Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » rákosovo 400w podruhé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 17






tak zas malá aktualizace

kvete to pěkně, třásněnky se ňák sami zmírnily a sklizeň je zase blíž

první foto - celek

druhý foto - power plant
teprve teď se rozjíždí jak nejvíc může... njn ta sativa se nezapře voní tak nějak normálně a začíná hezky cukrovat

třetí foto - anesthesia pheno 1
začíná vytvářet mohutnou paldu tvrdou jako kámen poměrně dost cukruje a celkově mi dělá radost

čtvrté foto - anesthesia pheno 2
lépe voní a má lepší poměr list/květ, ale palice není tak tvrdá jako u as1 (i tak je tvrdá jak šutr )

páté foto - chronic x ppp extrémní sativa pheno
zatím skoro nevoní, skoro necukruje, ale i tak jsem na ní dost zvědavej

Old Post 06-06-2009 v 13:07 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

halo

tiez mam lowryder..problem je v tom ze uz ich mam treti mesiac a vobec nezacali kvitnut. Napisal som tomu vyrobcovi a bolo mi povedane aby som ich prepol na 12/12 ze sa to moze niekedy stat ze sa same neprepnu. Otazka ale je...: je mozne ze nevykvitnu vobec??
kupil som ich od joint seeds. 5 feminised, stali ma 50 EUR!

Old Post 06-06-2009 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 19






1. foto - NL5 haze x hashplant x love potion
nádherná vůně taková hrozně svěží, ale přitom hodně silná

2. foto - NL5 haze x silver haze
má takový retardní listy, ale palička pěkná

3. foto - NL5 haze x belladonna x jack herer
voní skoro stejně jako belladonna co jsem jel na balkóně minulou sezónu a podle toho jak se te´d rozjíždí se ještě máme na co těšit

4. foto - amsterdam flame
má tak o 1/3 delší vlásky než ostatní kytky, pěkně voní tak jakoby težce citrusově se špetkou skunku

5. foto - afgani
tahle kytka má zvláštní, jakoby nevýraznou, ale těžkou hašišovou vůni
je hodně listnatá

Old Post 06-06-2009 v 15:31 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od jorg
halo

tiez mam lowryder..problem je v tom ze uz ich mam treti mesiac a vobec nezacali kvitnut. Napisal som tomu vyrobcovi a bolo mi povedane aby som ich prepol na 12/12 ze sa to moze niekedy stat ze sa same neprepnu. Otazka ale je...: je mozne ze nevykvitnu vobec??
kupil som ich od joint seeds. 5 feminised, stali ma 50 EUR!


tohle je divný... to se sama nepřepla ani jedna?
no když to přepneš tak vykvetou určitě

Old Post 06-06-2009 v 15:36 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 21






1. foto - skunk kush
pěkně cukruje a má hrozně svěží vůni, ale jinak průměr

2. foto - ganesh
no mam jí v 0,25l květináči jen na test, ale ta vůně je něco nezapomenutelnýho

3. foto - safari mix
přepnula se na květ až tak 22 den 12/12 ale teď rozjíždí

4. foto - chr x ppp
5. foto - amstr. flame

Old Post 06-06-2009 v 15:40 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Switch007
Stálý Člen

Karma uživatele Switch007 - 89% PěstitelskáKarma uživatele Switch007 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 22

Zdravím ,mooc pěknej grow zájímalo by mě jak hodně ti prosvítá ten box?mám teď takovej (1*1*160)(400w) taky postavenej taky černo-bílá folie a docela mi to prosvítá nebudou s tím nějaký problemy?dik za odpoved dyztak smáznu

Old Post 06-06-2009 v 15:55 PM
Switch007 je offline   Profil uživatele Switch007   Find more posts by Switch007   Foto galerie člena Switch007   Click here to Send Switch007 a Private Message   Add Switch007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Switch007
Zdravím ,mooc pěknej grow zájímalo by mě jak hodně ti prosvítá ten box?mám teď takovej (1*1*160)(400w) taky postavenej taky černo-bílá folie a docela mi to prosvítá nebudou s tím nějaký problemy?dik za odpoved dyztak smáznu


no jako prosvítá mi to taky, hlavně horem kde to neni uzavřený, ale to je mi fuk, protože mám box v malý nepoužívaný místnosti na půdě kde je pořád tma takže v noci mi tam nemá co prosvítat

Old Post 06-06-2009 v 15:57 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 24


tak tento grow budu hodnotit jako neúspěšný

třásněnky se rozjely opět šíleně a postřik 14 dnů před plánovanou kosou nepřipadá v úvahu...

na několika paličkách jsem objevil plíseň ( silně nedostatečná ventilace)

na většině kytek vadlou a posléze chcípou listy

ostatní listy co nevadlou schnou

dnes jsem musel pokosit NL5 haze x BL x JH měla tak hustý pálky, že chytla plíseň a ještě k tomu jí uschly všechny listy.... asi byla citlivější na hnojení než ostatní nebo nevim no

genetika (velký spokojenost se všema druhama co mám toto kolo)je zachována, změny v boxu naplánovány a další plánovaný grow v září už snad dopadne podle mých představ

fotky dodám až později... tu tragédii se mi ani nechce fotit výnos bude tak 100g se až stydim

Naposledy upravil Rákosníček 16-06-2009 v 22:51 PM

Old Post 16-06-2009 v 22:45 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 25

Co proplachy dělal si??Já u prvních pokusů vůbec a ke konci květu sem měl to samí.Usichání listů uvadání-kytka se zasolí a pak neřímá živiny to ji zabíjí.A třásněnky s těma jsme zatím potíže nikdy neměl UF

Old Post 17-06-2009 v 08:55 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 26

tak výsledky jsou tu

výnos byl něco málo nad 150g což je málo, ale pořád je to víc než minule

s kvalitou jsem spokojenej až na pár vyjímek ( chr x ppp - naprostý seno hrozný fuj) takže pohoda

ještě dodám fotky suchýho, ale teď jsem línej tak jindy

Old Post 14-07-2009 v 12:49 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2010 - 600w na podruhé - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9003910 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív