Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Peace Groweři
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Peace Groweři Příspěvek č. 1

Dlouho sem hledal na netu nějaký fóra nebo stránky o pěstování ganji. Většinou, když se chci o MJ něco dozvědět z googlu, tak mě to přesměruje právě sem a proto sem se rozhodl pro registraci. Na netu je toho spousta ale všiml jsem si, že když někdo založí blog nebo stránky, tak mi připadá, že sem ty info už někde četl, to bude asi tím, že každý jen kopíruje a kopíruje a pak to vydává za svoje. Grrrr.
Myslím si, že vy jste originální a opravdu se tomu věnujete, není to jen nějaký špás d
No a teď něco z mojí krátké historie pěstování. 2 sezony sem sázel outdoor, první sezona byla v bedýnce na brambory, v té době sem nevěděl vůbec jak vypadá samec nebo samice, něco prostě vyrostlo a já byl rád i za to. Druhá sezona vypadala podobně, ale nic sem nesázel, prostě ty kytky vyrostly na tom místě kde předtím stála ta bedýnka, vypadaly asi nějaký semínka na podzim a na jaře samy kytí vyrostly, nic sem neryl, nehnojil ani neplánoval! Tady je vidět, že konopí je silná rostlina a cestu na svět si sama prodere.
Problém byl ale, že to byli samci nebo hermáči protože to lezlo ven už počátkem dubna. Jako ale i tak sem zkusil hulit toho hermáče, vím, třeba vám to připadá směšné ale normálně mě zhulil, ne na sračky, ale prostě pohodovka na dobrou náladu. Ještě připomenu že semínka byli no name, něco to bylo ale rozhodně ne žádná vyšlechtěná odrůda.
A nyní přichází třetí sezona, ty kytky tam zase vyrostly d a znova počátkem dubna, ale na podzim sem to místo zryl a zhnojil do mrtě a nic nesadil a přesto asi 10 silnějších kytek začalo vylézat ven. Teď už vím, že to budou většinou samci a hermáči a že to není moc dobrý hulčo d zatím je tam nechám třeba na mlíko a tak.
Tuto třetí sezonu sem se rozhodl pro foliovník a semena sem objednal Durbana a Afghana outdoor, to bude jiný kafčo něž ty moje sena d
Samo sebou těm dvoum koupím pořádný substrátek, nějaký lehčí a dohnojovat budu sám, budu pěstovat v květináči tak 6L.
Poprvé prostě do toho vrazím prachy, ať v zimě zaženu dlouhé večery třeba u bedny a pochlubím se kámošům ale až po sklizni, protože se řídím pravidlem, ohledně pěstování nikdy nikomu nevěř. Nevíš kdy kdo se může prokecnout, že na zahrádce máš takový poklad.
Pěstování kytek má jednu výhodu, člověk má koníček, něco si vypěstuje a má z toho radost, rozhodně je to lepší než celé dny sedět u komplu nebo u bedny, a navíc se dozví něco o rostlinách, co potřebují a kolik apod. Vlastně se tím tak troška vzdělávám.
Tak držte mi palce, ať vše dobře dopadne a Peace bratři Groweři d

Old Post 18-05-2009 v 14:42 PM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 2

vitaj..! prelúskal som tieto riadky a poviem ti - dobrý úvod.. tak zdar and peace..

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 19-05-2009 v 12:12 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3

Opět všechny zdravím, včera sem dal do vaty naklíčit 4x Afghan Outdoor a 4x Durban Poison, kupoval sem je od high-supplies.com a nemůžu si stěžovat, do týdne byla semena doma, stačí bankovní převod, jen mě štve že ČS si účtuje 220Kč jen za to, že Kč převede na Eura grrrr.
Včera mi dorazil balík z greenhome (skvělý levný obchod), budu pěstovat v kokosovém sustrátu od Plagronu a hnojit A+B hnojivy určenými právě pro tento substrát, pak tam mám nějakou ochranu proti plísním cca 100Kč a ještě vitamínky Phyt-Amin na listy.
Foliovník postavím příští týden a jak budou mít rostlinky tak 10cm šoupnu je tam.
Později přidám foto, zatím čus.

Old Post 23-05-2009 v 06:42 AM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 4

Zdar, do vaty je nedavej, zarostou ti tam korinky a urves je. Hod je do sklenice vody nebo mezi ubrousky.

no show

Old Post 23-05-2009 v 08:24 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 5

MEDICINEMAN: Hloupost, měl sem nedávno klíčky i cm dlouhý a i když se snažil zarůst, dá se to s klidem vytáhnout, nebo stačí počkat až jen semínko pukne a vyleze klíček tak 5mm a pak šup do hlíny, mám snad v prstech nějaký cit ne

Old Post 23-05-2009 v 08:30 AM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 6

Delej jak myslis, hloupost to neni, zkus to vytahnout treba z vatovyho tamponu, zbytecne riskujes.

no show

Old Post 23-05-2009 v 08:41 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7



Pro začátek nějaká fota kytek no name co pudou do foliáku.

Naposledy upravil Pete 24-05-2009 v 07:07 AM

Old Post 24-05-2009 v 07:01 AM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2020 - Zdar groweři - 0 odpovědí
13-02-2018 - Ahoj Groweri - 0 odpovědí
03-04-2016 - Zdarec groweři - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9298810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív