Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Kali Mist OUT 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kmt
Nový Člen

Karma uživatele kmt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 25 

Obecné Kali Mist OUT 2009 Příspěvek č. 1






Zdravím growers... Model je to kali mist, ven jsem ho dal tak na přelomu dubna - května.

- řízek z vídně
- hlína je mix pro palmy, perlit, kompost a substrát b
- hnojení : zatím jsem pohnojil jen 2x a to jednou plagronem start up
teď o víkendu jsem to zalil poprvé na květ plagronem bloom, na finale green sensation.

Chtěl jsem se jen tak zeptat všiml jsem si začínající plísněa proto jsem 5.9. před polednem kytku phyt-aminem proti plísni a přes noc pršelo.... zajímalo by mě jestly se nějaký ten phyt-amin ''vsakl'' nebo se to všechno spláchlo a musím to postříkat co nejdříve znovu. dik za odpovědi a za názory.... přikládám fotky.... Jen doufám že to stihne dokvést.

Naposledy upravil kmt 08-09-2009 v 12:01 PM

Old Post 08-09-2009 v 11:45 AM
kmt je offline   Profil uživatele kmt   Find more posts by kmt   Foto galerie člena kmt   Click here to Send kmt a Private Message   Add kmt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 2

Cau, pozor, nevim, kde si prisel na to, ze phytamin je pripravek proto plisni, a jinak kytky strikej bud brzy rano, nebo navecer, kdy tolik neprazi slunicko. Na plisen muzes pouzit napr. Kuprikol, nebo Acrobat MZ je to chemie, pozor pri praci s ni, jinak bych se bal, aby ti to dokvetlo, pokud je fotka aktualni, klidne to strikni, trochu i jako prevenci.

Old Post 10-09-2009 v 21:17 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

kmt -jo stříkej když neni slunko ! jinak něco se vsáklo...se koukej na počasí a podle toho se zařizuj neasi jinak kali mist kvete tak 80 dní (pod lampou kde má slunce furt a ideál podmínky) takže nevim nevim jestli to byla dobrá volba...modýlek víc než dobrej ale na ven bych ji dal jedině se zatemnováním
s tou plísní - pozohýbej to k zemi a tak aby nebyly ty větve u sebe, otrhej střed rostliny od listí - stejně tam nesvítí ... tak hodně štěstí

Old Post 11-09-2009 v 06:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmt
Nový Člen

Karma uživatele kmt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 4

hmm ja model nevybiral dovezly mi ho kamaradi z vidne.....rikal jsem jim at mi douvezou nejaky out model ale .... J a o phytaminu sem cetl ze to je castecna prevence proti plisni.... Bohuzel ji nemam doma tak ji nemuzu zatmivat...ale uz mi jde nejspis do kvetu....byl jsem u ni naposledy ve stredu a uz se zacinaji obevovat pestiky u vrcholku....Jak rikas at ostriham listy nad tim jsem premyslel delal jsem to kazdy rok ale letos jeste ne...jen zlute a sitovni listi....ale asi to skusim... jinak dik za radu

Old Post 12-09-2009 v 06:48 AM
kmt je offline   Profil uživatele kmt   Find more posts by kmt   Foto galerie člena kmt   Click here to Send kmt a Private Message   Add kmt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7156260 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív