Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 33

čágo,zbytečne ti to přeroste-štípni to

Taky jsi to nasadil zbytečne brzo.

Old Post 27-04-2009 v 10:40 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 34

100% souhlasím s Machomanem, zastřihni to, nech to vzpamatovat a pak udělej zástřihy i na pár větvičkách...

http://grower.cz/pestovani/navody/vegetace/4.html#20

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 27-04-2009 v 14:58 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 35


Kyticky dnes maji v prvnim truhliku 5 tydny - vyska cca 45 cm a v druhem truhliku 4 tydny - vyska 22 cm.
Jak jsem psal , ze nasledkem silneho vetra doslo k potrhani listu a nejakych vetvicek , tak se rostlinky konecne vzpamatovali a pristoupil jsem podle rad k nejakemu stipani a prikladam zase nejake foto.

obr.1/ pohled z vrchu na dve starsi kytky v truhliku , ze ktereho dve dosli presadit do samostatneho kvetinace , ale tyto co zustali uz maji dost rozvetveny korenovy system , tak zustali v puvodnim truhliku spolecne.Navic uz je jasne , ze ta vetsi bude samice a ta mensi vlevo je samec.
Jak bylo hned na pocatku uvedene ze se jedna o material k vareni masti , tak je opet na podklade rady , necham dal rust.
Z tej kytky vpravo - samice - jsem ustipnul 3 patra , tim se kytka zkratila znovu na 37 cm , a ustipnuty vrcholek dosel za pomoci pudru na podporu korenoveho systemu do naleho kvetinacku , tak doufam , ze se chytne.
(Podle toho potom ustipnu nejake vrcholky aj z tech mensich.)

mimacka

Old Post 11-05-2009 v 15:29 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 36

obr2./ samicka pred ustipnutim 3 pater z vrcholku a za ni je samec vzrustem o 10 cm nizsi a v zadu je videt rozsadene mensi kviti.

mimacka

Naposledy upravil mimacka 03-06-2012 v 14:54 PM

Old Post 11-05-2009 v 15:33 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 37

obr.3/ vzrustem mensi kyticky - 22 cm - drzi se priblizne stejne vysky , maji 3 patra , tak asi pockam az vyzenou dalsi patro a potom to skusim ustipnout a zasadit.
(Tady se zatim naznak pohlavi jeste neukazalo , ale uvidim jestli to dopadne taky 50/50 !?)

Samozrejme dalsi rady jsou vitane.Dik a at to vsem roste.

mimacka

Naposledy upravil mimacka 03-06-2012 v 14:55 PM

Old Post 11-05-2009 v 15:39 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree99
Stálý Člen

Karma uživatele andree99 - 81% PěstitelskáKarma uživatele andree99 - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 38

S TÍM SVĚTLEM OD OKNA - MAM KYTI TAKY NA VYCHODNÍ STRANĚ (NA PŘEDPĚST) A ŘEŠÍM TO TAK ŽE OKOLO KVĚTNÍKU DÁM KORNOUT Z ALOBALU TAKŽE KYTKA MÁ JAKOBY PŘED SEBOU OKNO SE SLUNCEM A JAKOBY V ZÁDECH ALOBAL DOCELA SE MI TO OSVĚDČILO KYTI SE TOLIK NENAHÝBAJÍ ZA SVĚTLEM A NEJSOU TOLIK VYTAHANÉ A ROSTOU ROVNOMĚRNĚJI.

Old Post 11-05-2009 v 17:57 PM
andree99 je offline   Profil uživatele andree99   Find more posts by andree99   Foto galerie člena andree99   Click here to Send andree99 a Private Message   Add andree99 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree99! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 39

Ahoj, studoval jsi už v threadu http://grower.cz/forum/showthread....%2Bna+%2Bokn%EC ?

mně se teřba líbil PC větráček foukající na kytky, pěkně je posiloval, to bě se budou dost kroutit atd, popřemýšlej

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 11-05-2009 v 20:12 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salimir
Stálý Člen

Karma uživatele salimir - 94% PěstitelskáKarma uživatele salimir - 94% PěstitelskáKarma uživatele salimir - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 83  

zdravim Příspěvek č. 40

mate pekne rostlinky,
Chci se zeptat jestli jsi premyslel pestovat to pod lampou,pod 250w HPS staci ,spotreba elektriky neni tak vysoka v porovnani s vynosem.

pro lekarske ucely je to idealni,

.

,,No soap no hope"

Old Post 12-05-2009 v 03:00 AM
salimir je offline   Profil uživatele salimir   Find more posts by salimir   Foto galerie člena salimir   Click here to Send salimir a Private Message   Add salimir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 41

From to salimir:
Jak jsem psal hned na zacatku - jsem jiz vekem nadohled duchodu , a toto je moje prvni pokusni sadba.Seminka se mi dotali do ruky zcela necekane a kdyz porovnam ostatni veci , co ze seminek rostou , tak kdyz se nezasadi hned tak v pristim roce taky narust nemusi nic , protoze seminka budou treba presusena a pod.Proto byla sadba bez pripravy a znalosti - ty ziskavam postupne ted.
Po zaslanych radach a dopruceni na toto forum nabo i dosle pres PM necham kyticky na okne,vcera jsem pichnul prvni rizek do hliny a cekam jestli se chytne.Pri uspechu tak ziskam pri zastipovani jeste asi dalsich 10 kousku , coz na prvni pokus budu povazovat za uspech.
No a navic se ukazuje moznost zasadit jednu kytku kolegovi do zahradky a jako najemne se podelime pri vareni masti.
Lampa mne skoro zlakala ale letos to urcite necham jak to je a na pristi rok bych musel postavit nejakou skrin.
Rozhodne uvitam kazdy nazor,navod ci radu sem nebo pres PM.Dik.

mimacka

Old Post 12-05-2009 v 08:07 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 42


Tady na CHATu jsem dostal radu kde hledat neco o zastepovani a tak jsem moji nejvetsi rostlinku zkratil o tri vrchni patra,odstranil velke bocni listy a po namoceni do praskoveho STIMULANTU jsem rizky zasadil primo do hliny (kytka vlevo),dalsi dva rizky jsem udelal z bocnich vyhonku.Velikosti jsou vsechny stejne,ale po tydnu je videt,ze rizek z vrcholku se vzpamatovava nejlepe.

(Konce rizku jsem zarezal na delku cca 3cm sikmo a ne kolmo,co by melo zrychlit zakoreneni a v prvnich dnech kdy rizky nemaji svoje koreny a zvetsenou plochou rezu cerpaji lepe vodu a vse co potrebuji dostat z hliny pro rust.Tolik pro informaci dalsich kolegu pestitelu co zacinaji a nevedi kde ziskat nejake info.)

To HermikS - K+ , dik za vypomoc , cast jsem jiz nalozil do alkoholu a pristi vykend budu varit mast.

mimacka

Naposledy upravil mimacka 18-05-2009 v 08:39 AM

Old Post 18-05-2009 v 08:34 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 43

Mast děláte z rostlin, které ještě nevykvetly?

Old Post 18-05-2009 v 08:53 AM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 44

To Nexius:
Cus,i kdyz jsem stary nejsem zase tak uplne blby,ale chapu reakci.
Urcite mam rostlinky porad za oknem jak pridavam postupne foto + 3 ks prvnich rizku jako zkousku jestli se chytnou.
Nasli se hodni kolegove-pestitele,kteri mi psali i pres PM a poskytli nejake prebytky z minulorocnej urody,kterou sami jiz nespotrebujou a vyhodit to je vzdycky skoda.Dokonce jsem se jiz stihnul take podelit ve svem okoli i z par seminkama ktere v palickach zustali.Tak jako ja jsem byl a porad jsem vdecny za kazdou radu a pomoc v jakekoli forme,tak i ja se snazim ve svem okruhu pomoci dalsim zacinajicim se zajmem o pesteni.Myslim ze se takto vlastne rozsiruje pesteni konopnych kyticek bez ohledu na veku a snad se tak urychli podminky legalizace - i kdyz v urcitych mezich.

mimacka

Old Post 18-05-2009 v 11:17 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 45


8.týden růstu
Kytičky se v růstu snažili opravdu statečně v prvních 5-ti týdnech a teď už to není tak katastrofické.Abych jim dopřál více místa tak jsem po prohlednutí některých příspěvků jak ohýbat a pěstění v sgrogu jednu kytku pomalým ohýbáním uložil do vodorovné polohy.Hlavní stonek začínal dřevnatět ,tak abych jej nezlomil,ohýbání jsem rozdělil po částech na týden.Kytka to vydržela bez nějakého povadnutí a hlavně 8 bočních větviček se pěkně formuje směrem nahoru.
Uvidím časem jestli se jí bude dařit.Navíc vzhledem k tomu že je při pěkném počasí vystrkuji na venkovní parapet a aby nedošlo k poškození při případném větru ,tak jsem udělal nad truhlíkem jednoduchý rámeček.Kytku vlevo nechám růst klasiko vzhůru a tu položenou aspoň budu moct líp vytvarovat.
Rámeček je ve výšce 45cm (měřeno od základny truhlíku),použil jsem dvě tyčky z OBI za 12.-Kč a na příčky tyčky na grilování ražniči – balíček za 22.-Kč. Jako vzpěry jsem použil 6ks svařovacího drátu.Jednoduché,vzhledově v obýváku přijatelné a vyrobené za 30minut.
Jak jsem v minulém příspěvku udělal sadbu 3 řízků přímo do hlíny za pomoci kořenového stimulantu – potvrzuji že růst se sice zastavil,ale řízky nejsou povadnuté a mají zdravou zelenou barvu,tak se je chystám postupně taky vystrkovat ven na čerstvý vzduch a asi za 7-10 dnů je strčím známému na chatu do koutka zahrady,protože nevím jak se venku kytka vytáhne do výšky a do šířky.

obr.1/ dokončená fáze ohnutí

mimacka

Old Post 21-05-2009 v 11:13 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 46


obr.2/ ohnutá kytka pod mřížkou

mimacka

Old Post 21-05-2009 v 11:16 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 47


obr.3/ vlevo ohnutá kytka,která darovala svůj vrcholek na zasazení řízků v předchozím příspěvku a která vlastně byla vzrůstem od počátku největší,vlevo kytku nechám růst normál - má výšku 50cm a už moc neroste - začínají se tahat boční větvičky.

mimacka

Old Post 21-05-2009 v 11:20 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 48


obr.4/ celkový pohled na upravený truhlík z vrchu

mimacka

Old Post 21-05-2009 v 11:22 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5094260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív