Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lupiho první outdoorek 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Obecné Lupiho první outdoorek 09 Příspěvek č. 1





Zdravím všechny growery

Jsem amatér a toto je můj první (pořádnej) pěst,až tenhle rok jsem se dozvěděl o stránkách a fóru groweru,asi 3 měsíce jsem pročítal fórum a odhodlal jsem se do toho pustit trošku zodpovědněji než dříve.

Ted k věci
Genetika-nějaký IPéčko (pod tímhle názvem jsem si koupil řezy) 2ks
obě jsem předpěstoval ve své provizorní skříni,jednu pak přesadil do
foliovníku a druhou prostě ven na zahradu.holkám je už asi 40 dní.
zkoušel jsem i techniku zaštipování FIM ale nejspíš se mi to moc nezdařilo,ale účel to splnilo,bohužel ne přímo FIM.Jinak hnojky mám
od groteku,zatim zalívám vitamaxem,mám ještě Heavy Bud,Solo-tek Bloom,Bloosom Blaster a Monster Bloom.Nyní abych nezdržoval a přečetl si vaše názory,rady,kritiku přikládám fota.Pěstu zdar

Omluvte kvalitu fotek je to z telefonu

1.foto-5den od přesazení řízků

2.opět 5 den

3.a zas druhá

4.12 den





zítra dodám čerstvé fotky ze 40.dne miminek

Naposledy upravil Lupi 23-05-2009 v 20:32 PM

Old Post 23-05-2009 v 20:11 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2





Tak tady jsou slíbený čerstvé foto,40 den růstu,55cm vysoká a 55 cm široká.jsem zvědavej co z toho vyleze :-).

Naposledy upravil Lupi 24-05-2009 v 17:19 PM

Old Post 24-05-2009 v 17:08 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3





Tady foto 2. kytí z foliovníku,53cm výška




čekám na rady,tipy,triky,kritiku a k+ :-D

Naposledy upravil Lupi 26-05-2009 v 09:19 AM

Old Post 24-05-2009 v 17:19 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4






Zdravim,jsem opet zde,děkuji všem za k+,akorát nechápu proč vaše příspěvky nevidim zde,ale v Moje G.nevíte někdo proč se to zde nezobrazí?ted jsem na to přišel jinak jsem myslel ze nikdo celou dobu nepíše.

to Časlove:no kytí ve foliáku už jsem naohejbal,je celá u země takže ji ještě decentně zaštípnu a bude :-D.Dělám pro ně co můžu taky doufám že se mi odvděčej mršky jedny :-D.

No za chvilku jdu zaštipnout a nafotit new foto.tak zaťal


No a tady jsou

1.-3. zohejbaná kytí z foliovníku

4.-5. Kytka z venku (pokus z nudy)

Naposledy upravil Lupi 26-05-2009 v 10:10 AM

Old Post 26-05-2009 v 09:29 AM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5






Tak jsem z5 z novyma fotkama krasek

Mam dotaz,myslite ze to dal poroste ta vetev co je zlomena viz posledni foto?ten kus co tam visi se tahne za svetlem ale jestli to ustoji,byla by to skoda:-(.

jinak k tomuhle neni co psat,kytka uz ma asi 60cm,vzhledem ke stromum okolo kytky jde na ni docela stin coz taky nevim jestli se tim o neco nesidim,jakoze slunicko na ni sviti ale v urcitou dobu je to jen stin,mistama prosvita ta koule ze zhora.

jinak je to 44 den zivota rostlinky,kdyz je sucho zalejvam vitamaxem od groteku.za chvily pridam fotky z foliáku.Zaťal

Naposledy upravil Lupi 29-05-2009 v 16:35 PM

Old Post 29-05-2009 v 16:10 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6




Tady je slíbená slečna z foliáku,uz ted jsem se rozhodl ji zohejbat a zastipnout vsechny vrcholy co byly.

PS: prosim vas vysvetlete mi nekdo pls jakto ze nevidim vase prispevky,muzu si je precist v MOJE G,ale v tomhle threadu ty prispevky proste nevidim

TOd zatim vse,grow je dlouhy tak zas za 4 dny.nejte se,smejte se a pěstu zdar
Díky za káčka

Naposledy upravil Lupi 29-05-2009 v 16:53 PM

Old Post 29-05-2009 v 16:37 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdrawím, zatím Ti to toste pěkně a jde vidět že jsi začal už dříve.... No jinak k těm příspěvkům...každej Ti zatím dává jen K+, ale nikdo příspěvky do galerie... Jinak s tou větvičkou těžko říct, stalo se mi něco minulej rok na outdooru a přivázal jsem jí a vypadala že to asi nevydrží, ale nakonec tam ještě vyrostla pěkná pálka.. snaž se dát větvičku do jedné roviny... Ať to roste.. Hola ;-)

Old Post 30-05-2009 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

Nazdarek,jo aha,tak to jsem nevěděl,v tomhle jsem měl malinko zmatek,ja celou dobu myslel ze mi sem nekdo pise a neni to tu,dík za objasnění:-).s tou větvičkou to zkusim,dam jí něco jako dlahu a pak sem poslu foto jak to bude vipadat a jak to dopadne,jestli to treba nejakym zpusobem sroste,byl bych rad.Díky za radu.Smějte se a mějte se.Zaťal

Old Post 30-05-2009 v 13:27 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9

Zdarec kolegině a kolegové,delší dobu jsem byl na melouchu mimo dosah netu takze mám malinkou mezeru v tomto tématu.kdybych to měl shrnout tak kytka venku prisla o 2 hlavní větvě následkem opravdu špatného počasí,velká škoda ale nedá se nic dělat,navíc mi to cosi začalo ožírat listy,pojistim se a zkusim kolem nalít nějakou aviváž nebo neco podobnýho co jsem se tu dočetl jako vhodný prostředek proti lezoucím škůdcům a slimákům.kytka číslo 2 ve foliáku se má až moc dobře,nejspíš jsem jí tam přesadil moc brzo jelikož je to už opravdu solidní křovíčko.dnes bych se měl dostat k foťáku tak hned budou čerstvé foto.tak zatim a pěstu zdar

Old Post 06-07-2009 v 13:26 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 10

zdar chlape
na first out paráda, hned do startu K+ a hlavně vydržet...

jo a mimochodem jestli jsi tu někde četl něco proti slimákům, jakože Vanish, tak to není žádná aviváž, ale přímo prostředek pro hubení slimáků a plzáků ... shoda jmen...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 06-07-2009 v 13:56 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11




YagoMan:nazdarek,moc díky za vysvětlení,tohle jsem opravdu nevěděl ,jsem myslel že všichni píšou o nějakých prostředcích na praní a tak,no nic uz jsem moudřejší.jinak děkuju za káčka.dnes už jsem tu konečně z čerstvýma fotkama tak se pokochejte a rád bych slyšel váš názor.

Tak a tady je holčina s foliáku,malinko přerostla ,jinak už jí je 85 dní tak jsem zvědavej jak bude vypadat až jí bude 120dní,jinak jí budu muset ještě asi naohýbat nebo mi to protrhá foliovník.

Naposledy upravil Lupi 07-07-2009 v 10:28 AM

Old Post 07-07-2009 v 10:14 AM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12




Tak a zde je další favoritka ale bohužel jak už jsem psal přišla o pár končetin následkem počasí,ale pořád je naživu takže můžu bejt rád aspoň za tohle.posudte samy

Omluvte kvalitu fotek


Jinak pro dnešek zatim vše,v nejbližší době mimnko z foliáčku zohýbám a upnu další foto zatim se mějte a at to roste

Naposledy upravil Lupi 07-07-2009 v 10:43 AM

Old Post 07-07-2009 v 10:30 AM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 13




Tak vas všechny opět zdravím,omlovám se za absenci ale není moc času ale je hodně práce.No mám pro vás fotky z 16.7.09,za chvilku možná nafotím čerstvé foto jestli se mi dostane fotak do ruky.na těchto fotos jsou kytí ještě jakž takž menší ale dnes je 7.8.09 a křoví ve foliáči je opravdu monstrum,musel jsem seříznout jednu z větví jelikož asi chytla plíseň,začala vadnout a už se nechytala,minutu ticha za ni .

tak už dost keců ať za sebe mluví fotky

Naposledy upravil Lupi 07-08-2009 v 15:09 PM

Old Post 07-08-2009 v 15:01 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 14





A tady je slečna která přišla taky k úhoně asi o 2-3 větve,ty hlavní upozornuji,velká škoda.

Old Post 07-08-2009 v 15:33 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15



No a tady uz jen maly pokus,řízek jsem vložil do vody z kohoutku a do 14 dnů vylezli kořínky,uz je moc pěknej.Zaťal vše tak se majte a pěstu zdar.

Naposledy upravil Lupi 07-08-2009 v 16:01 PM

Old Post 07-08-2009 v 15:50 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16





Zdravim všetky growery a growerky,po hodne dlouhe dobe bez netu jsem se k nemu konecne dostal abych mohl aktualizovat info a foto.takze kytka co byla venku viz.fotos o 2 příspěvky výš,tak tu jsem nelítostne vytrhl a presadil do kyble a dal pod 600W,vyplatilo se to mam pod lampou 5 kyticek a ted tam pribilo decentni krovííí:-).no jinak foliovnik jsem musel roztrhat jelikoz celou pulku foliace zabííra IP :-),vypada to dobre rekl bych ze to ztihne dozrat akorat to bude veliky no uz to pred nikym nikam neschovam tak muzu jen doufat.no tady uz jsou fotky zatim pouze z foliovniku,tak zatal

Old Post 13-09-2009 v 11:57 AM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí
01-08-2016 - [Travní OUTDooR 2016] - 74 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6653490 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív