Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » HH, Pn1, SH 09 by C93
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Johnicek
Nový Člen

Karma uživatele Johnicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 33

proc si psal RISKNU feminizovany semena? jinak to mas pekny ..kytky si na klonoval?Zda se mi ze jich je nejak vic?Jinak mas to moc pekny a ty komenty jsou taky pekny tesim se na tvuj smokereport a vynos.

Old Post 07-10-2009 v 16:33 PM
Johnicek je offline   Profil uživatele Johnicek   Find more posts by Johnicek   Foto galerie člena Johnicek   Click here to Send Johnicek a Private Message   Add Johnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 34

"risknul" jsem napsal, protoze jsem nejak neveril feminizovanym semenum...bylo 15 semen, vyklicilo jich 15, ale tri me rozkousel pes, jedna umrela (RIP) a dve jsem dal kamaradovi - cili celkove mam 9 kytek. 2 Shamani uz se houpou, Jedna jedina Vasen je stale na policku (viz fotky) , stejne jako jsou tam 3 Nadeje. Mensi sestra Nadeje je jeste ve kvetinaci a na jednom tajnem miste (z toho jsem fota dosud neprinesl, trochu se o ni bojim, takze mozna az ji zkosim)...takze jsem neklonoval

Jinak diky moc! Zatim zkousce se vystavel prvne zkoseny Shaman...na to, ze byl nemocny, tak je to velmi prijemne koureni...

Old Post 08-10-2009 v 07:46 AM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 35

...pocasi do zatvy nevydrzelo...hnus, co se za oknem deje. radeji jsem behem poslednich trech dnu seknul tri rostlinky, byly uz takrka zrale...a lepsi vrabec v hrsti nez...venku zustava jen jedna Nadeje, ktera by potrebovala jeste min. tyden a jedna Vasen, jenz pujde pod kosu o vikendu...snad...kazdopadne to byly tri hekticke dny plne nuzek...ani fotecky nebyly cas delat, tudiz fotky mam jen z kyblove Nadeje, zbytek sice uz visi, ale dodam par snimku - obzvlaste jednoho mikrofonu

Old Post 15-10-2009 v 07:33 AM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 36






...nejmensi sestra, ale docela si vyskakovala...za deste a vetru tancovala na terase...tak jsem ji musel domluvit...nechtela poslouchat...uz visi

Old Post 15-10-2009 v 07:37 AM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 37





...dalsi fotky posleze, byla to opravdu hekticka sklizen...zejmena kvuli hrozbe mrazu - nyni se teplomer ustalil na dvou stupnich....

....kazdopadne davam do obehu par fotek ze sushi baru, kde se vyskytoval nemocny Shamanek (ja nemocny byl, je nekde na predchozich stranach).

*1-2 Stredne velka az vetsi palicka, je velkou skodou, ze onemocnel, jinak by byl hrdym nositelem sveho shamanstvi...nicmene i presto uvadi do zajimavych stavu, konzistence sice neni buhvi jaka, ale prilnavost a chut je vyborna


















*3 Mensi hlavicka













*4 Jedna ze tri hromadek, jez zustaly po Shamanovi. Celkovy vynos vyborny...elektronicke kuchynske vazidlo udavalo hodnotu 54.

Old Post 15-10-2009 v 07:49 AM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 38





...dva Shamanove z pole rozskubani, roztrhani a pekne zakonzervovani.
prvni ze Shamanu ma mensi palicky, ktere jsou ale o to tvrdsi, prijemna vune i chut - zkratka predchozi nemocny Shamanek v lepsi celkove kvalite...

...ukazka fotek ze stredni i z vysoke...celkem slusi, ne?

Old Post 15-10-2009 v 12:13 PM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 39





...bratr predchoziho, je nabouchanejsi, takovej mensi nafuka, ale neni to takovej tvrdak jako bratr...vune stejne prijemna, chut zatim netestovana...ale to prijde!

...opet jak stredni, tak i vysoka

Old Post 15-10-2009 v 12:19 PM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9188570 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív