Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Balkon na sídlišti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
AlexAlex
Nový Člen

Karma uživatele AlexAlex - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 2  

Dotaz Balkon na sídlišti? Příspěvek č. 1

Ahoj, rád bych si vypěstoval nějakou tu rostlinku, jenže nemám moc kde. Jako asi nejvhodnější možnost mě napadlo zkusit něco přes léto na balkoně, jenže - bojím se udavačů.

Z okolních baráků i z toho našeho je určitě možné na náš balkon nějak dohlédnout (i kdyby dalekohledem), a v mojí hlavě se rodí scénáře, jak znudění důchodci bydlící okolo a celé dny vyhlížející z oken, zjistí, že to, co roste tamhle na balkoně, vypadá nějak podezřele a třeba zavolají policajty. Možná jsem jen paranoidní, nevím, chtěl jsem se proto zeptat tady, co si o tom myslíte, jaké je riziko. Případně jestli máte nějaké zkušenosti, ať už Vaše nebo z Vašeho okolí...

Díky!

Old Post 18-04-2009 v 16:25 PM
AlexAlex je offline   Profil uživatele AlexAlex   Find more posts by AlexAlex   Foto galerie člena AlexAlex   Click here to Send AlexAlex a Private Message   Add AlexAlex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 2

Podľa toho aký máš balkon.. Odfoť panelák z diaľky a daj foto.. Potom ti poviem ako na to Mám s tým skúsenosti, keď kamarát pestoval na balkóniku, bol som celý čas pri tom

Old Post 18-04-2009 v 17:45 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 3

Tak jako ty vidíš z balkónu na okolní domy, vidí ostatní na tvůj balkón. Jestli si myslíš, že by jsi poznal kytku v baráku naproti, půjde z toho protějšího baráku poznat tvoje kytka na balkóně.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Naposledy upravil Hanizek 19-04-2009 v 21:26 PM

Old Post 18-04-2009 v 18:49 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 4

Zalezi ako mas ten balkon to fotka bude dobra pretoze na vascine balkonov sa da pestovat tak aby so nebolo vidno predsa ked to mas polozene na zemi a to zabradlie na balkone je nepridladne tak by to nemalo byt vidlo pokial teda nebudem mat 2,5M kytku ale to sa da vyriesit.

Old Post 19-04-2009 v 09:56 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 5

Taky mam přesně tenhle problem balkony jsou na sobe nalepeny takže jde videt na muj nbalkon asi z 5 vedlejšich balkonu ... ja mam jeste smulu ze kdybych to na tenhle balkon dal byla by to vyborna kvalitka protože tu krasne sviti alebouhuzel nemuzu :-(

Doporučuju pro pěstitele pod LED!

Kokeshuv out 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Old Post 19-04-2009 v 10:48 AM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warning
Nový Člen

Karma uživatele warning - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

Tak pokud máte možnost tak si tam postavte nějakej malej foliják nebo něco takovýho. Ale osobní skušenosti s tim nemám.

Old Post 19-04-2009 v 10:56 AM
warning je offline   Profil uživatele warning   Find more posts by warning   Foto galerie člena warning   Click here to Send warning a Private Message   Add warning to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 7

Ahoj.
Záleži to hlavne od toho na ktorom poschodí bývaš a koľko poschodové baráky su okolo.
Ale myslím že by sa to dalo neako nenápadne spraviť.
Zasaď trochu neskôr, napríklad v júny(ten mesiac po květne ) do menších kvetináčov aby ti z toho nevyrastli neaké stromi, potom budeš len ohýbať tak aby ti to neprerástlo zábradlie na balkóne, ak ti je cez zábradlie vydno tak cez neho šupni neakú tenkú plachtu a máš po probléme...samozrejme ak nebývaš na prízemi a 10 metrov oproti máš 8-poschodovú bytovku

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 19-04-2009 v 11:03 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sork
Nový Člen

Karma uživatele sork - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8

čaute balkony sou skvělá věc já s něma mám moc dobrou skušenost akorát že to chce dost ohýbat aby to moc nepřerostlo ale jináč cajk zatim grouwři a ave balkon

one love

Old Post 19-04-2009 v 16:15 PM
sork je offline   Profil uživatele sork   Find more posts by sork   Foto galerie člena sork   Click here to Send sork a Private Message   Add sork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 9

to tu řešíte jak děcka... chtěl jsem se zeptat mám skočit z okna nebo pod vlak??? nebo mám se oběsit nebo si pustit plyn??? snad musíš vědět sám jestli budeš na balkoně pěstovat nebo ne... jedu i balkon už 8 let a za tu dobu si akorát duchodci z celého okolí zvykli chodit ke mně pro mast... nevím sice jak velký máš balkón, ale stejně si myslím, že víc jak 15 kytek v 5 litrových kyblích tam nedáš tak o co ti jde...??? pokud to máš ještě na jižní straně, tak se nemáš (s prominutím) blbě ptát, ale už to má mít aspoň 2 patra... navíc když pojedeš c.indica, tak ti to ani zábradlí nepřeroste... a ještě máš dalších 100 možností jak to ochcat např. mírně zastřihnout konečky listů (tím změníš tvar klasického tvaru cannabis) a na větve pověsit pár ping pongových míčku natřených na červeno...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 20-04-2009 v 20:08 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shuruga
Stálý Člen

Karma uživatele Shuruga - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 10

kamos mel minuly rok na balkone kytku, a vedeli to v okoli vsichni a asi 10m od balkonu je hlavni cesta kde denne jezdi benga....kytka nebyla husta ale mela tak 1,7m a sla videt uplne nadherne a myslis ze to nekdo nabonzoval ? a je tady vube co k bonzovani ? neni to trestne az to smiknes a zacnes susit ? :-D ale tak vsude jsou jini lidi ale tak.... mit na to rodice tak jedu balkon porad :-D
peace

aktivni konzument :-D

Old Post 21-04-2009 v 07:23 AM
Shuruga je offline   Profil uživatele Shuruga   Find more posts by Shuruga   Foto galerie člena Shuruga   Click here to Send Shuruga a Private Message   Add Shuruga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od YagoMan
to tu řešíte jak děcka... chtěl jsem se zeptat mám skočit z okna nebo pod vlak??? nebo mám se oběsit nebo si pustit plyn??? snad musíš vědět sám jestli budeš na balkoně pěstovat nebo ne... jedu i balkon už 8 let a za tu dobu si akorát duchodci z celého okolí zvykli chodit ke mně pro mast... nevím sice jak velký máš balkón, ale stejně si myslím, že víc jak 15 kytek v 5 litrových kyblích tam nedáš tak o co ti jde...??? pokud to máš ještě na jižní straně, tak se nemáš (s prominutím) blbě ptát, ale už to má mít aspoň 2 patra... navíc když pojedeš c.indica, tak ti to ani zábradlí nepřeroste... a ještě máš dalších 100 možností jak to ochcat např. mírně zastřihnout konečky listů (tím změníš tvar klasického tvaru cannabis) a na větve pověsit pár ping pongových míčku natřených na červeno...


No balkon možná jedeš,ale pokud ted(tím chci říct,že je jeste fest brzo) na nej nasadíš (i indika gen style jak píšeš) tak ti to na 100% přeroste.

15kytek v 5l s klasickym balkonem by byla fest jungle

At nejsem OT na balkon,kde si nejsem jistej šikovnyma sousedama bych se snažil sehnat geny s co nejmenším oderem.

Old Post 21-04-2009 v 10:24 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 12


Machoman: sorry, ale nedá mi to jinak než reagovat ačkoliv ani možná nechci. Jde o to, že se dá pěstovat na každém balkónu a to i na těch, které jsou přímo naproti policejní stanice (kdybych to neviděl tak to netvrdím). Dotaz tohoto typu jak na to mi příjde přinejmenším podivný. Člověk to přece musí vědět sám a pokud to chce maskovat tak musí vědět jaké má k tomu prostředky a kolik úprav je schopen provést. Pokud ten balkón neuvidíš nejsi sto posoudit jak na to. Navíc pár kytek za oknem nebo na balkóně bych vůbec z právního hlediska neřešil. To že 15 kytek na balkóně je pěkná džungle můžu potvrdit, mám ji tam každoročně už 8 let a to i přes sousedy jakými jsou strážník městské policie M.S., nadpraporčík policie ČR K.S. a náčelník městské správy policie ČR T.N. (tímto je i srdečně zdravím). Takže bych to na balkóny pral ve velkém... a k tomu přerůstání jen tolik - zástřihy, ohýbání nebo snižení objemu květináču cca 3,5 - 4,5 l... nejsmutnější je, když se do toho pouštějí děti nebo když má někdo strach z rodičů. Vždyť jenom pěstujete kytky nevaříte pedro tak z čeho máte takový strach...???

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Naposledy upravil YagoMan 21-04-2009 v 12:10 PM

Old Post 21-04-2009 v 11:27 AM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 13

Jo ale když tě někdo udá, tak to benga musí řešit i kdyby nechtěly.
Pokud bydlíš v 1,2 patře, tak bych to asi zavrhl, jedině kdybys měl tam zimní zahradu-to znamená takovej ten plexisklovej otevíratelnej překryt mezi zábradlím a balkonem nad tebou nelépe s matnym sklem.
Jeden můj známej měl v 5. patře asi 3-5 1,5metrových kytek. Přitom byl 50 m naproti stejně vysokej panelák.
Jináč bych zvolil skunkový odrůdy jako například Mazar nebo autofloweringový jako třeba Lowryder, semínka nebo klony zasadit klidně až v červnu tak jako třeba tady Dvorka
http://grower.cz/forum/showthread.p...9839#post779839

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 21-04-2009 v 13:32 PM

Old Post 21-04-2009 v 13:20 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Apartman
Jo ale když tě někdo udá, tak to benga musí řešit i kdyby nechtěly.
Pokud bydlíš v 1,2 patře, tak bych to asi zavrhl, jedině kdybys měl tam zimní zahradu-to znamená takovej ten plexisklovej otevíratelnej překryt mezi zábradlím a balkonem nad tebou nelépe s matnym sklem.
Jeden můj známej měl v 5. patře asi 3-5 1,5metrových kytek. Přitom byl 50 m naproti stejně vysokej panelák.
Jináč bych zvolil skunkový odrůdy jako například Mazar nebo autofloweringový jako třeba Lowryder, semínka nebo klony zasadit klidně až v červnu tak jako třeba tady Dvorka
http://grower.cz/forum/showthread....9839#post779839


Souhlasím s tebou, ale jen na půl. Bydlím v druhém patře, nade mnou jsou ještě 3 další patra a na můj balkón jde vidět i ze sousedních vchodů a protějších domů to znamená, že na můj balkón vidí z dalších cca 30 - 40 bytů (to neřeším, co je mi do nich). Samozřejmě někteří důchodci (asi 15 lidí) díky neustálemu "proti konopnému" televiznímu vysílání ve zprávách si všimli i pozitivních účinků mocné rostliny, kterou mimochodem konopí bezesporu je, takže se naučili každý podzim přijít s kelímkem lékařské vazeliny. Proč né vždyť doba je zlá a musíme si pomáhat. No ale dál, mám mnoho známých, kteří pěstují od 1. až po 15. patro, včetně střech. Pěstuje se policajtům přímo naproti kancelářím, pěstuje se dokonce i na základně městské policie, vedle kotců pro služební psy, pěstuje se prostě všude... a to je dobře. Pěstovat se prostě dá, jenom musíš chtít, třeba jako tady Dvorka... super příklad...

Nebojte se vlka nic a ať vám ty balkóny sviští...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 21-04-2009 v 13:52 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Obecné Re: Balkon na sídlišti? Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od AlexAlex
Ahoj, rád bych si vypěstoval nějakou tu rostlinku, jenže nemám moc kde. Jako asi nejvhodnější možnost mě napadlo zkusit něco přes léto na balkoně, jenže - bojím se udavačů.

Z okolních baráků i z toho našeho je určitě možné na náš balkon nějak dohlédnout (i kdyby dalekohledem), a v mojí hlavě se rodí scénáře, jak znudění důchodci bydlící okolo a celé dny vyhlížející z oken, zjistí, že to, co roste tamhle na balkoně, vypadá nějak podezřele a třeba zavolají policajty. Možná jsem jen paranoidní, nevím, chtěl jsem se proto zeptat tady, co si o tom myslíte, jaké je riziko. Případně jestli máte nějaké zkušenosti, ať už Vaše nebo z Vašeho okolí...

Díky!




To: AlexAlex,
castecne souhlasim s Yagomanem,
spoustu mych kamosu pestuje na balkone a nikdy s tim nemeli problemy,
ale to jeste neznamena, ze se jednoho dne nenajde nejakej idiot,
co bude cumet po balkonech a udavat.

Takze bych v zadnem pripade neusnul na vavrinech,
zkus treba pouzit bambusovou rohoz na oblozeni balkonu.
a taky vedle kytek, pestuj treba papriky, nebo rajcata.
Proste udelat takovou jungli,
kde se kytky ztrati.

Preji uspesny grow.

"Všechny vlády sveta jsou voleny lidmi a jejich moc musí být rízená temi, kterí je zvolili. Dojde-li k tomu, že se nekterá vláda stane destruktivní, mají lidé svrchované právo ji zmenit, nebo prímo zrušit..." Thomas Jefferson

Naposledy upravil Kocour 04-05-2009 v 16:37 PM

Old Post 21-04-2009 v 14:06 PM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 16

taky mam balkon ale u rodinnyho domu takze to zase tak moc neresim,jeste kdyz sousedi sou taky dobrý kvítka :-D takze bysme se tu mohli udávat navzájem

Old Post 23-04-2009 v 20:40 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9981220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív