Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » kolísání pH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Igraczek
Do bubbleru AH a GH voser s tim se PH nedá ukočírovat nynější rundu jedu z Plagronem hydro a nemohu se ho vynachválit PH upravuji tak na 5,8 do druhého dne vyleze tak maximalně na 6,0 až 6,2max ale kytky doslova chrochtaj blahem


S Metropem se ti snad ani nepohne.Nechci tady delat nejakou reklamu,ale tyhle hnojky drží pH kurevsky dobře,nemluve o malých koncentracích...

Samo i ten hydro plagron nemusí bejt zlej-neznám.

Old Post 27-05-2009 v 14:25 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od dejaVuCV
2Mount:
Ahoj, zajimalo by me, jak mas reseny upevneni kytek v deklu systemu. Vypada to jako prastena otazka, ale o co mi jde. Zrejme je mas zasypany keramzitem, tak jsem se chtel zeptat, jestli si ho nejak predtim proplachoval vodou s upravenym pH, protoze mne to delalo v bublaku taky docela neplechu. Ale ne takhle rapidne, to je fakt.
Peace djV.

keramzit pH zvedá, jemu klesá

Old Post 28-05-2009 v 10:12 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mount
Nový Člen

Karma uživatele Mount - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 19

kytky mám v rockwoolu a než jsem zasadil řízky tak jsem ho nechal louhovat ve vode s pH 5,5

Old Post 29-05-2009 v 16:18 PM
Mount je offline   Profil uživatele Mount   Find more posts by Mount   Foto galerie člena Mount   Click here to Send Mount a Private Message   Add Mount to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mount
Nový Člen

Karma uživatele Mount - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 20

na zvyšování pH používám Hydroxid draselný od AH a za ten týden než znova vyměnim roztok ho tam dám asi 15ml neni to moc na 50l? jestli těm kytkám moc nevadí tahle chemie?

A ještě mi je divný to, že: ten novej živnej roztok si nejdřív rozmíchám a upravim v extra nádobě den předem a pak ho vyměním v systému a v tý nádobě mi pak třeba ještě přes 5l zbyde a vtom pH vůbec nekolísá a v systému kde je 50l tak tam to docela lítá (teď už jen asi o 0,3 za den) jakoby ty kytky ten roztok okyselovaly.

Old Post 29-05-2009 v 17:52 PM
Mount je offline   Profil uživatele Mount   Find more posts by Mount   Foto galerie člena Mount   Click here to Send Mount a Private Message   Add Mount to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzix
Nový Člen

Karma uživatele Honzix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 21

Zdravím, já používám GHE do drip systemu a PH v rezervoaru mi drží fakt bezvadně. Problémy mě začly až po třetím týdnu květu, kdy hodnoty PH přebytečného roztoku vytékající už od kytek začly rapidně klesat až snad na nějakách 4,5 kdy sem to nevydržel a udělal proplach a pak se pokles PH zas opakoval. Dával jsem jim EC max. 1,9 s tím že mi vždy vytékalo nižší, tuším 1,6 ale už nevím a když PH klesalo, EC odpadní vody pomalu stoupalo nejdřív bylo jen na stejné urovni jako roztok co šel teprv ke kytkám, tak mě to ještě nenapadlo. Dočetl jsem se ve FAQ že 14 dní před sklizní má bejt EC 1,2, přitom v aplikačních tabulkách se o tom nezmiňujou. Kytkám pak už jen boptnají palice a nepotřebujou tolik hnojek a snad možná i vylučujou nějaký kyseliny když dostávaj víc. každopádně potom co jsem jim lil EC 1,2-1,3 mi vytékalo EC 0,9 a PH už 5,6 jak jsem jim lil a ještě jsem nastavil aby hodiny spínali o něco déle a vytékalo víc odpadu a zatím v poho, ale uvidíme.. možná v bubleru je to z podobného důvodu? jak držíte to EC v ruzných fázích?

Old Post 22-06-2009 v 22:46 PM
Honzix je offline   Profil uživatele Honzix   Find more posts by Honzix   Foto galerie člena Honzix   Click here to Send Honzix a Private Message   Add Honzix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Na bubbler Metrop hnojky-kolísaní pH se dost omezí

Není pravda, hnojky nejsou všechno.

And I'm stoned!

Old Post 13-11-2014 v 10:52 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3534400 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív