Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Curing - základy a druhy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 17

cusec, k tomu water curingu...thc se ti v horké vodě rozhodně neuvolní. můžeš to klidně i vařit a stejně to z toho dolů nepůjde nikdys nedělal třeba mlíko?

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 05-12-2009 v 13:29 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od worrapS
cusec, k tomu water curingu...thc se ti v horké vodě rozhodně neuvolní. můžeš to klidně i vařit a stejně to z toho dolů nepůjde nikdys nedělal třeba mlíko?


"když se použije horká voda, THC se uvolní v olejích, které se budou vznášet nad vodou"

Old Post 05-12-2009 v 16:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers


"když se použije horká voda, THC se uvolní v olejích, které se budou vznášet nad vodou"

číst ještě umím, respekte. kde se tam podle tebe vezmou ty oleje?

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 05-12-2009 v 18:19 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

jj to mě taky zajímá mlíko atd sem taky vaříval a máš pravdu ... sem byl fčerA v pět už pěkně v náladě se dívám

ale třeba na tom něco pravdy bude kdo ví. každopádně když je dávám do vody na WCuring tak do studený...

Old Post 06-12-2009 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 21

worrapS : to je ale zatrlena hlavolamka sam premyslim jak to tedka je,original uz nemam,ale myslim ze thc se muze uvolnit do vody nebo jinych latek ale nenavaze se na ni jako treba na mliko bo maslo.maslo se taky na vodu nevaze ale muzes ho v ni rozpustit.
takze si myslim,ze kdyz to budes delat v horky vode,treba 45 a vic stupnu,nevim jakej bod tani ma THC, tak se ti cast toho thc uvolni do vody v ruznych substancich a pak to proste vylijes ani o tom nebudes vedet.
ale ikdyby to tak nebylo,tak je stejne uplne zbytecny to delat v horky vode,nevidim v tom zadnou vyhodu.jinak zajimavej postreh
spravne se to ma delat ve vlazne vode,ktera se vymenuje, tim se castecne urychli vymena latek,takze nemusis mit tu paldu tak dlouho ve vode, aby ti pak neshnila nebo aby to melo spravnej effekt.
osobne se na curing chystam,chci vyzkouset water curing a air curing v komore.vse zdokumentuji, ale bude to trvat.

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Naposledy upravil kombík 29-01-2010 v 23:16 PM

Old Post 09-12-2009 v 19:53 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 22

Voda je nepolarni rozpoustedlo a tedy jakakoli "mastna latka" se v ni nerozpusti. S olejem vsak voda vytvari emulzi. Jak uvadi kombik, prekrocis li teplotu tani pryskiric respektive oleju tak se ti na hladine utvori "olejova skvrna". Proste nezbyva nez souhlasit. Nevarit!!!

HOWGH!

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 15-12-2009 v 20:51 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada69
Nový Člen

Karma uživatele daada69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 23

Zkoušel jsem water curing, ale jen den a půl, vodu jsem vyměnil asi dvakrát. Ubylo to na objemu, spíš se to jako zatáhlo a ztvrdlo, stratilo dvě desetiny váhy. A výsledek, dost to ztratilo na chuti, takže napytel. Nikomu to doporučovat nebudu, ale tím nechci nikoho odradit, třeba bude poctivej a výsledek bude jinej.

Old Post 26-10-2010 v 19:56 PM
daada69 je offline   Profil uživatele daada69   Find more posts by daada69   Foto galerie člena daada69   Click here to Send daada69 a Private Message   Add daada69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od daada69
Zkoušel jsem water curing, ale jen den a půl, vodu jsem vyměnil asi dvakrát. Ubylo to na objemu, spíš se to jako zatáhlo a ztvrdlo, stratilo dvě desetiny váhy. A výsledek, dost to ztratilo na chuti, takže napytel. Nikomu to doporučovat nebudu, ale tím nechci nikoho odradit, třeba bude poctivej a výsledek bude jinej.


Cus,hele myslim ze problem byl v tom ze si to tam nechal hodne dlouho,na Wcuring doporucujou nekolik hodin a vodu lepsi treba vymenit 3krat,tak den a pul bude asi hodne.
Peace and groow more weed!

Old Post 22-01-2011 v 12:21 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 25

ja som cital v essensii clanok od holandanov a ti doporucivali curring vo vode dlhy 6 dni-kazdy den vymenit vodu a posledny den (ak chces) pridat dochucovadlo (nap. Fantu) ale pomer tam nedali

Old Post 04-09-2011 v 22:48 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 26

Ahoj.Taky přidám svoje poznatky. Taky jsem zkoušel water curring. Dočetl jsem se o něm tady někde na G. Udělal jsem to tak že jsem vzal zavařovačku, napustil ji vodou až po okraj,a pak do vody přidal čerstvě setlou hollands hope.Udělal to tak aby na ní nebyli bublinky vzduchu, který by mohli způsobovat plísen a obrátil ji vzhůru nohama (tu sklenici) a dal do lednice.Každý den měnil vodu. Trvalo to 7 dní, pak jsem matroš otřepal, vysušil trochu ubrousky a dal usušit. Výsledkem byla tráva tmavě hnědej skoro černej barvy, zkuřovalo to o trochu víc než ne wcurringovanej matroš.Bylo to skoro bez aroma, jenom jemnounce.Chut byla velmi jemná, jak kouř z mrazáku, tudíš to vůbec neškrábalo, nekopalo.Ale taková nevýrazná.Část jsem poslední den dával místo do vody do fanty, akorát se už nepamatuju jaký to bylo, ale minimálně ta vůně byla pomerančová.

k tomu THC co se tu řešilo : pokud vím tak teplota tání THC je nějako kolem 80C (přesnější info nemám, nepodařilo se mi to vygooglit, přitom to považuju za docela důležitej fakt, ale jak říkám nikde jsem nenašel přesné číslo, jestli někdy ví at napíše). Pokud se tráva vaří v mlíku, tak je to jedno protože to obsahuje tuk, kterej na sebe to THC ihned naváže. Ovšem když se tráva před vařením v mlíce vyvařuje ve vodě, tak ikdyž je to ověřený a funguje to, tak se část potenciálu může ztratit právě tímto vařením ve vodě, ikdyž bez týhle procedury by to byl pěknej humus a stejně by se to nedalo pít. S kámošem jsme o tom uvažovali, že na hladině pak plave takový film, který by mohl obsahovat aktivní látky.Pochopitelně, že když se voda vaří a je neklidná hladina tak nic vidět nebude, ale na studeným nálevu to je.A ted nemluvím o oleji, který se během vaření uvolnuje ze semen (pokud je tam pochopitelně máte).

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 21-09-2011 v 17:27 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Chemie BY VALDEZZZ Příspěvek č. 27

PROSTE MUZU URCITE DOPORUCIT VALDEZZUV POSTUP PRO CURING...JA TEDA POUZIVAM 31% PEROXID VODIKU 5 ML / 1 LITR A 50 MG THIAMINU NA 1 LITR...ALE CHTEL BYCH K TOMU POSTUPU AKORAT DODAT ZE JE URCITE LEPSI TO TAM NECHAT MINIMALNE 3 - DNY,PO 2 DNECH SEM TOTIZ NEJAK VYRAZNOU ZMENU NEZAZNAMENAL,ALE AZ TY CO JSEM NECHAL V ROZTOKU 4 DNY TAK PROSTE SMRDELY SKEROVE A VUBEC ZADNA SLAMA BEHEM SUSENI!!!FAKT NAREZ!!!

Old Post 03-10-2011 v 20:50 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
helemese
Stálý Člen

Karma uživatele helemese - 93% PěstitelskáKarma uživatele helemese - 93% PěstitelskáKarma uživatele helemese - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 28


citace:
Původní příspěvek od kombík
worrapS : to je ale zatrlena hlavolamka sam premyslim jak to tedka je,original uz nemam,ale myslim ze thc se muze uvolnit do vody nebo jinych latek ale nenavaze se na ni jako treba na mliko bo maslo.maslo se taky na vodu nevaze ale muzes ho v ni rozpustit.
takze si myslim,ze kdyz to budes delat v horky vode,treba 45 a vic stupnu,nevim jakej bod tani ma THC, tak se ti cast toho thc uvolni do vody v ruznych substancich a pak to proste vylijes ani o tom nebudes vedet.
ale ikdyby to tak nebylo,tak je stejne uplne zbytecny to delat v horky vode,nevidim v tom zadnou vyhodu.jinak zajimavej postreh
spravne se to ma delat ve vlazne vode,ktera se vymenuje, tim se castecne urychli vymena latek,takze nemusis mit tu paldu tak dlouho ve vode, aby ti pak neshnila nebo aby to melo spravnej effekt.
osobne se na curing chystam,chci vyzkouset water curing a air curing v komore.vse zdokumentuji, ale bude to trvat.

Vaporizer Volcano classic only

Old Post 16-01-2012 v 20:23 PM
helemese je offline   Profil uživatele helemese   Find more posts by helemese   Foto galerie člena helemese   Click here to Send helemese a Private Message   Add helemese to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 29

luxusni tabulka! takze kluci,nachystejte papinaky pokud chcete varit

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 17-01-2012 v 12:59 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bibi
Nový Člen

Karma uživatele bibi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 30

mám problém.. Sklidil jsem brka, usušil a ty nejhezčí palice jsem chtěl vyškolit.. našel jsem si pěknou nádobu, dal do ní asi 10g a napustil tam vlažnou vodu.. Nechal jsem to dva dny tak a potom, když jsem vylil vodu a dal brka sušit, smrdělo to jako kdyby to hnilo.. už druhej den to suším a pořád se k tomu nedá čuchnout, jestli se nechci poblit teda. Může mi k tomu někdo něco prosím poradit?

Old Post 05-11-2012 v 14:10 PM
bibi je offline   Profil uživatele bibi   Find more posts by bibi   Foto galerie člena bibi   Click here to Send bibi a Private Message   Add bibi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Hlavní problém je v tom že ti na to šlo světlo, musí to bejt někde v chladu a hlavně ve tmě a vodu měnit nejlíp každý den, nevím jestli je dobrá voda přímo z kohoutku kvůli chloru (?). Nevím jestli tohle spravíš, možná teď dat čistou vodu, za pul hodky znovu cistou a šup do tmy a po dvou dnech zkusit přidat něco ochucenýho kvůli buketu XD (bacha ma cukr) GL

Old Post 05-11-2012 v 14:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bibi
Nový Člen

Karma uživatele bibi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 32

jo aha.. ono to bylo kousek od parapetu no :/ Díky moc teda, hned to jdu napravit.. takových krasných palic mi je líto

Old Post 05-11-2012 v 21:40 PM
bibi je offline   Profil uživatele bibi   Find more posts by bibi   Foto galerie člena bibi   Click here to Send bibi a Private Message   Add bibi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7898240 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív