Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 150W kokos, 2x Chronik, 2x HDF, 2x Shiva skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od IKONE
Teď sem změřil EC odpadní vody, co protekla z květináčů a má 2,9 Zejtra je naplánovanej zase flushing s EC 0,4 ale je mi divný, že to takhle po tejdnu vylítne. Na kytkách žádný změny, hezky zelený, žádný známky přehnojení, tak nevim, 2,9 už se mi zdá hodně vysoko. emám jim zkusit míň solit? Nebo čim to je, že se to tak rychle zasolí? Díky


jojo pořádně to propláchni. takhle když jim budeš solit tak přídeš zbytečně o moc hnojiva. Já dával předepsanou dávku(mam Aháčka) a stejně se mi odpadní ec pořád zvětšovalo. Nakonec sem ec snížil na 1,2 a to už šlo. Odpad byl 0,2.
Chce to aspoň jednou týdně propláchnout a bude to vcajku.
PIC

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 25-05-2009 v 10:44 AM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Máš to luxusní !!! gratuluju !!

Old Post 26-05-2009 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Actual Photos Příspěvek č. 67


Tak a máme tu 45. den květu, kytky od posledního focení celkem nakynuly, počítám jet ještě tejden živnej roztok, a pak tak 14 dní flush. Snad to bude akorát. Jinak hodnoty:
pH: kolem těch 6,2
EC: 1,6
Teplota: venku je teď celkem chladno, takže myslim že takovejch 28°C u vrcholků palic
Vlhkost neměřim.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-06-2009 v 17:02 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

kynoucí okvětí Příspěvek č. 68


další modelka-

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-06-2009 v 17:05 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

A do třetice Příspěvek č. 69


Večer ještě pošlu fotky bez sodíku, ať vidíte pestíky a pryskyřici.
EDIT: na posledních dvou fotkách jsou zatmavená pozadí, aby byly více zřetelné okraje paliček.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Naposledy upravil IKONE 02-06-2009 v 19:05 PM

Old Post 02-06-2009 v 17:07 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Slíbené fotky Příspěvek č. 70


Tady slíbené fotky ve tmě-

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-06-2009 v 21:58 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 71


Další

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-06-2009 v 21:59 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 72


jedeme dál-

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-06-2009 v 22:01 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 73


A poslední makro, blizny už hnědnou, takže poradí mi nějaká zkušená duše kolik jim mám dát ještě času před kosou? Plánuju cca 14 dnů flushing, mám dát ještě týden hnojení? Aby to zase nepřezrálo. Díky

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-06-2009 v 22:04 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 74

ahoj blizny nejsou až tak informativní, hlavní věc je zakalení pryskyřice - pokud máš nšjakou pořádnou lubu, lépe mikroskop doma, tak zkoumej, zda je pryskyřice čirá( neni zralá), mléčně zakalená(akorát na kosení) nebo už jaksi hnědě zakalená( přezrálý) v helpu o tom je članek

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 03-06-2009 v 07:50 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 75

Díky, zkusim teda někde sehnat mikroskop, ale pokud třeba ještě dneska bude čirá, tak jak dlouho trvá, než se zakalí? Ještě mě čeká ten flush, chtěl bych nejmíň 10 dní, tak by mě zajímalo, jestli to za těch deset dní nepřezraje. Takže vlastně ,,rychlost zakalování pryskyřice''

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 03-06-2009 v 08:18 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od IKONE
Díky, zkusim teda někde sehnat mikroskop, ale pokud třeba ještě dneska bude čirá, tak jak dlouho trvá, než se zakalí? Ještě mě čeká ten flush, chtěl bych nejmíň 10 dní, tak by mě zajímalo, jestli to za těch deset dní nepřezraje. Takže vlastně ,,rychlost zakalování pryskyřice''


tak sem teďka koukal do ale tam neni ten obrazek.. no píšu, že je potřeba aspoň 30x zvětšení..

a taky se koukni na to, c píšou u jednotlivejch modelů v seedbankách, kolik týdnů zrajou když máš tři, tak skoro určitě nedizrajou všechny ve stejnej čas to by mělo být taky vodítko a tu rychlost nevim no.. se musí holt sledovat.. a proplach plánovat podle udajů ze seedbanky teoreticky nop.. jinak to máš moc pěkný..káčko letí

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 03-06-2009 v 09:10 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 77

Já furt nechápu proč se lidi neptají na ideální dobu kvetu matkaře od kterych se to bere.Přece jen by o tom meli vedet nejvíc

Kytky na danou watáž opravdu exkluzivní!

Old Post 03-06-2009 v 09:16 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 78

Takže, včera ráno jsem všechny kytky prolil 1,5 litrem vody s upravenym pH + Final Solution. Dnes jsem vyměnil vodu v rezervoáru a začínám +- 10 denní flushing-upravená voda + FS. Jednotlivé kytky budu kosit podle toho, která kdy dozraje, takže ty co tam budou nejdýl, budou mít flushing třeba 14 dní. Další krok bylo otrhání listů, vzal sem jich celkem hodně, protože se bojim plísně, tak aby se mi trochu snížila vlhkost. Tak cca za týden čekejte další foto, pokud se nic zásadního nebude dít
EDIT: Teď sem se kochal jednou z paliček, zkusil sem na ní šáhnout- byla tvrdá jako šutr, ale jakoby vyschlá, normálně jsem z ní mohl část ,,odrolit'' nikdy jsem se s tim nesetkal, je to normální? Ta část co jsem odrolil je jak po 14 dennim sušení Čim by to mohlo bejt? Ostatní vypadaj v pohodě...

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Naposledy upravil IKONE 06-06-2009 v 18:11 PM

Old Post 06-06-2009 v 12:03 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fear
Stálý Člen

Karma uživatele fear - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 79

moc blizko vybojka?...ti to uschlo....

Hulit,ale s mierou a s úctou k rastline......

Old Post 07-06-2009 v 12:09 PM
fear je offline   Profil uživatele fear   Find more posts by fear   Foto galerie člena fear   Click here to Send fear a Private Message   Add fear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 80

To je nepravděpodobný, je to jedna z těch nižších palic Některý jsou i blíž k výbojce... No nechám to bejt a uvidim jak se to vyvine. Jak kdyby do ní vůbec nešla vláha, i ty lístečky jsou jakoby seschlý... divný

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 07-06-2009 v 19:48 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7285950 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív