Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 150W kokos, 2x Chronik, 2x HDF, 2x Shiva skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 33


Bush:

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-05-2009 v 11:39 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 34


Chlupy:

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 02-05-2009 v 11:41 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

aktualizace Příspěvek č. 35


Takže přinášim další update. Kytky jsou 21 dní na režimu 12/12
EC: 1,9
pH: 6,2
Teplota u vrcholků- do 30°C
Toť asi vše, akorát se chystám na další prostříhání listů. Paličky směle kynou, a listy kolem nich se začínaj cukrovat.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 09-05-2009 v 10:53 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 36


Chlupy:

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 09-05-2009 v 11:12 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 37


Photoshop edit:

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 09-05-2009 v 11:13 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 38

Ještě mám dotaz, chtěl bych kupovat nějakej květovej booster, používám PK 13-14, a chtěl bych na zkoušku ještě něco. Tak by mě zajímaly vaše osobní zkušenosti, jde mi hlavně o výslednou chuť a vůni. Prosim napište mi kdo co používáte, jakej to má podle vás účinek a jestli to stojí zato, atd... Díky moc

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 10-05-2009 v 08:52 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 39

Nazdar. Tiez ma na zaciatku uz poriadneho growingu velmi zaujimala tato otazka. Zadovazil som si green sensation a bloombastik a proste ziadneho rozdielu som si nevvsimol. Teraz uz mam taky nazor ze povazujem tieto veci za celkom zbytocne a ked tak tak ti to jak keby zlepsia a nepatrne mnozstvo. Miniem ich a dalej nekupujem.
Budem pouzivat len niaky korenak,grow,bloom a pk 13-14.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 10-05-2009 v 09:39 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 40

Jo jo, na GS a bloombastic jsem zatim taky moc kladnejch reakcí neslyšel, myslim si, že ta cena moc neodpovídá možnostem těhle šampónků. Ale mě by spíše lákalo vyzkoušet něco jako je tohle http://e-shop.hydroponic.cz/product...tor-coco-0-5-l/
anebo něco na ten způsob a zajímalo by mě, jestli to bude mít nějakej znatelnej vliv na chuť a vůni výsledku. O množství mi ani tolik nejde

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 10-05-2009 v 09:47 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 41

S tym uz sklusenost nemam ale tiez mi islo hlavne o tu chut a vonu jak o to mnozstvo.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 10-05-2009 v 09:48 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 42

Kamo sleduju Tvuj G a moc Ti fandim, jak vis jedu ted drip jen o par dni dele, ale v rockwoolu... Na ten konec kvetu zkusim final solution, ale zkusenosti s nim zatim nemam... Mam par dotazu: Jak mas veklou skrin? Jaky mas prutok kapilarami? Jak casujes zavlazovani (kdy kolik min)? Snad toho neni moc, kazdopadne K+..

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 10-05-2009 v 23:44 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 43

Nene. jsem rád že se ptáš No tak skříň je, mám pocit, 80x80x150cm myslim... Ty kapiláry maj s čerpadlem co mám asi 200ml/minuta- teď nevim jestli nekecám, už si to moc nepamatuju, ale za 2 minuty mi to proleje celej květináč. A mám to nastavený na 2 minuty ráno než se zapne světlo a 2 minuty večer, než se vypne, ale asi to večer zvýšim na 3 minuty, protože pod tou výbojkou se to rychlejc odpařuje...

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 11-05-2009 v 04:25 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 44

A kolik mas odpadu? Me to prijde jako hroznej proud... zkus si to rozdelit treba na ctyri pet intervalu v prubehu dne, kyti to lip vstrebaj a budes mit min odpadu...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 11-05-2009 v 14:08 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 45

Tak sem to měl dřív, ale kytky byly takový povadlý, tak sem to snížil na 2x denně, a vypadaj o 100% líp, odpadu mám cca 400ml, ale to je fakt jen od oka, někdy víc, někdy míň. Občas jim i třeba přidám minutu večer, když vidim, že je ten kokos na povrchu suchej. Jinak jsem dnes koupil bloom stimulator od ATAMI, tak jim ho tam rovnou prdnu...

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 11-05-2009 v 17:04 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 46

Nazdárek, ten drip vypadá pěkně tak mi šrubuje hlavou tak tě asi taky budu otravovat přez pm. Jinak s těma hnojkama. Něco jsem vyzkoušel a musím jen potvrdit že míň znamená víc. Když jsem to hrotil tak i po 3 týdnech fluše a prolévání tam něco cítit bylo. green sensation nejen z mojí zkušenosti žádná sláva. Taky bych zkusil srazit trochu tu teplotu, líp se cukrujou..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 12-05-2009 v 14:38 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 47

Klidně otravuj rád poradim, jestli to bude v mejch silách Teplotu drtim co se dá, teď jí moc neměřim, ale přes 30 snad nevyleze... Jinak se mi levá strana, do teď považovaná za Heavy Duty Fruity, nějak sativovitě rozjíždí do vejšky... takže genetika na příští round bude rozhodně z origo semen, nebo od poctivýho matkáře... Zatim mám několik adeptů z Dutch Passion, a vede asi Blueberry, v těsnym závěsu za ní White widow a na třetim místě Orange Bud. Ale o tom až příště

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 12-05-2009 v 15:13 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

aktualizace Příspěvek č. 48


29.den na květu
EC-2,0
pH-6,2
Nový fotky jsou konečně focený digitálem. Paličky stále kynou, možná na můj vkus trochu pomaleji, ale jinak jsou zdravé a vypadá to, že jim nic neschází

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 17-05-2009 v 08:33 AM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7030600 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív