Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Moje prvni VELKOpestovani
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Yeoman
Nový Člen

Karma uživatele Yeoman - 80% PěstitelskáKarma uživatele Yeoman - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 9  

Obecné Moje prvni VELKOpestovani Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny pestitele, uz delsi dobu tady nahlizim do vasich threadu jako HOST a po delsi dobe jsem se rozhodl,ze se pokusim o grow. Muj plan je takovy: mam postavenou skrin(parametry nize) ve ktere chci vypestovat bujnou matku,ze ktere budu delat klony a s temi pak dale pracovat.Vsechno chci mit na outdoor pestovani. K dispozici mam tri veci a to sklenik,kryty bazen v dome a jablonovy sad ihned za plotem. mam tam predkopane nejaky jamky pro kazdou kytku,hlina je z kompostu mix vseho mozneho od kravskyho hnoje az po slupky od bananu do skrine mam koupenej silne predhnojenej substrat,ale planuju jeste koupit hnojiva tak posilejte rady jaky hnojivo. Asi to nejdulezitejsi co ma byt,je asi seminko. Mam od kamose kterej si sam kotrolovane oprcal svoji kytku a je to model The Church z Greenhouse seeds,ale rad bych sehnal jeste nejaky klony pro zacatek,tak pokud nekdo prodavate-koupim
Tak tedy mam zhotovenou skrin 90x90X130
odtah: 3x PC vetrak
Pritah:3 x PC vetrak
jako odrazeci material mam bilou barvu
casovac z baumaxu
zvhlhcovacku z dekorativni lampy,ktera funguje na rozmery skrine hodne uspokojive.
Cele to osvetluji dve zarivkove trubice o 23w,ale planuji koupit nejakou usporku z growshopu se spektrem na rust a vykonem 200W.
Posilejte rady a tipy. Budu vdecny za kazde info. Diky cus

Old Post 31-03-2009 v 20:23 PM
Yeoman je offline   Profil uživatele Yeoman   Find more posts by Yeoman   Foto galerie člena Yeoman   Click here to Send Yeoman a Private Message   Add Yeoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VendyS
Nový Člen

Karma uživatele VendyS - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

No hnojky sem minulej rok použil na out od Plagronu a nemůžu si stěžovat. Asi je důležitý hlavně ten květ dobře pohnojit, pokud možno nějakou dobrou značkou, klidně můžeš třeba advaced hydroponics. Jestli chceš ušetřit na růstu tak ti postačí kristalon start, ale neřek bych že je to tolik peněz. No a kolik na ty místa plánuješ kytek?

Old Post 21-04-2009 v 15:04 PM
VendyS je offline   Profil uživatele VendyS   Find more posts by VendyS   Foto galerie člena VendyS   Click here to Send VendyS a Private Message   Add VendyS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-04-2018 - Moje první indoor pěstování - 4 odpovědí
08-07-2008 - moje první pěstování indoor - 1 odpovědí
09-04-2007 - Ja a pestovani - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4024700 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív