Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » JJ´s chilli
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 49


Tak a máme tu další chilli sezónu. Z loňské úrody jsem nespotřeboval ani desetinu, ale to neva, jedeme znovu

Letos přišly na paškál Jalapenos (abych měl taky něco pro běžné smrtelníky ) Chocolate Habanero, Hot Cherry, a Bhut Jolokia, kterou jsem zvolil v honbě za nejvyšší možnou pálivostí (tím neříkám, že by mi Habanérka nestačily...)

Z loňských odrůd pojedu Orange Hab., Chilli Pot a Ring of Fire

My heart and soul, they are free...

Old Post 24-02-2010 v 11:59 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Klíčení Příspěvek č. 50




Abych dosáhl konstantní teplotu kolem 28°C na klíčení, hodil jsem na radiátor nádržku s vodou, která akumuluje teplo, takže eliminuje teplotní výkyvy při topícím/vypnutém radiátoru, pak stačí trošku zakroutit ventilem a papričky mají ideální teplotu

My heart and soul, they are free...

Naposledy upravil J.J. 24-02-2010 v 12:17 PM

Old Post 24-02-2010 v 12:10 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

23. února Příspěvek č. 51


Chinese Chilli Pot, která přežila zimu ve špajzu

My heart and soul, they are free...

Old Post 24-02-2010 v 12:15 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Čau J.J.
zajímalo by mě, jestli je ta vyšší teplota při klíčení hodně důležitá, pač já jsem dal klíčit semena 3 dny zpátky a zatím ani ťuk
Mám je v normální pokojové teplotě... Za jak dlouho tak vyklíčí tobě při těch 28°C?

Sorry za ty amatérský otázky, ale chilli se pokouším letos pěstovat poprvé

Old Post 24-02-2010 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 53

4 Mara69: Hele v návodech na pěstování papriček na to kladou celkem důraz (rozmezí 24-28), tak se ji snažím dodržet...pokojová (rozumím 20-21) je podle mě přeci jen málo (i když nevím, jak si doma přitápíš ) tak to zkus hodit aspoň na nějaký teplý místo (koupelna)

Po třech dnech můžeš být v klidu, většinou klíčí tak po týdnu, ale může to trvat i dýl...

My heart and soul, they are free...

Old Post 24-02-2010 v 13:47 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 54

ta teplota není u běžných druhů podmínkou, semeno vyklíčí i při pokojové teplotě, bude mu to trvat třeba o den dva víc. Teplota je důležitá hlavně u wild druhů, který klíčí klidně dva měsíce (žádnej joke, teďka po měsíci a půl mi prasko první semeno)

jinak ty tři dny nejsou nic pro chilli semeno, pokud máš třeba chinese druhy, tak ty maj až tři tejdny.

Old Post 24-02-2010 v 21:40 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doloroso
Stálý Člen

Karma uživatele doloroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 55

no u mna to bol dost velky rozdiel.. pri izbovej asi 2 tyzdne vo vate.. a pri 28-32 teplote v RW to bolo asi 2-3 dni.. takze rozdiel to je a poriadny..

Chilli grower

Chilli 2009

Old Post 15-03-2010 v 00:20 AM
doloroso je offline   Profil uživatele doloroso   Find more posts by doloroso   Foto galerie člena doloroso   Click here to Send doloroso a Private Message   Add doloroso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele doloroso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

21. března Příspěvek č. 56




Máme tu jaro, správný čas na zdokumentování růstu papriček



Bhut Jolokia








Chocolate Habanero








Orange Habanero

My heart and soul, they are free...

Naposledy upravil J.J. 22-03-2010 v 06:55 AM

Old Post 21-03-2010 v 14:40 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

21. března Příspěvek č. 57








Jalapenos













Hot Cherry












Ring of Fire











Chinese Chilli Pot

My heart and soul, they are free...

Old Post 21-03-2010 v 14:43 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Přezimovaní vytrvalci Příspěvek č. 58



Orange Habanero - asi po měsíci, kdy bylo v teple po zazimování, jsem ho odepsal, asi 14 dní vůbec nezalil a když se mělo odebrat na kompost...tak ejhle












Chinese Chilli Pot

My heart and soul, they are free...

Old Post 21-03-2010 v 14:48 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 59

J.J., pokud bude tvůj rok 2010 stejně krásnej, jako ten loňskej, máme se ty i my na co těšit. Loňský kolo - nádhera.

Old Post 18-06-2010 v 06:40 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neuro2
Nový Člen

Karma uživatele Neuro2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 9  

Dotaz Příspěvek č. 60

Ahoj tak co,jak to dopadlo? vim ze uz je to nejakej patek ale ted take pestuji chilli a tve rady a topick mi dost pomohli,zajimala by me hlavne bhut jolokia

Neurovo Chilli
DnB League



Naposledy upravil Neuro2 13-01-2011 v 14:38 PM

Old Post 13-01-2011 v 09:41 AM
Neuro2 je offline   Profil uživatele Neuro2   Find more posts by Neuro2   Foto galerie člena Neuro2   Click here to Send Neuro2 a Private Message   Add Neuro2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2015 - Chilli - 0 odpovědí
16-04-2013 - 1st chilli grow - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3957830 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív