Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » jak kalibrovat HANNU HI991404 GroChek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sion
Stálý Člen

Karma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 77  

Dotaz jak kalibrovat HANNU HI991404 GroChek? Příspěvek č. 1


Čau lidi,
Mám trošku problém. Kopil sem si tuhle hannu s doměním, že za ty prachy good work a vono houbeles. Nemáte někdo stejnej měřák, abych se mohl presvědčit, že to jde zkalibrovat? Podle návodu to nejde...(vůbec mě to nevyzve k solution 4.01)
pro info je to tenhle
http://www.hannainst.com/usa/prods2...91404&id=005003

"Nevymlouvám se, jen nejsem trestu hoden..."

400W MH/HPS 4xWR, 4x ICE, 3x SHIVA(soil)
400W MH/HPS 2x skunk#1, 4x Bigbud zase hlína a 6x Ed Rosenthal aero, only 12/12
400W MH/HPS(2xPEPR?,3xSAT,3xCHR,4xPPP)
400W 6xPPP, 4xApollo...to samé pořád dokola

Old Post 11-06-2009 v 22:43 PM
sion je offline   Profil uživatele sion   Find more posts by sion   Foto galerie člena sion   Click here to Send sion a Private Message   Add sion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Mel jsem podobny meřítko a taky me to nevyzvalo k 4,01 (7,01)pufru.

Delalo se to tak-že se dalo tuchám do 7,01 poštelovalo kolečkem až sem se dostal práve na tu hodnotu.Potom se to dá do 4,01 a zase pošteluje.Tohle můžeš cely zopakovat ješte jednou a melo by byt zkalibrováno.

Ale jak sem psal-nešlo o stejnej stroj (značka ale stejná)

Přinejhorším zavolej bo to přines do Gshopu at ti to pořeší.Myslím že to byl dobrej kup

Old Post 12-06-2009 v 08:19 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sion
Stálý Člen

Karma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 3

Díky za pomoc, ale neni moc platna... Tohle je totiz novejsi a asi horsi produkt(meri jeste krom teploty jednu fci, ae ted se mi to nechce hledat ), nema totiz kolecko a je cely digital. V Gshopu mi rekli, ze meli asi patnact kousku a supem je poslali pryc, ze prej jim to taky neslo). Je to totiz poslano z poza louze....Nicmene na jednom mailu tech podpory od hanny uz 14 dni nikdo neraguje, tak sem vcera psal na dalsi, tak uvidime.... Vono totiz platit znova postovny do usa se mi zrovna nechce, ale i tak to vychazi levneji....

PS, popis toho produktu je preci o dva dredy vejs

"Nevymlouvám se, jen nejsem trestu hoden..."

400W MH/HPS 4xWR, 4x ICE, 3x SHIVA(soil)
400W MH/HPS 2x skunk#1, 4x Bigbud zase hlína a 6x Ed Rosenthal aero, only 12/12
400W MH/HPS(2xPEPR?,3xSAT,3xCHR,4xPPP)
400W 6xPPP, 4xApollo...to samé pořád dokola

Old Post 12-06-2009 v 17:52 PM
sion je offline   Profil uživatele sion   Find more posts by sion   Foto galerie člena sion   Click here to Send sion a Private Message   Add sion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sion
Stálý Člen

Karma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% PěstitelskáKarma uživatele sion - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4

Oki, tak to muzem uzavrit. Napsal mi Pete , ze sem nestrcil obe diody do roztoku a ja opravdu nestrcil. Vyzkouseno, jede. Panove z Gee, ste fuseri

"Nevymlouvám se, jen nejsem trestu hoden..."

400W MH/HPS 4xWR, 4x ICE, 3x SHIVA(soil)
400W MH/HPS 2x skunk#1, 4x Bigbud zase hlína a 6x Ed Rosenthal aero, only 12/12
400W MH/HPS(2xPEPR?,3xSAT,3xCHR,4xPPP)
400W 6xPPP, 4xApollo...to samé pořád dokola

Old Post 12-06-2009 v 18:54 PM
sion je offline   Profil uživatele sion   Find more posts by sion   Foto galerie člena sion   Click here to Send sion a Private Message   Add sion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6725180 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív