrdí opak, ale jsou to jen kecy..), zato NA LIHOVÝ (ústící do deliria tremens) ANO(!) - občas se to stane i v nemocniční péči . Otázku, zda je alkohol tvrdá droga, bych tímto považoval za vyřešenou. Že s ním leckdo dokáže koexistovat, už je jiná - kulturně-historická - záležitost.
citace:

Je fakt že alkohol vytváří u alkoholika větší fyzickou a psychickou závislost

Na THC vzniká nějaká FYZICKÁ závislost? Snad jen v nesmyslných pohádkách jistého primáře - tělesný tuk coby "protiabsťákový závislácký rezervoár THC .., no comment.

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 21-09-2001 v 20:33 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 25

Adihash: Alkohol jako takový JE přímo definován jako tvrdá droga. Jen si zkus uhulit se za jeden večer k smrti Viz sunrise...

Hugo: Ganja je hlavně o pohodě Nemyslím si, že by pro mne byla nějaká více všední od doby kdy hulím tak tři jointy denně.
Zahulit si je pro mě svátek kdykoli a kdekoli.
Kdyby mě to nebavilo, nedělám to. Věř mi

Taky nevím co si myslel tou "kvalitou huliče" Jestli jako kdo toho víc vyhulí je kvalitnější hulič, nebo naopak ?
A jak se to tvé "neuznávání" těžších konzumentů projevuje?

Aaron Lightner: Diskutovat o tom, co je nebo není správné pochopitelně můžeme, každopádně trávit čas v permanentní vyhulenosti jest příjemné a snižuje to faktor kokotismu

Naposledy upravil 02-05-2006 v 10:36 AM

Old Post 22-09-2001 v 01:40 AM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Hm, závislost... Příspěvek č. 26

Tak co já bych k tomu napsal. Závislost, jak se to vezme, jestli myslíte fyzickou nebo psychickou...ne to jsou kecy....já osobně zažívám snad jen chuť na jointíka nebo na tu pohodu co je po něm...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 22-09-2001 v 09:19 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 27

80% souhlas s Hugem..

No a ta zavislost, mozna psychicka, ale ja bych to nazval velkou chuti na prda

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 22-09-2001 v 17:04 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

ešte k tej závislosti Příspěvek č. 28

Nazdárek,

podľa mňa nie je v tomto prípade (človek vs. tráva) vôbec nutné hovoriť o závislosti a tie blbosti o kvalite huliča-to si myslím, že je úplne bez debaty. Aká kvalita huliča? Prosím vás, proste hulím-teda som.
Čo sa týka tej závislosti: ja si myslím, že je to čiste medzi konzumentom, rastlinkou, vlastným svedomím a rozumom a vôbec si netrúfam určiť, kde je tá fiktívna hranica únosnosti. A za ďalšie, neviem, kto dal kedy komu právo rozhodovať o tom, že dva krát do týždňa je to ešte únosné a viac krát už nie. Proste keď vidím, že už to robí neplechu, tak na chvíľu prestanem, keď nie hulím ďalej. Toť vše.....evergreen

.....aha ešte som si spomenul:čo sa týka toho alkoholu, tak si myslím, že je to pekné svinstvo, ktoré sem vôbec nepatrí...možnože keby ste mali v rodine nejakého alkoholika, tak by ste si nemysleli, že aspoň raz do týždňa sa ožrať je v pohode......


evergreen
PS: ALKOHOL NIE JE V POHODE-viem o čom hovorím

Naposledy upravil 02-05-2006 v 10:37 AM

Old Post 22-09-2001 v 20:03 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 29

promiňte že tady píšu ještě o alkoholu ale myslím že to je jed
jinak ke konopí se docela pravdivě vyjadřují i na http://www.umerkura.cz/categories.p...ubcategory_id=1
trochu moc koméršl ale i tady v krámku se dají sehnat dokonce jehly
když víte proč něco děláte,a děláte to rádi tak si to víc užijete,protože to děláte z vlastní vůle a ne qůli někomu nebo něčemu jinýmu

ČLOVĚK-to je ale srandovní slovo) je návykový,

[Edited by phmh on 23-09-2001 at 04:04 AM]

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 23-09-2001 v 02:58 AM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Sunrise Příspěvek č. 30

hele když tak čtu tvuj příspěvek nevim co si mám o tobě myslet, tvrdit to že alkoho se dá srovna s opiáty je těžká magořina, už si viděl člověka co si šlehne hero, já teda jo a ne v nějakým přiblblým filmu ale na vlastní voko, pár smažek totiž znám a jestli chceš tohle srovnávat s chlastem tak si magor

s tvrzením, že je alkohol tvrdá droga zásadně nemůžu souhlasit, a kdo to tady propaguje tak ten si snaží namluvit to, že když bude deně hulit 3 špeky tak je absolutně v pohodě ale to sou jen keci

povídání tipu hulim deně 3 jointy a sem v pohodě, to ti řekne i závislej na heráku, že si obden šlehne a je v pohodě, protože ten člověk si prostě myslí, že to tak je ale okolí už to vidí jinak, a nemyslim okolí v podobě našich fotrů co huliče i smažky odsuzujou, myslim lidi kteří hulí třeba 2× tejdně jako já, a když vidim některý kamarády huliče co to do sebe perou deně několikrát tak vidim, že nejsou v pohodě jako dřív, ale když jim to řekneš, odpoví, to se ti zdá sem v pohodě

stejný je to s čimkoliv, když budu deně pít 6 piv tak budu taky závislák, sám nejsem alkoholik a ani alkohol nepropaguju, zajdu jednou tejdně na pár piáků a jedou za čas se pořádně střískám, s hulením to taky dělám jednou dvakrát tejdně, a myslim že je to v naprostý pohodě, ale nikomu neříkám že by to tak měl dělat!!!

tvrdit ale že chlast je tvrdá droga tak to je píčovina na entou, možná když do sebe naleješ deně 2 flašky vodky ale to už sme v rovině extrému, stejný jako kdyby si vyhulil deně 5 géček haše, to tě taky vodkurví jak psychycky tak fyzicky

osobně takový ortodoxe co se zbláznili do trávy a všem se snaží nakecat jak je chlast strašně špatnej a nejlepší je hulení nemám rád protože dělaj z hulení to co neni a tim tomu vlastně škodí, pryč s nima

to sem se zas rozkecal, konec

PS: kdybych hulil deně 3 špeky, stane se to pro mě obyčejnou věcí, třeba jako když deně snídáš rohlík, a to prostě nechci, nejvíc mě baví ty stavy který nemůžeš mít když hulíš každej den, tak že pozor na to

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-09-2001 v 09:09 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for hive a další Příspěvek č. 31

"Hugo: Ganja je hlavně o pohodě Nemyslím si, že by pro mne byla nějaká více všední od doby kdy hulím tak tři jointy denně. "

pánové co hulíte několik špeků denně, přiznejte barvu, pamatujete si ještě na ty stavy kdy ste začínali hulit a hulili ste občas nebo jednou za tejden, ty návaly smíchu a paodobně, to už dávno nemůžete při denním hulení mít, a kdo tvrdí že jo ten kecá a nebo je vyjímka

a věřte nebo nevěřte já ty stavy mám už šestým rokem, a vim že je to tim hulením jednou za tejden, a tyhle stavy mě nejvíc baví a nechtěl bych o ně přijít

a teď už vážně končim

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Naposledy upravil 02-05-2006 v 10:40 AM

Old Post 24-09-2001 v 09:15 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 32

a hulils už žraloka?
to je jak vždycky jak poprvé,to si vzpomeneš hned
to ještě asi neznáš moc lidí co hulí a zatím žiješ moc v předsudcích
na všem s čím se setkáš ve svým životě si můžeš vytvořit závislost v našem civilizovaném" zmaterializovaném myšlení
všechno je jak chceš,a každý den rozhoduješ pořád ty sám

[Edited by phmh on 24-09-2001 at 09:19 PM]

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 24-09-2001 v 20:13 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3678330 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív