Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » minibox, úsporka 45W, v-scrog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

Splní box svůj cíl?
This poll is closed.
Ano 3 33.33%
Ne 6 66.67%
Total: 9 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Obecné minibox, úsporka 45W, v-scrog Příspěvek č. 1


Zdravím, kámoš mě poprosil, abych mu spíchnul něco, kde by se dalo udělat co sklizeň pár gramů a zároveň, aby to bylo tichý. Smrad, že nevadí..

Tak jsem se dal do přemejšlení a vzniklo z toho tohle: minibox, v-scrog. Rozhodl jsem se pro zářivku, než nějakej 70w sodík, protože by se musela asi řešit víc ventilace... Nebo spíš zvítězila moje touha, zkusit po šílenej době pěstit pod zářivkou.. mno uvidíme, jestli to bude dobrá volba.

Slunce asi se tomu ani tak nedá říkat.. Je to úsporka, 45w, s obdivuhodnými 2800lm, 2700K. Lampa má průměr 6 cm a výšku svítích trubic 14cm.

Ventilace Odtah: PC větráček, 8x8cm, výkon 50m/h, ale pojede na 9V, od nabíječky na mobil místo 12, takže to bude o něco míň. Přítah: pasivní: 8 děr na úrovni horního okraje květináče. Vzhledem k objemu boxu myslím naprosto dostačující.

Box je klasickej bílej kýbl o průměru 25 cm a výšce též 25 cm. V boxu je kulatej kvetník o průměru 15 cm a výšce 10 cm (velikostně by měl bohatě dostačovat). V něm už je osazeno pletivo pro v-srog o stejném průměru a výšce 15 cm nad okrajem- tzn. až ke stropu. Se "stropem" jsem si docela vyhrál.. bude vidět a popsáno u obrázku.

osazenstvo protože v tomto "boxe" pojedu úvodní grow, na zkoušku řeším i osazenstvo. bohužel momentálně nic nemám, takže kdyby někdo nabídnul, neodmítl bych. Kdyžtak PM. Jinak hodlám tam šoupnout jeden klon, přemejšlel jsem i o dvou, ale nevím nevím, co myslíte? Minimum na růst, a hnedka přepnout. Uvidíme co to udělá..

Hnojky v tomto prvním budu dávat svoje od GH co mám do hydra + root od AH, ripen konec, co si pak koupí kámoš, to je na něm.

Cíl je odvážnej: vypěstit v tomhle "boxe" 10 až 15 hulitelnejch gramců.

Mno nevím nevím jestli jsem si nenasadil laťku moc vysoko.. to ukáže až čas.

Naposledy upravil startér 23-03-2009 v 12:08 PM

Old Post 22-03-2009 v 16:21 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

[B]Pohled do boxu[/B] Příspěvek č. 2


Pohled do boxu

Old Post 22-03-2009 v 16:24 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3


Víko, v něm je osazen vetrák a držák lampy, popřípadě se v něm ještě lampa může uchytit silikonem.

Je tu vidět jak bude scrog pokrytej světlem od lampy. Btw: výška scrogu 16 cm, svítícího tělesa 14 cm

edit teďka jsem si všimnul, že je to tam strčený trošku šejdrem, samoseboou, že to bude rovně..

Naposledy upravil startér 22-03-2009 v 16:39 PM

Old Post 22-03-2009 v 16:26 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

[B]Lampa[/B] Příspěvek č. 4


Lampa

Old Post 22-03-2009 v 16:31 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

Ještě jsem zapomněl.. chybí mi ještě poslední věc, musím koupit klasickou objímku E27, kus kabelu a koncovku do zásuvky a bude to komplet. Jinak spínačky použiju anology starý co jsem našel doma.

Kdyby to někoho zajímalo, tak cena boxu: jediný co jsem kupoval byla zářivka 200,- ješt počítám s 100,- za objímku, kabel a koncovku. Jinak bylo vše doma.

Tak a teď hrrrr do mě..

Old Post 22-03-2009 v 16:36 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fear
Stálý Člen

Karma uživatele fear - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 6

Lol....henta usporka je z baumaxu co ??.....inak mam ju aj ja a rastie to uctihodne pod nou...

Old Post 22-03-2009 v 18:40 PM
fear je offline   Profil uživatele fear   Find more posts by fear   Foto galerie člena fear   Click here to Send fear a Private Message   Add fear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 7

jj.. je z Baumaxu Uz jsi pod ni zkousel kvet, nebo na nej mas neco jinyho?

jsem zvedavej co z toho bude..

Old Post 22-03-2009 v 18:57 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fear
Stálý Člen

Karma uživatele fear - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 8

No....pestujem od semien pod nou a rastu pekne...a na kvet mam sodik 70W

Old Post 22-03-2009 v 20:38 PM
fear je offline   Profil uživatele fear   Find more posts by fear   Foto galerie člena fear   Click here to Send fear a Private Message   Add fear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

. Příspěvek č. 9

citace:
Je to úsporka, 45w, s obdivuhodnými 2800lm, ale je studená no.. 2700K. Ať jsem dělal co jsem dělal, nesehnal jsem teplou


No je to přesně naopak jak to řikáš, 2700k je teplá a 6200k je studená. Jinak pod tou červenou, se to potáhne hrozně, osobně bych tam dal s modrym spektrem byly by košate kytky. A na květ bych nasadil tu červenou.

____________________________________________________________________________

Old Post 23-03-2009 v 11:25 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 10

Díky za opravu, přece už je to hodně dávno co jsem řešil zářivky Mno našel jsem doma ještě 20w 6200k tak možná tu na začátek, ale na růstu moc dlouho nebudou, přece jenom, to pletivo není zas tak velký..

opraveno i v úvodním příspěvku..

Old Post 23-03-2009 v 12:09 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3813270 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív