Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » ???Víc než malé množství???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz ???Víc než malé množství??? Příspěvek č. 1

Vic než male množství nevim jestli to ještě platí nebo už ne ale tato část byla jeden čas v zákoně o držení marihuany u sebe a chtěl bych nějaké rozumné vysvětlení nebo jestli nikdo neví kde najít tuto odpověd ptal jsem se po zákoně ale kniha je příliš drahá. Je to celkem nefer že občan čr si ani nemuže koupit knihu aby věděl co nesmí dělat a ještě víc nefér na tom je že na konci každého zákoníku je : Neznalost zákona neomlová tak vážně nevim jak na tom jsme. Proto zakladám tento thread a ptám se jestli nikdo nevíte kde najdu všechny ty paragrafi třeba někdě na netu. Jinak ovšem growu zdar.

Old Post 01-05-2009 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

Zdar Bramboráku. Tady máš link http://www.legalizace.cz/legislativ...stniho-zakona/. V levým sloupci je toto: Hodnoty určující množství v r. 2010. Tam jsou určená množství.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 01-05-2009 v 19:52 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

no stejne jsem na tom linku nenasel co mysli tim " mnozstvi vetsi nez male".
jako ze co nam rikala pravnicka, ikdys to bude uz trochu zastarale pac nam to vysvetlovala na zakladce tak tim malym mnozstvim mysli podle ni maximalne filmovku, tedy cca 2.5g. ale jestli to tak vazne je nebo ne.

ty jo ale podle zakona by grower byl krute stihany..... sireni toxikomanie

Old Post 01-05-2009 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 4

No to je jasný, žer tam nenajdeě takovouhle definici. To bys sebou nusel nosit malou laboratoř na zjišťování obsahu THC. V zákoně ( pro byrokratický účely ) to je totiž docela těžký definovat, aby tě za to mohli stíhat. IMHO: Musíš mít štěstí na švestku, která tě vyhmátne.
K tomo Groweru. To by museli postavit další vězeňskej kopmlex speciálně pro growery, kdyby to chtěli věechno trestně stíhat. "Naětěstí" jsou tu větší ryby.
EDIT: ku..a to je překlepů

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 01-05-2009 v 20:31 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

no jakoze stihat by stihaly majitele a nejblizsi crew, my jsme z obliga.... jo jinak je to primo tu jsem slepy jak patrona
http://www.legalizace.cz/legislativ...ujici-mnozstvi/
takze moc nekecala o pul gramu

Old Post 01-05-2009 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Tak je mi to trošičku k smíchu kolik kytek je podle nich vetší než malé množství to mi je záhadou. Asi to nebudu dál pitvat a taky jsem někdě četl že není zakazané rostliny pestovat ale sušit a jak pak chcete rostlinky kouřit dyž nebudou usušené je to celé zajímavé.

Old Post 01-05-2009 v 22:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

no kytky muzes pestit ALE kdys je najdou policajti udelaji rozbor zjisti ze je v nich vice THC nez v technickem konopi tak ti reknou ze to je konopi na vyrobu MJ. a uz se to vraci zpet do kolotoce.....

Naposledy upravil 02-05-2009 v 12:27 PM

Old Post 02-05-2009 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Je to cely nejaký divny a padlý na hlavu

Old Post 02-05-2009 v 15:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metuzalem
Stálý Člen

Karma uživatele Metuzalem - 10% PěstitelskáKarma uživatele Metuzalem - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Sirus
Zdar Bramboráku. Tady máš link http://www.legalizace.cz/legislativ...stniho-zakona/. V levým sloupci je toto: Hodnoty určující množství v r. 2010. Tam jsou určená množství.


Jo, to je moc pekny, ale jak uz jsem psal do jinyho threadu, tohle je pouze PREDBEZNY NAVRH narizeni vlady, ktery byl prilozeny k trestnimu zakoniku. Prijato to jeste nebylo (nebo o tom aspon nevim) a kdo vi, jestli kvuli obmene kabinetu vubec do konce roku bude.

Old Post 02-05-2009 v 16:48 PM
Metuzalem je offline   Profil uživatele Metuzalem   Find more posts by Metuzalem   Foto galerie člena Metuzalem   Click here to Send Metuzalem a Private Message   Add Metuzalem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Metuzalem


Jo, to je moc pekny, ale jak uz jsem psal do jinyho threadu, tohle je pouze PREDBEZNY NAVRH narizeni vlady, ktery byl prilozeny k trestnimu zakoniku. Prijato to jeste nebylo (nebo o tom aspon nevim) a kdo vi, jestli kvuli obmene kabinetu vubec do konce roku bude.


Tak mi teda řekněte kde je ten zákon a rád bych měl nějaký fakt oficialní stranky asi ani není zákon

Old Post 02-05-2009 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 11

Aha, můžeš sem hodit nějaký konkrétní dokazy? Já jsem našel jen tohle:
http://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=5&t=411.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 02-05-2009 v 17:17 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

No hezký ale někde jsem se tam nedočetl jestli ho ten náš prezident schválil bo ne a kde je znení toho zákona nebo to je tak všeobecné a když jsem viděl odkaz na tu stránku psp tak jsem si myslel že se jedná o tu herní konzoli sony a ona je to poslanecká sněmovna

Old Post 02-05-2009 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 13

PSP, hehe. No právě proto jsem to sem napsal. Teď zrovna píšu na DIS. Tak uvidim co mi na to odpoví. Taky mě napadlo napsat třeba Pospíšilovi, co vy na to?

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 02-05-2009 v 18:06 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 14

No já mám pocit, že už je to schválené a podepsané... Kdyby to nebylo podepsané, nešířilo by se, že už je to platné od 1.1.2010.

http://grower.cz/forum/showthread.p...al+%2Bprezident

Old Post 03-05-2009 v 07:36 AM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Nechci furt kritizovat ale stejně to budou jen tři kytky technickyho konopí takže když vam změřej THC jste stejně v píííip protože i břibblá trává má vícTHC jak technika

Old Post 03-05-2009 v 07:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 16

To je sice pravda Bramboráku, ale ukaž mi soudce, kterej tě za těch pár kytiček pošle sedět. A hlavně musíš mít doma taky nějakou mast, abys to moh líp ukecat a žádný g pytle. Dobře zabavěj to trávu a třeba nějaký věci na pěst, ale to bude furt jenom přestupek. Podívej se na slováky, to jsou chudáci, když je tam někdo čapne. A z 3 kytek taky uděláš dost na to, aby tě to ňákou dobu vykuřovalo.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 03-05-2009 v 09:35 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2037420 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív