Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 150W kokos, 2x Chronik, 2x HDF, 2x Shiva skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 49


2.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 17-05-2009 v 09:03 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 50


3.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 17-05-2009 v 09:05 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 51


A ještě jeden pokus o makro.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 17-05-2009 v 09:08 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 52

Ještě mám dotázek, přemejšlel jsem, že bych vynechal už GROW složku hnojiva, takže dusík. Na návodu sice píšou dávat ho v celém období květu, ale některý listy, zvlášť na chronikovi, jsou už hodně tmavě zelený, skoro už to ani neni zelená Navíc by se měl dusík v květu postupně odbourávat, ale nevim, jestli na to neni ještě brzo. Taky jsem tu četl, že při přebytku dusíku jsou paličky listnatější, což samozřejmě nechci Budu rád za rady. Díky. I.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 18-05-2009 v 19:24 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 53

Tak tyhle věci by mě zajímaly taky + ještě vliv teploty na tvorbu plyskyřice. Jediné co můžu říct je že když hnojím Ah a taky byly brčálově zelené, tak pak se mi nepodařilo ani za 3 týdny (v kokosu) kytky pořádně vyflušovat. Ale hodně za to můžou i AH protože nejsou bio. tak jsem si řekl že teď vyzkouším plagron..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 19-05-2009 v 09:50 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 54

AH jsem nikdy neměl, Plagron jsem zkoušel myslim úplně první nebo druhý kolo, ale strašně mi zvedal pH, ale fakt grandiózně takže sem ho zavrhnul, ještě mám skoro plný litrovky Alga Grow i Bloom. Potom jsem zkoušel Metrop, super bylo, že po přidání do odstátý vody mi pH kleslo akorát na nějakejch 5,8 a krásně drželo. Ale taky byly časem problémy. No a teď mám GHE a úplně sem se do nich zamiloval pH mi drží výborně a můžu si ty složky mixovat jak chci, to se mi strašně zalíbilo Akorát mám nějakou velkou spotřebu... A do placu bych teda ještě kromě dotazu na ten dusík přihodil i dotaz na vliv teploty na tvorbu pryskyřice, protože to mě taky zajímá, o to víc, že mám teď v těch vedrech v boxu skoro 30°C pod lampou.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 19-05-2009 v 10:08 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 55

Pic
ikone: složka grow se nechává do 30.dne 12/12. Kitky tim přestávaj růst a začínaj pořádně kvést. Lukapa má pravdu čím dýl tam ten dusík bude tím bude horší výsledná chuť. Takže ho klidně vysaď.
Být tebou na příští grow bych si pořídil bio hnojivo (plagron, biobizz,canna) výsledný produkt mnohem lépe chutná i vypadá a nemusíš tak dlouho flushovat. Alespoň teda z mých zkušeností.
Jinak moc pěkný.

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 19-05-2009 v 10:19 AM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

Dobře ti to valí Ikone .. paráda !! aspon vidim co me čeká

Old Post 19-05-2009 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 57

Ahoj, zjsitil jsem, že mám velkej problém s teplotou. Pod lampou, u vrcholků kytek mám asi 34°C, a v pokoji, ve kterém je skříň, mám v těhle vedrech asi 27,5°C což už je i na mě moc. O mě zase tolik nejde, vedro mi nevadí, ale 34° u kytek je celkem hárdkór. Nemáte někdo nějaký fígle na snížení? Větrám co to jde, ale venku je taky dost teplo. A na klimošku nejsou finance Díky.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 20-05-2009 v 13:46 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 58

nastav si svetlo na noc..pokud to teda jeste nemas...v noci ti teplota okoli klesa cilize by se to nemuselo vysplhat tak vysoko. Dalsi veci jak tomu muzes pomoct je cooltube, to ti teplotu taky o neco srazi pokud to dokazes poradne odvetravat.

jinak peknej grow at se ti dari.

Old Post 20-05-2009 v 14:38 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 59

Asi mi nic jinýho než ta cooltuba nezbyde... Ale chci se zeptat, pokud bych jí napojil potrubím na odtahovej ventilátor, bude to fungovat? Myslim jako jestli se to aspoň o těch 5 stupňů ochladí. Ten ventilátor by tahal vzduch z přítahu, kolem kytek, do cooltube, a pak ven... Viděl sem to tady u několika growů, tak snad to bude efektivní. Potřeboval bych tu teplotu srazit cca o 5 stupňů, pak by to mělo nějakejch 28-29 pod lampou a to stačí, takže myslíte že se to dá? Díky

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 20-05-2009 v 18:58 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 60

jj fungovat to bude, sam sem to mel v boxu...ale 5 stupnu tim asi nedas...

Old Post 21-05-2009 v 07:04 AM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Aktualizace Příspěvek č. 61


Tak zasílám další foto, kytky jsou 35. den na květu
EC: 1,9
pH: 6,4
Teplota pořád nic moc, když je venku vedro, tak kolem 34, když je chladněji, tak 28°C
Ale řekl bych, že na 35.den ty paličky moc nekynou... Svádim to na tu teplotu, protože jinak jsou krásně zelený a vypadaj zdravě. Nevim no.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 23-05-2009 v 20:30 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 62


A ještě jedna, posuďte samy, cukrujou pěkně, ale ta velikost nic moc. Spíš nic než moc

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 23-05-2009 v 20:34 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 63

Teď sem změřil EC odpadní vody, co protekla z květináčů a má 2,9 Zejtra je naplánovanej zase flushing s EC 0,4 ale je mi divný, že to takhle po tejdnu vylítne. Na kytkách žádný změny, hezky zelený, žádný známky přehnojení, tak nevim, 2,9 už se mi zdá hodně vysoko. emám jim zkusit míň solit? Nebo čim to je, že se to tak rychle zasolí? Díky

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 25-05-2009 v 08:31 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od IKONE
Teď sem změřil EC odpadní vody, co protekla z květináčů a má 2,9 Zejtra je naplánovanej zase flushing s EC 0,4 ale je mi divný, že to takhle po tejdnu vylítne. Na kytkách žádný změny, hezky zelený, žádný známky přehnojení, tak nevim, 2,9 už se mi zdá hodně vysoko. emám jim zkusit míň solit? Nebo čim to je, že se to tak rychle zasolí? Díky


Pořádne to propláchni x litrama vody.Solíš tomu určite zbytečne moc (kytky mužou vypadat zdrave,ale to budou vypadat i s daleko menším ec)

Old Post 25-05-2009 v 09:17 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9689130 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív