Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » outdoor 2009 - ww, nebula
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

outdoor 2009 - ww, nebula Příspěvek č. 1






Byl jsem se dnes mrknout na svoje holky tak posílám pár foteček.
Jsem moc rád za babí léto a přál bych si takovej i říjen, jinak si nebulky budu pokuřovat dost nedozrálý... 8-)

Do hlíny šli holky až na přelomu května a června, původně bylo 8 kytiček, řízečků, 6 Nebul a 2 ww, bohužel jedna nebulka mi umřela hodně mladá ještě v květináčku, neprolezli jí kořínky rockwoolem a bohužel nejsem u kytiček častěji než jednou týdně a tak jsem ji nemohl zachránit :/


Do země šla jen jedna kytička, ostatní vyrůstali v květináčích a kyblích... dnes není v květináči ani jedna, protože 2 málem umřeli někde v půli července a 3 další byli tak škaredý že jsem je přesazoval v půli srpna.
Sám jsem si to odůvodnil tím že zahradnický substrát z Hornbachu se jim vážně nelíbí a už nikdy ho kytičkám nedám, ty 2 kytičky přesazovaný někdy v červenci dělilo od smrti pár dnů :/... ani slečna v bioplants netušila co jim může být a nedokázala mi poradit, při přesazování mi bylo ale všechno jasný. Slunili se od rána do večera na přímým sluníčku, květináče ničím nepřikrytý... když jsem je přesazoval a šáhl si zespod na kořeny tak jsem si málem spálil ruku :/, dostávali těžkou saunu holky, na 2. fotce to jsou ty dvě kytičky z leva.
Od července až po konec srpna zalíváno a postřikováno rybí emulzí od Plagronu a kytičky jsem po týdnu mnohdy nepoznával 8-)
Od začátku září kdy jsem objevil první blizničky valím Algu-bloom.
Samotná půda je dost výživná, už proto že jsem z úrodné Hané a taky proto že tolik kompostu Xlet starýho co maj pod sebou se jim musí líbit jak blázen .)
Kytičky ani jednou nezastřihávány, myslím že to ani nepotřebovali, jen 2x jsem jim pořádně prostřihal listy, spíš jen tak ze zvyku...
Z nějvětší Nebulky foto č.3 mi asi před měsícem upadli 2 největší spodní bočáky, hodně jim určitě pomohl pes hlídač kterej se nehodlal smířit s tím že jsem si je nasázel přímo vedle jeho boudy .), teď mám pro jistotu všechny bočáky pořádně přivázaný :/


foceno mobilem, tak se omlovám že horší kvalitu fotek
z ww jsem si úštipl spodní paličku narychlo usušil a ochutnal a funguje jak má .)

omlouvám se že nejsou popisky, první fotky na groweru .)...
foto č.1 - nebula
foto č.2 - 1.,3. a 4. nebulky, 2. kytka ww
foto č.3 - největší nebula
foto č.4 - dnešní ww a foto č.5 ww minulej týden

Im-2Pac

Naposledy upravil Im-2Pac 30-09-2009 v 15:27 PM

Old Post 29-09-2009 v 21:42 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

? Příspěvek č. 2

Mohl by se mi prosím ozvat nějakej zkušenější grower ? Potřeboval bych poradit s výběrem hnojiva a to co nejdřív, kytičkám jsem v pondělí dával poslední bloom a dobrý 3 týdny musí být ještě v zemi - co dál ? 8-)
Z kytiček bych chtěl samozřejmě vypráskat maximum, ale když jsem se snažil vyčíst z přízpěvků nějaký informace tak jsem z toho akorát blbej, připadám si jak na marsu a nebo v hodině chemie
Plagron Green Sensation - vhodná věc pro mě ?
final solution - ? myslel jsem že to je jen pročištění kytičky od hnojiv, ale z několika přízpěvků jsem spíš pochopil že se jedná taky o nějaký hnojivo... ? (Advanced Hydroponics Final Solution ?)

předem díky

Im-2Pac

Old Post 01-10-2009 v 16:00 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3

Zdar pěkny monstra, já už bych je ničím nehnojil, sám říkáš že mají pod sebou kvalitní zeminu s kompostem takže podle mě je v tomhle případě hnojení celkem zbytečný. Správně by ti měla kytka ke konci květu začít žloutnout. Na obrázku je vidět že listy máš tmavě zelený což je signál že živin mají dost. Takže hnoj už jenom vodou.

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 01-10-2009 v 17:48 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

to: Im-2Pac Příspěvek č. 4

Čau pane. Kdy jsi sázel ty Nebuly?? Stihnou dozrát??

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 02-10-2009 v 07:28 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Zdravím, pokud chceš hnojit, tak Ti doporučuji Bio Bizz, ale já už bych nehnojil, když chceš za pár týdnů sklízet, raději pořádný flushing čistou vodou. Já jsem letos také pěstoval v kompostu a nemůžu si stěžovat ani na ty kytky, které byly nehnojené!

K+

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 02-10-2009 v 09:15 AM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

pátek Příspěvek č. 6





návštěva u slečen...
foceno opět mobilem a ještě za tmy, takže si tak 8-)

první dvě fotky nebulky, 3. a 4. fotka detaily šišek ww

Im-2Pac

Old Post 03-10-2009 v 08:35 AM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 7

moc pekný good luck

Old Post 04-10-2009 v 15:08 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

ww Příspěvek č. 8






pár foteček ze včerejší návštěvy, přidávám jen vdovu, páč nebulky jsou o poznání pozadu... 8-)

Im-2Pac

Old Post 06-10-2009 v 15:37 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dubovej
Stálý Člen

Karma uživatele dubovej - 85% PěstitelskáKarma uživatele dubovej - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 9

nice job

RODINEJ OUTDOOR 09

Old Post 19-10-2009 v 15:18 PM
dubovej je offline   Profil uživatele dubovej   Find more posts by dubovej   Foto galerie člena dubovej   Click here to Send dubovej a Private Message   Add dubovej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

13.10. ww seknuta Příspěvek č. 10



13.10. v úterý, po 4. dnu neustálého deště se sněhem jsem jel omrknout kytičky jak se jim daří.
Krásná ww už bohužel měla pár plesnivých paliček :/... věděl jsem že má chcát až do konce týdne a tak, i když nerad, jsem musel ww vyrvat a pověsit, nechtěl jsem aby mi zplesnivěla celá :/

přidávám fotku těsně před setnutím jedné z palic a druhou fotku vedle stojící nebulky, ty jelikož mají o hodně řidčí palice byly úplně v pohodě

Im-2Pac

Old Post 24-10-2009 v 17:24 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

18.10. Příspěvek č. 11





18.10. neděle
ww už se pomaloučku suší
+ pár fotek nebul

Im-2Pac

Old Post 24-10-2009 v 18:59 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

nebulas Příspěvek č. 12






konečně pár aktuálních fotek z dnešního odpoledne
nebulky vypadaj zdravě, dávám jim týden max dva, moc se už nehejbaj a ani po týdnu není vidět moc změn :/

Im-2Pac

Old Post 24-10-2009 v 19:18 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

28.10. Příspěvek č. 13




fotečky ze státního svátku

Im-2Pac

Old Post 02-11-2009 v 17:41 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

dnešní sklizeň Příspěvek č. 14






2.11.09 seknuty 2 největší nebulky... mají přijít deště, plíseň už mi dost potrápila všechny ostatní kytičky, nemá být víc než 4 stupně :/, navíc mi mráz ze soboty na neděli pěkně kytičky spálil :/

Im-2Pac

Old Post 02-11-2009 v 17:45 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2011 - outdoor 2011 - Super Bud.... - 30 odpovědí
23-10-2009 - outdoor 09 by Čert - 219 odpovědí
20-09-2009 - Outdoor 2009 - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0631940 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív