Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Praha out 009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Obecné Praha out 009 Příspěvek č. 1




Zdravim všechny out pěstitele!

Genetika:

Erdbeer
Chronic
Belladonna
Ata tundra
Himalaya gold
Lebanese
bellaberry (belladona x blueberry-vlastní kříženec)
chronic x belladona (taky z loňska)

Ještě mám objednáno MK ultra, BCN diesel, Nebula, Voodoo, ale nějak to ne a ne dojít a jelikož teď odjíždím na 14 dní na kalbu do Albanie tak to asi pujde až za rok (teda jestli to vůbec dojde)...

Ještě přibudou nějaký klony, ale jaký je zatim ve hvězdách...

Květinky jsou zasazeny v growmixu od plagranu, zatim nehnojeny. Asi už v neděli půjdou ven jelikož by se o ně neměl kdo starat tak doufám, že už nebudou žádný mrazíky!
Toť zatim vše.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 01-05-2009 v 17:13 PM

Old Post 01-05-2009 v 14:42 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Pole č. 1 Příspěvek č. 2





Tak dnes zasazeno ven 13 květin (3 asi nepřežily převoz...)
2x Lebanese
2x Ata tundra (obě nalomeny)
2x Bellaberry (jedna poškozená)
2x Chronic x Belladona
1x Himalaya gold
2x Chronic
2x Belladona (jedna byla docela mrzák, tak uvidíme)
Místo je tam na 17 kytek, tak tam ještě něco přibude...

Půdu jsme upravili pomocí kompostu smíchanym s koupenym substrátem (asi 1/3), supermixu a biohumusu od plagronu a zbytkem kostní moučky z loňska a do spodu jsme dali do každý díry asi 10cm vysokou vrstvu koňskejch hoven. Okolo každý kytky jsme natáhli netkanou textilii a obsypali vanishem.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 03-05-2009 v 18:09 PM

Old Post 03-05-2009 v 18:00 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zn.Stav-Dobry
Stálý Člen

Karma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zn.Stav-Dobry - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Re: Praha out 009 Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Časlove

Ještě mám objednáno MK ultra, BCN diesel, Nebula, Voodoo, ale nějak to ne a ne dojít a jelikož teď odjíždím na 14 dní na kalbu do Albanie tak to asi pujde až za rok (teda jestli to vůbec dojde)...


Neviděl bych to tak černě. Pokud to dojde třeba za měsíc, tak je to pořád v klidu. Loni jsem sázel pozdě a vyrostlo to až až, navíc ty to máš hodně blízko u sebe, tak nepotřebuješ mít kytky jako kráva. A kvést to bude ve stejný měsíc i kdybys to sázel teď nebo za měsíc, no ne?

Old Post 04-05-2009 v 16:11 PM
Zn.Stav-Dobry je offline   Profil uživatele Zn.Stav-Dobry   Find more posts by Zn.Stav-Dobry   Foto galerie člena Zn.Stav-Dobry   Click here to Send Zn.Stav-Dobry a Private Message   Add Zn.Stav-Dobry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 4

Zn.Stav-Dobry: Jo jo to máš pravdu (až na to že s mi to zdá akorát daleko...), ale já sem zvyklej si udělat neselektovanou matku venku a z ní pak řezy- za 1. nemám tolik peněz abych jel všechno ze semínek a za 2. tu v Praze nemám tolik místa abych si mohl dovolit samce. I tak sem bohůžel letos začal pozdě...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-05-2009 v 16:04 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 5




Zdravim! Tak už jsem se vrátil z Albanie- krásná země (a krom toho pívo za 11kč, davidoffky za 35kč, gyros za dvacku- prostě paráda). Kytičky se za tři týdny venku rozjely opravdu slušně, už proběhl první zastřih a poprvé byly pokropeny cropmaxem.

Došla i semena:
MK Ultra (G13 x OG kush)
BCN Diesel (Diesel # 2 x Malawi)
Nebula
Voodoo

Ještě přibudou řezy:
Blueberry
Orange bud
B52
Budha
Chronic
White rusian
Zatim se mějte zahrádkáři a ať se daří!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-05-2009 v 11:22 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 6




Ještě jsem zapomněl, že jsem do půdy přidal supresivit (trichodermu). Jinak už rostou MK Ultra 3x, Voodoo 2x, BCN Diesel 2x, Nebula 2x.
1.Bellaberry

2.celek

3.MK Ultra

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 27-05-2009 v 14:31 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7





Kytičky zase povyrostly, ale bohužel zatim ani jedna neukázala svoje pohlaví... Přibyly 3x Erdbeer, ale jeden něco spáplo... Zanedlouho mi do rukou příjdou klony a s nimi další pole! Toť zatim asi vše.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-06-2009 v 19:10 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8

Zdravim všechny growery a growerky a prosím o radu! Zítra se chystám zasadit Diesel ryder (F2), plánuju je pěstovat v 3,5l květináčích na balkoně a teď nevim jestli je mám dát ze začátku do litrovejch a časem přesadit do těch větších nebo je rovnou prdnout do těch 3,5l... S autoflowering modelama nemám žádnou zkušenost tak bych ocenil kdyby se mi k tomu někdo zkušenější vyjádřil.
Jinak brzy bude nějakej update (až si vzpomenu na foták, když pujdu na pole...). Už mám doma řezy Orange bud, Chronic, B52, White russian a buddha (nejspíš) a tak do tejdne pujdou ven.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 14-06-2009 v 21:19 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papajamargot
Stálý Člen

Karma uživatele Papajamargot - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

Cus sice nejsem zadnej profik zahradnik ale dal bych je rovnou do tech 3,5l kvetinacu!!PS: ale skus sehnat vetsi kvetinace 3,5l se mi zdaj moc mali

Ten avatar je original delal jsme ho po prvnim jointu
Hip Hop (Hodně impotentnich pičusu hopsá okolo podia)
inda balkon 2009

Old Post 14-06-2009 v 22:12 PM
Papajamargot je offline   Profil uživatele Papajamargot   Find more posts by Papajamargot   Foto galerie člena Papajamargot   Click here to Send Papajamargot a Private Message   Add Papajamargot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perfection
Nový Člen

Karma uživatele perfection - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

cau,ja bych to dal rovnou do těch 3,5 litrovejch,ktery si myslim sou na autokvět idealní,to přesazování na kytku,která má tak krátkou růstovou fázi by byl zbytečnej stres....

cc

Old Post 15-06-2009 v 00:00 AM
perfection je offline   Profil uživatele perfection   Find more posts by perfection   Foto galerie člena perfection   Click here to Send perfection a Private Message   Add perfection to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 11

3,5litru stčí z vlastní zkušenosti uplně bohatě . Nepřesazuj to, dej je rovnou do finálních květníků

Old Post 15-06-2009 v 07:01 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 12






Děkuju za rady a názory! Nakonec jsem uposlechl většinu a dnes ráno jsem zasadil 11x Diesel ryder do 3,5l květináčů.
Hlína: Grow mix (plagron), zahraddnický substrát, kompostový substrát, worm humus, kostní moučka
Hnojivo: metrop-MR1, Mr2, Cal green (hnojit začnu tak v 3. týdnu)
Místo: Jihovýchodní balkon
Vyfotim až bude co

Update z pole: dnes jsme objevili 7 samců Chronic x Belladona (2x), Ata tundra, Chronic, belladona, Erdbeer, Lebanese. Z posledních 4 budu dělat řezy, později na pyl. Na jejich místo příjdou tak do tejdne další klony a sazeničky! )

1) Celek


2)MK-Ultra (včera vysazeno)


3)Chronic


4)Chronic (tatáž- líbí se mi)


5)Belleberry

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 16-06-2009 v 14:57 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 13




Čus! Menší update: Tak už mám doma asi 5 dní řezy zasazeny v Grow mixu od plagronu, zatim jsou pod 36w zářivkou, ale počítám tak do tejdne pujdou ven!
Modely:
White russian
California orange
B52
Chronic
Buddha
Mountain jam
Northern lights

Od 18.6. počítám první den růstu u Diesel ryderů- z 12 semen vyklíčilo 10, jsou zasazeny v 3,5l květináčích. Dnes jsem jim vytvořil skleníček z kamarádova akvaria na první 2-3 týdny růstu. Toť zatím vše.

1) Klony


2, 3) Akvárko s Diesel rydery, 1x Jack Herer x Belladona, 1x Cal. orange x Belladona, 1x kytka ze záhadného semínka z USA )

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 20-06-2009 v 12:02 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Pole č. 1 Příspěvek č. 14






Čus Groweřátka!
Tak dneska jsme skosili 3 samce a na pole přidali dalších 6 řezů, je blbý, že některý kytky už maj přez metr a do toho teď přišli ty prckové, ale snad se to pořeší nějakym zohýbáním a podobně... Právě kvůli tomu ještě nehnojíme- začnem nejdřív tak za tři tejdny, ale stejnak i bez hnojiv to letí jako šílený!
Osazenstvo:
Jack herrer x Belladona, Chronic (2x ze semene, 1x klon), Belladona, MK-Ultra, BCN DIesel, Erdbeer, Lebanese 2x, White russian, Hymalaia Gold, Bellaberry 2x, Mounatain Jam, Northern lights, California orange, Nebula, Voodoo.
Tak snad už se nebude nic měnit...

1) Bellaberry (a ten exibicionista vzadu je kamarád, na kterýho se vylila voda s trichodermou... )



2)Pracovní nasazení



3)Nové přírůstky



4)Mounatain Jam



5)Beruška a pářící se hmyz (v tu chvíli závidim jak jsou malinký )

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 26-06-2009 v 18:59 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 15

zdar
no taky se nedivím, že takhle jedou bez hnojení, když mají luxusně
namíchanou zeminu, až začnete s hnojením, pak to začne být
obzvláště zajímavé...
co dodat...??? káčko letí střelci...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 28-06-2009 v 11:47 AM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Pole č. 2 a 3 Příspěvek č. 16





Děkuji za K a za pozitivní ohlas přátelé!
O víkendu jsme zasadili na další 2 pole.
Pole č. 2 je hlavní pole z loňska, zase 7 rostlin a to: Nebula, MK-Ultra, BCN Diesel, White russian, Chronic, California orange bud, B 52.
Pole č. 3 nebylo loni nic moc, třeba bude letos líp... Osazenstvo: 2x B 52, 2x Cal. orange

1) Cestovní balení




2) Pole č. 2




3) White russian




4) Pole č. 3

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 29-06-2009 v 11:04 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-08-2019 - Fast out 2019 - 72 odpovědí
25-10-2010 - První out - 2010 - 20 odpovědí
01-04-2010 - Out 09 - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3953030 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív